Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Nové nebezpečí
#1
Ishar a jeho obyvatelé musí čelit novému nebezpečí. Chystá se na ně útok jakési tajemné sekty. Jak vypověděl jeden její člen, který byl posléze propuštěn, příjde ode dneška přesně za šest dní. Ishar napadne přibližně 50 mužů i žen a jejich cílem bude část obyvatel pozabíjet, zbytek zotročit. Mluvil muž pravdu nebo se nás jen pokoušel zmást?
Myslím, že bychom neměli ponechat nic náhodě a začít se na případný útok připravovat.
Váš názor?

S pozdravem Athril, milovník přírody a všeho živého... kromě drowů.
Athril
Odpovědět
#2
Vyjádřím se k tomu později. Jdu teď dělat něco smysluplného.
Ale upřímně můžu říci, že jsem z chování některých hráčů zklamám.
Domníval jsem se že jsem na RP shardu, ne na finančním simulátoru.
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#3
(28.09.2008 v 15:49)Bartoloměj napsal(a): Vyjádřím se k tomu později. Jdu teď dělat něco smysluplného.
Ale upřímně můžu říci, že jsem z chování některých hráčů zklamám.
Domníval jsem se že jsem na RP shardu, ne na finančním simulátoru.

Tak tak chování některých jedinců je politováníhodné.
Mimochodem píše se OOC a ne OCC. OOC - Out of Character.
_______________________________
Alatariel - Služebná božstva elfského
Odpovědět
#4
(28.09.2008 v 15:54)termal napsal(a):
(28.09.2008 v 15:49)Bartoloměj napsal(a): Vyjádřím se k tomu později. Jdu teď dělat něco smysluplného.
Ale upřímně můžu říci, že jsem z chování některých hráčů zklamám.
Domníval jsem se že jsem na RP shardu, ne na finančním simulátoru.

Tak tak chování některých jedinců je politováníhodné.
Mimochodem píše se OOC a ne OCC. OOC - Out of Character.

No taky jsem necekal ze zrovna Corelonova knezka na sebe navlikne robu mrtvyho kultistyTongue
Odpovědět
#5
Inu, nevedel jsem ze jsou z mrtvych kultistu Smile Vsichni meli cool roby tak co se dalo cekat ? Sem chtela taky nééé *Pleskla se přes čelo a obrátila oči v sloup*
Nevědela jsem to proto že jsem v podzemí léčila skoro mrtvýho Jarina
_______________________________
Alatariel - Služebná božstva elfského
Odpovědět
#6
Do háje dubovýho zase mi všecko uteklo.Když už mám čas jít na event tak to spadne a rozjede se to až když čas nemám Sad

Napište někdo nějakou rekapitulaci
Odpovědět
#7
boužel...taky mi ten quest utek takže by bodnulo nějaky rekapitulátko...klidně i v novinkách na webu dlouho tam nic nebylo
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#8
No, právě částečně i kvůli lidem, kterým to uteklo, jsem se pokusil nastálou situaci popsat.. Takže pokud jste četli moji první zprávu, trošku přehled byste mít mohli.. Jen jsem ještě zapomněl říct, že ten zmiňovaný muž nám před propuštěním taky sdělil, že příslušníky jeho sekty potkáme i ve městě a poznáme je podle prstenu s vyrytým L-S Smile

Co se týče toho chování některých lidí, tak to mě popravdě taky docela zklamalo. To, že se někdo dožadoval větší odměny bych ještě pochopil, je hlad a bída a tak se dá očekávat, že lidi budou sobecký, ale dostávala mě neukázněnost a obecně neslušný chování některých jedinců.. Například bez optání doslova vtrhnout do domu někoho, komu jsem přišli pomoct, je fakt vrchol neslušnosti. A bylo toho víc, bohužel... Angry

S pozdravem Athril, milovník přírody a všeho živého... kromě drowů.
Athril
Odpovědět
#9
No jo, ale co kdyby v tom domě leželo něco vzácného, nebo unikátního, přece jen se tam pořádá kvest... A než by jsi se proRPil dovnitř, tak by to někdo ukradnul... tak tam raději vlítnu a seberu to sám, no ne?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#10
No nebo tak vrchol RP neslusnosti - Kde je muj muz - Zabili ho silenci ! (teda sice ho fakt zabili silenci ale to jsme jeste nemohli vedet ?)
_______________________________
Alatariel - Služebná božstva elfského
Odpovědět
#11
jj.. to me spolecne s tim jak nekteri vlitli do baraku tak vykolejilo ze sem litharovi zfakoval celej zacatek o)))
Odpovědět
#12
ten kd otam vlitl jsme byl já soryBiggrin kocour mi skočil na stůl a pohl rovnou s mysiBiggrin
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#13
tvuj kocour ma spatny RP !!!
Odpovědět
#14
kdy přesně by se měl ten útok uskutečnit? abych věděl kdy mám začít leštit sekyruAngry
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#15
brusji a pilne trenuj svaly.... vypada to ze se dali do pochodu cizi vojska......
Vsichni bohove stujte pri nas.... jeste ze jsem pozadal o posileni strazi ve vilhemovicich... vypada to ze preve tam zautoci
vedi ze mame malo jidla
Odpovědět



Skok na fórum: