[RP] Poznámky z mágova deníku
#9
Nevím proč jsem vůbec píšu, jsem jen kouzlo, anomálie, tenhle deník mi ani už nepatří, zemřel jsem před 10ti lety.
Za ta tu dobu co má spojenkyně z jiného světa střádala energii na návrat času, dala mi možnost nahlédnout do minulosti i do alternativních realit našeho světa.
Je to neuvěřitelné, tolik možností jak mohli různé události ovlivnit další vývoj. Viděl jsem svět kde byly vyhlazeni orkové, v jiném zas elfové a jinde zase trpaslíci.
Dost často jsme si za sebezničení mohli sami, buď to byla naše zvědavost nebo touha po moci, jindy to byla jen shoda náhod. Kupodivu pro mne nejhorším scénářem bylo dobytí Eldamaru.
Pokaždé vše vypadalo skvěle, avšak co se stalo vždy potom bylo jak noční můra, náš svět toho ukrývá vskutku mnoho a občas je lepší některé věci nechat spát.
Ani jeden z těchto světů nedopadl dobře, sledovat jak zabíjím někoho mne blízkého nebo on mne bylo zdrcující. I ve scénáři ve kterém jsem zvítězil a byl poté oslavován, jsem neviděl nic pozitivního.
Většinou v tu dobu už byla půlka populace vyhubena "Ničitelkou národů", opravdu nepěkná to realita.
Nyní je to snad nejlepší možný výsledek, vše jak to bylo předtím, avšak bez zrůd z jiného světa, preventivně jsem zničil i většinu výzkumů o portálech, aby už nikdo neotevřel dveře tam kam nemá...


*Muž zalistoval v deníků*
Ach jistě, chlápci s černým kamenem co pohlcuje magii, ačkoliv jsem viděl několik realit, oni se objevili jen párkrát a nikdy nebylo jasno odkud, teď jsou pryč a to je dobře.
*Muž dál listuje*
Malachai a Malakai... jak se ukázalo nepřítel nebyl jeden, ale dva a k tomu bratři. Z toho co jsem se dozvěděl měli několik tisíc let, ani má spojenkyně nevěděla odkud se vzali.
Nechtěla moc mluvit o tom co se stalo v jejím světě, avšak z toho mála zřejmě uzavřela nějakou dohodu aby svůj lid zachránila, bylo vidět že toho lituje.

Proč to sem vůbec píšu, stejně v tomhle deníku dokážu číst jen já a.... *Na písmu je vidět že došel inkoust*
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Poznámky z mágova deníku - od Taries - 01.12.2013 v 17:10
RE: Poznámky z mágova deníku - od Taries - 05.12.2013 v 16:35
RE: Poznámky z mágova deníku - od Taries - 21.12.2013 v 19:45
RE: Poznámky z mágova deníku - od Taries - 16.01.2014 v 20:29
RE: Poznámky z mágova deníku - od Taries - 20.02.2014 v 02:10
RE: Poznámky z mágova deníku - od Taries - 12.01.2017 v 19:52
RE: Poznámky z mágova deníku - od Thanis - 22.05.2017 v 19:47
RE: Poznámky z mágova deníku - od Thanis - 17.09.2017 v 16:40
RE: Poznámky z mágova deníku - od Thanis - 28.09.2018 v 17:28

Skok na fórum: