Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádosti hráčů o součinnost GM ve hře
#1
Princip žádosti :
Jméno Postavy (to co máte nad hlavou ve hře)
Lokace umístění (získáte příkazem [where)
Popis žádosti (to co potřebujete aby vám bylo lépe)
Termín možnosti komunikace (no prostě když budem chtít s váma mluvit tak abysme se dovolali ... dobrý je i nechat kontakt někam jinam kde můžete reagovat prontně)


Odpovědět
#2
Chtěla bych uctivě požádat o vyměření nájmu a pronajmutí mého vysněného domečku u hospůdky v Vilhelmovicích. ‘kujúú! Podepsána *škrtnuto* S úctou, Kamilka Flíčková

Postava Kamilka Flíčková žádá o pronájem domku na 1407 2022 1 (chybí mu cedulka s truhličkou a on chybí ke štěstí mně), komunikace PM nebo icq v profilu. Blush
Eressëa - což znamená Osamělá.
Tavaro Olvarion - Syn rostlin.
Kamilka Flíčková - nadšenec z povolání.
Odpovědět
#3
To Floundy : najem nastaven na 5 zl ... do regionu neni zahrnuta veranda ...

tak nic... nějakej problém, vyřešim zejtra


Odpovědět
#4
Rad bych si upresnil... Uz ne page, ale psat na forum?
Odpovědět
#5
na to jak si aktivní na fóru je to smutnej dotaz.

http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=184&page=4
http://www.manawydan.cz/?cont=novinky&sh...en=128#128

Marina: Myslim, ze Alvin to asi jen trochu spatne pochopil. Na tech dvou odkazech se mluvi o zadostech skupiny, nikoli jednotlivcu. A tady to zni jako zadosti a tim myslim vsechny. Smile


Odpovědět
#6
Marino, Alvine: "Požadavky hráčů nebo hráčských skupin "...
Eressëa - což znamená Osamělá.
Tavaro Olvarion - Syn rostlin.
Kamilka Flíčková - nadšenec z povolání.
Odpovědět
#7
Problém vyřešen ... dům nastaven ...


Odpovědět
#8
Všechny požadavky budou psány na fórum, kde budou vidět, aby pak nedocházelo ke sporům, přehmatům, nebo "já to zapomněl napsat" situacím. Hlavním důvodem je na odkazech zmíněné kolečkování RT, ale i evidence změn provedených na servru.
Page systém slouží pouze pro řešení akutních problémů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
Asi vytvorime specialni sekci fora jen na tyhle veci.
Odpovědět
#10
Myslim to tak, ze to vyznelo jako vsechny zadosti...VSECHNY. Proste tu neni formulovano k cemu tenhle topic slouzi, tot vse.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#11
(03.02.2010 v 21:53)Marina napsal(a): Myslim to tak, ze to vyznelo jako vsechny zadosti...VSECHNY. Proste tu neni formulovano k cemu tenhle topic slouzi, tot vse.

Presne proto jsem se ptal. Diky Smile
Odpovědět
#12
Unk, farmář cechu GORA
1350 1988 0
Chtěl bych požádat o zřízení malého posezení před svým domem, často ke me příjde navštěva a není si kam sednout.
Odpovědět
#13
To Unkulunk : připrav si nábytek a manipulační poplatek 1 zl ... potom kontaktovat budto me nebo Erin pres hlasite rvani po nekterem z komunikacnich kanalu ...


Odpovědět
#14
Sebastion napsal(a):Zdravicko ve spolek,

Stal jsem se novym majitelem nory ve Vilhelmovicich. Dvere domu na souradnicich 1425 2016 0 nu a zmizelo mi par skrini co jsem umistil u hlavni nosne zdi naproti dverim. Tim jsem zjistil ze je u cele teto zdi s krbem nenastavena domaci zona.

Navic v posteli nekdo spi a nejde probudit *zazubil se hobit* a taky se da kolem postele vyjit skrz zed ven. *dale vypocitava na prstech hobit zvlastnosti nory*

Pokud by se na to prisli podivat remeslnici a ja nebyl doma, tak at se nezynirujou a klidne si daj svacinku...na stole bude pripravenej dzbanek mostu a dobrej tykvovej kolac...

Bry den, takze ve skratce...

Jmeno postavy: Pupenec Pivorád (nebo bratranec Cirda Mazanec)
Lokace: 1425 2016 0
Problem 1: Potreba nastavit domaci zonu u cele zdi s krbem.
Problem 2: Probudit a vylifrovat toho trpaslika co mi porad chrape v posteli *zazubil se*
Kontakt: ICQ 390378384 (prosim pri pripadnem pokusu o kontaktovani zadat duvod napr MW nebo Manawydan at to neskonci v kosi)


Pro potencionalni nezdolne ctenare sahodlouhych pasazi kompletni thread zde....

http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=1539
Pupenec Pivorád - Co o něm prozradit? eeh je to Fanda klubu spokojených hráčů
Cirda Mazanec - *čte v alchymistické brožurce* Výtrusy jsou čistě drowská surovina... *poskrabal se na hlave a dodal* To jsem si mohl myslet
Odpovědět
#15
Koláč byl dobrý, mošt už tolik ne Smile
Domácí zona předělána a z postele vyhozen naštvaný duch trpaslíka, pozor aby tě tam nestrašil Biggrin s postelí bude možná ještě problém, nějak to tam blbne...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#16
heheh...dekuju moc lady Erin. Tak ja tam tajne pripravim pro priste nejakou tu lahvinku medovinky. *usmal se ulicnicky, na chvili se odmlcel nez dodal*

Ale opravdu jako ze duch trpaslika? Tak to budu muset prijit na to, jak s nim vyjit aspon trochu za dobre, ja na duchy totiz verim...vite? *poskrabal se na hlave hobitek*

Ps: postel jsem vyzkousel a usnul jsem jak kdyz mne do vody hodi takze jeste jedno velike diky pro ranni mlsne ptace (:
Pupenec Pivorád - Co o něm prozradit? eeh je to Fanda klubu spokojených hráčů
Cirda Mazanec - *čte v alchymistické brožurce* Výtrusy jsou čistě drowská surovina... *poskrabal se na hlave a dodal* To jsem si mohl myslet
Odpovědět
#17
1.
Jméno Postavy: Valerie
Lokace umístění:1281,1713,5
Popis žádosti:
Ráda bych požádala nějakého schopného kameníka z města, jestli by mohl postavit v našem domě kamennou pec. Můj muž Emiel je kuchař a stěžuje si, že když udělá jídlo ve městě, tak vychladne než dojde k nám domů. No musím uznat, že se to pak nedá jíst. *poťouchle se usmála*
Termín možnosti komunikace: přes týden bývám na ICQ 310030621. Odpovím, jakmile se objevím na příjmu. O víkendu bývám u PC zřídka.
2.
Jméno Postavy: Valerie
Lokace umístění: +- 1289,1712,5
Popis žádosti: Ráda bych požádala nějaké opravdové siláky o odnesení dvou dřevěných beden, které jsou u východní stěny a v rohu našeho domu. Překáží tam a nelze prostor využívat.
(dvě bedny ve statiku, nespěchá to, ale kdyby náhodou nějaké GM bylo na stavebním serveru a vzpomnělo by si, byl bych vděčný)
Termín možnosti komunikace: kdyby bylo potřeba tak viz výše.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#18
Jméno Postavy: Emiel
Lokace umístění:1298,2109,0; 1298,2110,0
Popis žádosti: Chtěl bych požádat o připevnění dvou včelích úlů na výše napsané lokace. Úly jsou v bedně vedle seníku a je možné připevnit je i bez mé asistence.
Možnost komunikace: Přes týden na icq 334762621.
Odpovědět
#19
(14.02.2010 v 12:38)Valerie napsal(a): 1.
Ráda bych požádala nějakého schopného kameníka z města, jestli by mohl postavit v našem domě kamennou pec.
2.
Ráda bych požádala nějaké opravdové siláky o odnesení dvou dřevěných beden

1. Pec je postavena. Poplatek jsem si vzala z truhly u vchodu. Ještě tam voněla masová polávka, tak jsem si posloužila...
2.Dvě dřevěné bedny budou v nejbližší době odneseny. Jsou opravdu těžké, chvilku to potrvá. (po příštím patchy budou pryč...)

(17.02.2010 v 11:35)Emiel napsal(a): Chtěl bych požádat o připevnění dvou včelích úlů.

1. Úly upevněny, pro příště bych si dala aspoň něco na zub... takhle se mi s prázdným žaludkem pracuje těžko...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#20
Dekuji, madam Erin. V truhle byl tykvovy kolacek.. Priste se neostychejte. *mrkl*
Odpovědět



Skok na fórum: