Specifická zvěř na specifickém území
#5
Myslím, že by se právě mělo začít tím větším územím a pak přejít k těm menším územím. Podle mě by prozatím stačilo jednotlivé druhy zvěře odlišit vzhledově a možná i trochu statově/skillově.. například menší dmg, ale o to víc života atp. Já osobně jsem si už nachystal takový seznam zvířat, která by se mohla nacházet na jihu, jihovýchodě - elfí území.

Takže bych navrhoval takovýto plán prozatím na větší území (pak bychom přešli k menším celkům):
Citace:1) Zkontrolovat, která zvířata se kde spawnují a v jakém počtu. Následně udělat revizi spawnů, aby to nikde nebylo přeplácené a aby nikde nebyla až příliš velká koncentrace zvěře. A také najít a eliminovat nelogické spawny, příklad - V Isharu se spawnuje 20 papoušků.
2) Podat návrhy na nová zvířata. Myslím si, že by bylo lepší předložit nějaký menší seznam pro jednotlivá území, než naplácat jen tak do větru 20 druhů zvířat, aby se to pak někde pospawnovalo.
3/4) Vymyslet loot z těchto zvířat? - Prozatím by to mohlo sloužit ke skladování zásob.. a nebo je tu druhá možnost, nahodit loot, až to bude celé kompletní.
4/3) Naspawnovat nové druhy zvířat a ještě jednou provést bod 1).
5?) Jedinečné suroviny z těchto zvířat pro jedinečné rasové výrobky? Mně osobně se líbí i ta možnost, že pokud hráč stáhne nějakou stříbrnou lišku u elfů, tak sice bude mít kůži ze stříbrné lišky.. ale bude se mu počítat jako běžná kůže a nebude z ní tak moc vyrobit dejme tomu (příklad!) elfí kožené brnění, ale pouze normální kožené brnění. - nevím, jestli by to šlo nějak realizovat tímto způsobem?

Po celou dobu by tento topic sloužil pro feedback, případné upravování již hotových revizí a také pro veřejnou komunikaci na tohle téma. Aneb - co nebude vyřčeno v tomto topicu, jakoby neplatilo. Já osobně si zaměřím na území elfů a blízkého okolí. Chci poprosit všechny hráče, co mají zájem se na tomto podílet, aby se ozvali zde - to samé platí i pro GM. Smile
Jak jsem pochopil, zájem o to je.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
RE: Specifická zvěř na specifickém území - od Triad - 17.05.2014 v 16:14

Skok na fórum: