Specifická zvěř na specifickém území
#43
Tupouni budou určitě potřebovat respawn, včera jsem na to zapomněl. Respawn proveden teď.
Jojo, je pomalej, to já vím. On by měl bejt hodně pomalej, číhat na oběť a pak jí paralyzovat svým pohledem (zde jsem použil aktivní perk Ochromující útok, nechtěl jsem mu to dávat přes kouzlo, páč bych mu musel zvedat inteligenci (a pak by tuším začal lootovat všechny možné věci z těl mrtvých), manu, skilly na kouzlení.. ale jestli to někdo bude chtít, tak mu to předělám), spíš než aktivně oběti hledat a rychle je zabíjet. Jel jsem to podle základu z D&D, kde má např. vlk rychlost 2,5x větší. Ale jinak samozřejmě není problém tu rychlost zvednout, mám to udělat? Ale napřed by to chtělo nějakej ideálně reálnej test nastavení.. neměl by bejt úplně slabej.
Já myslel, že jedovej váček má padat z takovejchhle potvor a z něj se teprve jed vyrábí.. Když mi řeknete přesný jméno itemu, kterej tam mám dát, tak ho tam dám, bohužel se v jedech moc nevyznám, tak nevím. Taky jsem u něj dostal nápad na určitou "rare" odměnu do Carvingu s nízkou šancí (on totiž jinak žádný loot nemá, krom řezání těla), ale to ještě bude chtít pár minut práce.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
RE: Specifická zvěř na specifickém území - od Stig - 30.05.2014 v 18:04

Skok na fórum: