Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Staří známí
#7
Z deníku čaroděje ...
Konečně jsme naspořili dost chechtáku na tu starou barabiznu nedaleko Isharu . Skvělé, první krok byl učiněn, náš nový plán šlape jako hodinky . Ted už musíme sehnat jen nějaky nábytek a vše pujde krásně od ruky . Taky by bylo skvělé udělat pár uprav hlavně uvnitř domu . Je mi jasné že Zydar by tam nejraději postavil Svatyni nebo co, jenže na takové věci tam prostě nezbyde místo . Vlastně by mne zajímalo kde budeme spát ? Všecko máme rozvrhnuté, ale osobní pokoje tam nikde nemají být . Mám dojem že Thimotheus ani nic takového nechce . Bude nutné si o tom ještě promluvit .

Ted trochu z jiného soudku, konečně jsem pokročil ve svém magickém umění . Být samouk není až tak špatné , aspon na mě nikdo netlačí a mohu se svobodně rozhodnout čemu se budu věnovat . Sic jsem minule neštastně popletl magické formule a vysledkem toho jsem nepříjemně popálil Thimotheuse, ale to se prostě stává . Navíc Thimo je chlapák , todle bylo pro něj jen pálivé škrábnutí . Každopádně se konečně začínám cítit jistý ve svých kouzlech a to je jen dobře . Zajímave je že se vše zlepšilo od té doby co mívám ty podivné sny ....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Staří známí - od Gheed - 04.03.2014 v 00:37
RE: Staří známí - od Guner - 05.03.2014 v 20:44
RE: Staří známí - od luckman - 07.03.2014 v 14:59
RE: Staří známí - od Gheed - 07.03.2014 v 18:52
RE: Staří známí - od Stig - 10.03.2014 v 17:45
RE: Staří známí - od Stig - 11.03.2014 v 00:23
RE: Staří známí - od Guner - 11.03.2014 v 16:19
RE: Staří známí - od luckman - 12.03.2014 v 21:15

Skok na fórum: