Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DL
#1
Puvodni tema smazano.

Tohle tema je urceno pro organizatory akci ohldne DL (GM, player) a ne k diskuzi.

Stav DL:
- ziskany 4/5 svitku
- kazdy svitek ma nekdo jiny
Odpovědět
#2
S radostí oznamuji, že byl úspěšně získán další svitek a to skupinou ve složení: Gervin, Gerg, Gobrug a Merlin. Rolleyes
Odpovědět
#3
Super Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Gratuluji Cool2
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#5
Jestli vidím data příspěvků správně, myslím si dobře že už máme všechny svitky ?
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#6
nn, pořád chybí jeden svitek
Odpovědět
#7
Jo chybí jeden a to co jsem viděl nevypadá vůbec pěkně.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#8
Hmm podle mě nejobtížnější svitek byl právě ten co se teď získal, viděl jsem to tam a vypadalo to tam dost drsně...
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#9
no kdyz uz se tu rozjela diskuse: Myslim ze nejtesi nebyl. Nastesti nas gerg vedl spravnou vetvi :-) Nevim jak to udelal... Nevim jestli je to mozny ale zdalo se mi ze NPC nebyli tolik odolni na ohen nez u toho jak zbejva ??
Odpovědět
#10
S velkou radostí vám oznamuji, že byl získán další svitek a tím i poslední. SmileSmileSmile
Odpovědět
#11
3x hurá pro Gerga a tím i pro otstaní s kterými šel Smile
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#12
Sláva patří Gergovi, který se odhodlal a a do chatu mocně zvolal: "Zdravím, nechce někdo jít svitek?". Smile
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#13
Dobrá práce Gergu. Škoda, žes nedal vědět (i když je to pochopitelný), ale aspoň už je to z krku
Odpovědět
#14
nonRP: njn, už ně nebavilo čekat Biggrin

RP: Tímto, žádám všechny majitele svitků, aby je přinesli mně Gergovi, aby se sešli všechny na jednom místě a mohla započít výprava na zabití démona. Též žádám všechny o lektvar proti bolesti, který se bude též hodit.
nonRP: P.S.: Máme požádat o lvl up? Smile
Odpovědět
#15
Bleskova pro ty, co jen čtou forum: za pár minut začíná nějaký quest od Sókara
Odpovědět
#16
Chystá se další quest od Sókara, logujte
Odpovědět
#17
HDL - existuje? funguje? venuje se ji nekdo? - Nabizim se k pomoci a jejimu nastartovani i pro verejnost...

VDL - existuje nejaka at uz od hracu ci RT? - Opet se nabizim k pomoci...




HDL - hlavni dejova linie
VDL - vedlejsi dejova linie
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#18
HDL existuje ale je to s ní složitější, to by lépe vysětlil někdo jiný.
VDL také existuje, aspoň jestli se mezi ní počítá třeba moje DL pro orky, Cypronu...
Odpovědět
#19
Jedine udalosti me zname k cyprone:

- zastavba -> stara se GM Stig
- v cyprone strasila nejaka upirka -> myslim ze Sokarova akce, ale slecna se ukazala asi 2-3x a pak ji nebylo...
- nejaky knez s ritualem na bolest (podezreni na pokus na HDL) -> v ci je to rezii netusim, ale hracum bylo snad receno, ze nemeli psat zapis na forum - proc nevim (teda pokud to byl tenhle event)
- podkopany ostrov z osadou -> Sokarova akce - skoncena pokud jsem se ho spravne pochopil (probehlo v moji nepritomnosti)

VDL orku asi taky moc dobre nefunguje, kdyz jediny ork co jsem videl byl Vurg asi pred tydnem...

Chapu, ze vsichni maji i jine konicky/starosti, ale momentalne se MW dostal z meho (a vlastne nejen meho) pohledu do hodne kriticke situace, kdy hraci vlastne neloguji max. na chvilku z otazkou "deje se neco?" Bohuzel uz se s tim je treba smirit, ze tu nejsou tahouni hry co pobavi hrace s postu hrace a je treba vedeni od RT za rucicku
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#20
DL at uz H nebo V vyzaduji opravdu aktivni questare, kteri budou mit jednotne mysleni. To tu bohuzel chybi.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: