Více slotů postav
#1
Ahoj, bylo by možné vytvořit více postav na účtu? Teď jde vytvořit maximálně 6 postav na 1 účet a věřím, že by to pár hráčů ocenilo. Mohlo by to být třeba za odměnu, když nějaká postava dosáhne lvl 30/35/40 tak se automaticky odemkne další slot na maximum třeba 10 postav. Nehraje tu zase tolik lidí a support mezi hráči je potřeba, aby si aspoň nás pár zahrálo.
Odpovědět
#2
Omezení je dané klientem - netuším proč to tak je a na úpravu si zatím netroufám.
K čemu je potřeba víc než šest postav?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
(20.12.2023 v 19:51)Whitey napsal(a): Omezení je dané klientem - netuším proč to tak je a na úpravu si zatím netroufám.
K čemu je potřeba víc než šest postav?
Za tu dobu co tu hraji mam 3 postavy lvl 35+ pak jednu lvl 24 a teď poslední dvě lvl 14, už jen z toho hlediska, kolik času jsem do těch postav vložil, se mi nechce ani jedna mazat. Ale hlavně chci vyzkoušet i jiné classy než ty co do teď mám (a crafta).
Odpovědět
#4
Co sem koukal na forum tak snad Biosek s tím něco dělal nějakou opravu takže je dost možné, že to funguje.
Možná na vlastní riziko bych nebyl proti přidat slot na účet v případě, že hráč dosáhne maximálního levelu. (nemusí to být automaticky)
Takže záleží co na to ostatní. Jediná věc která by asi byla potřeba je možnost smazat nebo upravit flag na herním účtu (lze pouze přidávat).
Odpovědět
#5
Kdyby to šlo, podporil bych více postav, rozhodně pro lidi kteřé mají už více levelů (vlastně jak píše Sokar). Přecijen víme, že každá vybraná třída se může jet několika různými směry...
Co je zamčené, může být odemčené... co je skryté může být nalezeno... co je tvé, může být moje.
Odpovědět



Skok na fórum: