Mých pár slov
#1
Úvodem vás chci požádat o slušnost, žádné slovní útoky na někoho jiného.. a kdo nemá co říct k tomuto tématu, ať se nevyjadřuje.. a ten, kdo si chce akorát zanadávat a přilít olej do ohně, ať tak radši udělá s kamarády nad pivem =); pokud někomu nebude dávat tenhle příspěvek smysl, berte v potaz, že to jsou moje útržky myšlenek, které jsem psal do tohohle příspěvku jak mi prolítly hlavou

Jsou tu lidé, kteří mě tolerují, co mě mají rádi a nakonec ti, kteří mě nesnáší. Tenhle příspěvek je určený všem, kteří ještě nad naším milovaným Manawydanem nezlomili hůl. Jak jsem vůbec došel na to, že bych měl napsat takový příspěvek? To víte, člověk sedí nad prací, poslouchá Epicu.. a najednou místo přemyšlení nad prací začne přemýšlet nad Ultimou. Zažili jsme tu spolu několik krušných chvilek, ale kolik jsme zažili těch pěkných? Já myslím, že dost. Hrál jsem na několika UO serverech.. a můžu s čistým svědomím říct, že Manawydan mě uchvátil nejvíc. Samozřejmě, má své mouchy, ale který server nemá? Je pravda, že tohle není server pro prasata.. a kdo chce hrát záporáka, tak prostě na to většinou nemá to správné smýšlení, nebo chuť. Byla doba, kdy jsem se z práce těšil jen na na dvě věci: a) políbit přítelkyni; b) zapnout Manawydan

Ta doba je pryč.. časová vytíženost mne naprosto poslední měsíce izolovala od Manawydanu a veškerých mých koníčků.. můžu snad už s klidným svědomím říct, že se u mě blýská na lepší časy a budu mít konečně čas hrát Manawydan a hlavně.. na něm opět zapracovat jakožto rasové GM Elfů.

Vím, že elfům byl slíbený Eldamar a neskutečně moc mě mrzí, že ještě není přestavěný. Je to jen má chyba, jelikož jsem si špatně rozvrhl časový plán a DL dostal do takového bodu, kdy byla "zaříznuta" s tím, že bude pokračovat až bude dostavěný Eldamar -> slepá ulička.
Bohužel nedokážu narychlo dostavět Eldamar sám, nabídl se mi s pomocí Brak, kterého teď čeká maturita (přeji hodně štěstí!).. a já, to sám nezvládnu. Ale můžete si být jistí, že se na mě opět můžete kdykoliv s čímkoliv obrátit. Nejsem GM kvůli tomu, abych měl práva a cítil se víc než hráč. Nejsem GM pro sebe, jsem GM pro vás. A ať si mě to kdekdo obviňuje ze supportu.. upřímně - mám to u prdele. Vaše narážky a obvinění mě nezajímají a víte proč? Protože mám jednu z nejlepších herních komunit na Manawydanu a ta ve mě věří.. neříkám, že jsem nikdy nepochybil.. ale nepochybil jsem tak, jak v to někteří naivně věří.. a tohle mi bohatě stačí k tomu, abych byl klidný, protože vím, že nejsem sám. Manawydan je pro mě srdeční záležitost a bohužel jsem ten typ, který se nedokáže zavděčit všem.

Moje obrovské díky patří celému RT. Těm kteří odešli děkuji za to, že se podíleli na tom, aby byl Manawydan tam kde je. Ti, kteří jsou zde od počátků Manawydanu.. Vám děkuji za to, že jste mě usvědčili v tom, že pokud má člověk něco rád, zůstane u toho i přes občasné blbé kecy jiných.. těm, kteří proti mně vedli svoje hate kampaně, těm také děkuji.. posílilo mě to. Děkuji všem členům RT a to i těm, které jsem nezažil během svého působení. A hlavně.. děkuji Vám hráčům, bez vás by Manawydan nebyl Manawydanem.

Chci vás jen požádat, važte si sebe navzájem. Ať vás někdy někdo urazí, nebo nasere.. přeneste se přes to. Pokud se cítíte ukřivdění, mluvte o tom.. pojďme společně dělat server podle našich představ.. jde to, vím to. Logněte si takovou Andárku.. teď tam GM tým rozpustil dva cechy a smazal jim majetek, který tam ještě nikdy nikdo neměl a proč? Protože se navzájem neměli s GM týmem rádi. Važte si RT už jen proto, že se pro vás snaží udělat svět, ve kterém bude radost hrát.

Nekončím, i když to v některých okamžicích tak vypadalo, ba naopak Smile
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Mých pár slov - od Triad - 04.10.2014 v 18:03
RE: Mých pár slov - od Stig - 04.10.2014 v 18:25
RE: Mých pár slov - od Tonik konarik - 05.10.2014 v 22:04
RE: Mých pár slov - od Thortogily - 06.10.2014 v 18:52
RE: Mých pár slov - od Stig - 06.10.2014 v 19:13
RE: Mých pár slov - od Triad - 08.10.2014 v 17:16
RE: Mých pár slov - od Pietro - 09.10.2014 v 18:16
RE: Mých pár slov - od Triad - 10.10.2014 v 17:12
RE: Mých pár slov - od Stig - 10.10.2014 v 17:16
RE: Mých pár slov - od Gheed - 10.10.2014 v 18:57
RE: Mých pár slov - od Are - 10.10.2014 v 19:29
RE: Mých pár slov - od Tonik konarik - 10.10.2014 v 20:34
RE: Mých pár slov - od Poutnik - 22.11.2014 v 14:54
RE: Mých pár slov - od Gheed - 22.11.2014 v 15:37
RE: Mých pár slov - od Poutnik - 22.11.2014 v 17:18
RE: Mých pár slov - od Gheed - 22.11.2014 v 18:10
RE: Mých pár slov - od Stig - 22.11.2014 v 18:50
RE: Mých pár slov - od Poutnik - 26.11.2014 v 22:28
RE: Mých pár slov - od Stig - 27.11.2014 v 00:45

Skok na fórum: