Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náčelník orků
#81
Hoďte mi link na nějakej materiál klucí ať se poučím.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#82
Zkus třeba Guillaume de Tyr: Historia rerum in partibus transmarinis gestarum. Anglickou verzi (William of Tyre: A History of Deeds Done Beyond the Sea) najdeš dokonce i na internetu, přes google.
Odpovědět
#83
(03.09.2010 v 14:57)Rygos napsal(a): Hoďte mi link na nějakej materiál klucí ať se poučím.

Tak třeba vždy vítězná Itálie Biggrin 1 a 2 světové, vždy začínala jako nepřítel západních mocností a vždy končila jako spojenec a vítěz. Války mezi čínskými knížectvími(respektive mezi všemi knížectvími). Války městských států, řecka, sumeru. Kmenové války germánů, keltů atd. atd.
Odpovědět
#84
Cessnek:
Orci jistě rádi uslyší, že jejich tzv. Orčí hrdost a čest přirovnáváš k italů Smile Nemluvě o tom, že Italové moc na výběr neměli a "otočili" až poté co jě spojenci obsadili a vyhnali němce - u orků se nic takovýho nestalo nebo jo? Smile
Naštěsto to jakožto hráč bez postavy orka řešit nemusím, takže zůstanu jen u toho, že jsem pozastavil nad vývojem situace. Jen škoda že se k tomu nevyjádřilo víc "starých" orků, zajímal by mě jejich názor.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#85
Tak jsem po nejake dobe kouknul na forum a neverim svym ocim. Tady se kuje nejaky spojenectvi mezi Orky a bratrstvem!?! To jsem netusil, ze jsme klesli tak hluboko a mame potrebu se zahazovat s takovym odpadem (nic osobniho Smile). Osobne jsem spis pro "exkomunikaci" jedincu, kteri by se s bratrstvem tahali a byli pristizeni - vzdyt je to potupa!
Odpovědět
#86
2Ghorag: Byl to návrh Vurga. Myslím že my, orkové co zažily ještě první válku s Bratrstvem (Segoves a spol.) nic takového asi nechceme...
Odpovědět
#87
Pokud vím, tak zatím ještě nedošlo k oficiálnímu přijetí,spíš jde o neutočení a někteří z orků s nimi ( některými ) chodí expit..Není to žádné pravidlo kterým se máte řídit,klidně se zabíjejte na pohled mě je to jedno.Ale Já ( spíše jenom já,ostatní si dělejte co chcete ) jsem teď mezi nima takový neutrál..Jestli si začnou budu je killovat,teď ale hledám ale nějakou střední cestu.

Odpovědět
#88
Rezignuju z postu náčelníka a opouštim klan Gruumshovi krve, neznamená to že končim ale vídat mě nejspíš nebudete...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#89
Titul náčelníka tedy přechází na Vurga.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#90
Můžu Tulgyre vědět, z jakeho duvodu ? Neber to ode mě jako provokaci, a ten včerejšek nevím, jen jsem ti řekl že maš dobré věci nebylo to myšleno zle tak jestli jsem tě naštval tak promiň.Věci máš v truhle a tu tašku u mě v bance neb se tam už nevlezla..Uvidíme , jako že, teď na MW kvuli škole moc nebudu, jen po večery, tak snad tak.

Odpovědět
#91
(26.01.2011 v 00:07)Tulgyr napsal(a): Rezignuju z postu náčelníka a opouštim klan Gruumshovi krve, neznamená to že končim ale vídat mě nejspíš nebudete...

Je to škoda nazgele začínal jsem tě mít rád Biggrin
Doufám že nekončíš a ig si užejeme ještě nějakou zábavu, jako na poslední společné akci Biggrin
Odpovědět
#92
V pohodě Vurgu ty za to nemůžeš, plánoval jsem to dlouho. Za ty věci dík, stejně bych si pro ně došel do pevnosti(novy) jen jsem se musel jit vyvětrat (jelikož za moji smrt sem nemoh ja ale chyba hry) IG nekončim ale jak řikám asi se moc neuvidíme Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#93
Dobře, tak to jo. Jinak tu poslední truhličku s těma klíčema jestli sis ji nevzal mám pocit máš v pevnosti v ty samý truhle.Tak si kdyžtak vem ;-)

Odpovědět
#94
Chci být náčelníkem kmene Cool2
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#95
Souboj, souboj! Kvuli tomu bych klidně nainstaloval MW :-D
Odpovědět
#96
Instalovat MW jen kvůli souboji o náčelníka? A pokud vyhraješ ty tak pak co?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#97
nacelnik je ted Vurg ne? dommi chce jen videt krev Smile

jinak si stezuju ze sem na BL a nevim za co. Asi se vam zacnou ztracet straze
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#98
Tak, nevím jak to orci maj, ale systémově jsou bez náčelníka...
Odpovědět
#99
Pokud jsi na BL musíš mít pokutu, nebo to dal někdo ručně a měl by to vyhlásit. Která postava?

PS: Pokuty jsou nesmazatelné. Ať ji dáte kam chcete a jak chcete tak se nesmaže.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
postava Inara pokuta to nebyla. Vypada to ze nekdo hodil na BL hromadne tehdejsi Semper. Asi slo o reakci na to ze dostali BL v Isharu za pojezd u pevnosti
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět



Skok na fórum: