Návrhy
#1
Zdar borci ! Měl bych pár návrhů a úprav do světa Manawydanu tak se hezky posadte a nekontrolujte moje chybky :-D 

1. Stopování/jezdectví
Přijde mi ten skill uplně na nic ... Je to takové moc OP když si hraničář může vystopovat jakoukoliv zvěř, možná kdyby si vystopoval pouze nějaký blbosti tipu kralík,ptáček atd.. tak bych to vzal ale že si stopne koně/lamy/mustangy/raptory je celkem směšné co ty jezdítka aspon spawnout různě po světě ? Aspon se zvedna cena jezdítek což me vede k tomu zrušit skill jezdectví už minule sem tu říkál že ten skill je kravina nebudu si dávat body do jezdectví jen proto že chci jezdit na ješterce ani za hraničáře nemohu prodat ani blbou lamu pač tu jezdectví skoro nikdo nemá.

2. Druh kůží
Všiml jsem si že kožené zbroje jsou jen z jednoho druhu kůže (pokud se pletu tak sorry) Docela bych přivítal vlčí kůží,medvědí kůži,dračí kůži atd atd... barva kůže ponese barvu zvířete? Každá kůže může dávat jiné bonusy například: Vlčí bude dávat +15 fyzickej resist a 10 resist proti chladu a zas dračí kůže bude přídávat ohnivej resist atd atd....

3. PK město
Všiml jsem si že se zavedlo pár nových PvP pravidel což me taky přívedlo zpátky k manawydanu a za to Vám musím dát velký + mám v plánu si časem udělat lapku který bude okrádat a někdy i zabíjet hráče pokud teda nedostane na zadek ale problém je že když tamhle někoho okradu/zabiju tak se objevím nejspíš na černé listině města a pak kde se levně ubytovat? Nemohlo by se postavit nějaké město pro tu největší havět Manawydanu?:-D

4. Přídání hard spawnů do světa (na povrh)
Už mám hraníčáře na 25lvl a nevím co chodit zabíjet protože harpie prostřílím za minutu, obry zlikviduju taky za pár vteřín a kam dál? Nemůžou se přidat na povrh nějaký HC spawny? To byl vždycky důvod proč jsem přestal po měsíci hrát nebylo kam chodit protože na dung partu težko složím a orkové se s elfama mlátěj takže lidi tu na dung jen tak neseženu.

5. Magický pytel
Co kdyby byla třeba šance že z příšery je 0,50% šance že spadne magický pytel z kterýho dostanu náhodný předmět? Čím silnější potvora tím větší šance na drop.

6. Nemožnost vybírat (NB) poklady?
Nevím koho to zas napadlo že vysoký level si nemůže vzít poklad když se k němu dostane ale já si tu postavu udělal silnou abych se k snáž k tomu pokladu dostal ne?Smile Když už z příšer na povrchu padá skoro prd tak aspon těch pár drobáků jste nám mohli nechat :-D Ted nemám chut ani ten dung jít protože vím že z toho budu mít pár expu a to se pro me neoplati protože licence mi nabídne víc a koho furt baví kolečovat licence? Beztak si za hraničáře vemu jednu licenci za zlatku a 500stribra k tomu a za 13min jsem zpátky protože si vše můžu jednoduše vystopovat.

7.Novej mazlíček
 To že každej může mít grizzlouna na to jsem si už zvykl ale nemohlo by existovat nejaký specialní boj.zvíře které bude moci pouze hraníčař? Ja vždycky stál za tím že co si neochočíš to prostě mít nebudeš na začátku mě tu štvalo že tu bojovník běha s medvědem a díky tomu točí vetší DPS než já za hránu třeba nějaký hady nebo velký ještery třeba toto : https://uolostlands.com/themes/uoll/best...Lizard.jpg

8. Zrušení žraní slotů jezdítek
Nemůžou se zrušit sloty u jezdítek? Jak už jsem zminoval pojízdnou zvěř nikdo nekupuje minule když jsem nabízel zadarmo koně tak to nikdo nechtěl protože sloty už mu bral medvěd (Netýká se přenosných zvířat) A dovolit si jezdit na koni může jen vysokej level pač uhlídá jak medvěda tak i koně.

Díky za pozornost prátelé!
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Návrhy - od Vít - 23.07.2016 v 07:53
RE: Návrhy - od Biosek - 23.07.2016 v 14:38
RE: Návrhy - od Taries - 23.07.2016 v 15:25

Skok na fórum: