Noob Dotazy
Na sloupek by měl jít navázat i krmný koš.
Mazání zvířat skrz domovní zónu můžeme ošetřit - u zvířete se zaznamenává spawner který ho vytvořil, tj. NPC bez spawneru nebo se spawnerem ve stejné zóně nebude mazat.
Na pety v domě by šel využít spawner který jsem navrhoval v diskusi o hráčských dungeonech - plácne se na zem item, na něj nalinkuje zvíře a ten spawner ho několikrát obnoví.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Nevím, ale asi bych nechtěl, aby mi mého domácího mazlíčka obnovoval spawner (npc zmizí a objeví se až po čase).

Podmínka s nevyplněným spawnerem je nedostatečná - vystopovaná zvířata nemají spawner, například.

Asi se budeme muset spokojit s návrhem původním, viz. bug925
Odpovědět
Interval spawneru lze nastavit.
Citace:Podmínka s nevyplněným spawnerem je nedostatečná - vystopovaná zvířata nemají spawner, například.
Nechápu smysl poznámky. Pokud je zvíře v domě obnovováno spawnerem, bude mít spawner vždy vyplněný a je naprosto jedno jak a kdy bylo získáno. Cokoliv jiného (tj. co nemá spawner v této domovní zóně) bude posouzeno podle normálních pravidel (tuším pouze kontrola na ControlMastra).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Umí tu někdo používat makro Vzít předmět? Smile Předmět mi to vezme do ruky, ale nevím, jak ho někam položit..
Jedná se mi o to, že bych chtěl makro na vymývání hlíny (něco testuju), to spočívá v krocích:
1. vezmi 10 kupek hlíny z inventáře nebo ze země
2. přesuň je na vymývací misku (= přesun na souřadnice na obrazovce?)
3. vyber z kontextové nabídky "Přemývat"

Rozchodil to někdo, prosím?
Odpovědět
Já to dříve používala na sběr nakopané hromady, makro na položení sice není, ale řešila jsem to tak, že jsem dala použít předmět na obrazovce a zacílila baťůžek v paperdollu, není to sice čisté, ale funguje to.
Ale na automatické vymývání hlíny jsem taky nepřišla - nenašla jsem totiž způsob jak vybrat jen těch 10 kusů..
Odpovědět
Jak funguje potirani zbrani jedem? Respektive jaky na to ma vliv skill jedy? Kdyz potru zbran se skillem 50% tak se spotrebuje cela lahev stejne tak jako se skillem 1%. U sipek to chapu, tam se jich proste otravi vice najednou, ale ma smysl zvysovat skill kdyz to chci jen na zbrane? Nebo se s vyssim skillem na zbrani dele udrzi?
Odpovědět
Jed vydrží na více zásahů, než se setře.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Aha,... Takze idealni je mit dve zbrane, jednu otravenou na prvni zasah a druhou na dodelani? By pak bylo dobre upravit makra aby bylo mozne vybrat predmet podle unique id, jinak mi to prijde nepouzitelne, je neco takoveho mozne? Mam to hodit na mantis?
Odpovědět
Existují zbraňové sety.
Odpovědět
A jo, na ty jsem zapomnela, protoze mi to drive nefungovalo, tak jsem to nepouzivala, diky
Odpovědět
A také je možnost makra "použít nástroj". Ta jsou na konkrétní předmět (serial).
Doporučuji kombinovat s tím zbraňovým setem, tzn. jako nástroj mít tu otrávenou zbraň a po zásahu switchnout na obecný zbraňový set Biggrin
Odpovědět
Mam-li pytlik mouky, bere se to jako zakladni surovina 'dil mouky' nebo se to musi jeste dale "presypat" nebo upravit? Snazila jsem se navalet testo a postupovala presne podle navodu, nekolikrat jsem kontrolovala, ze mam vsechny potrebne nastroje, ale stale mi to hlasi, ze nebyly nalezene vsechny suroviny a vzhledem k tomu ze jsem se pred tou novou zmenou vyroby testo nikdy nepokusila vyrobit tak nevim jestli je to tim pytlikem mouky nebo jestli to je bug
Odpovědět
Jak se dá získat bobule jalovce? Pokud vím tak roste jen v podtemnu, ale už ji nikdo neprodává...
A vzhledem k tomu že je potřeba na zhoubu škůdců, tak nás brzy čeká hladomor!;o)
Odpovědět
Na zhoubu určitě není potřeba nic z Podtemna.
Navíc naprosto všechny rostliny z Podtemna mají svoji nadzemní alternativu, kterou návody zmiňují. (snad až na jeden unikátní recept)

Jalovec by mělo být klasické bylinkaření, obtížnost 15.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
mohl by to někdo vyzkoušet? Já bylinkařila snad týden v kuse, všude možně (našla jsem i aloe a puskvorec), skill 75, ale jalovec jsem nikdy nevidela
Odpovědět
Nemusí se použít bylinkaření na strom (jalovec)?
Odpovědět
Tak to teď fakt nevím.
Je normálně v herblistu regionu. Koukám ale že se nedá sbírat na jaře, není jaro? Ne, je podzim.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak už jsem našla, díky - jelikož to na některých stromech píše, že se z nich nedá sbírat, tak mě nenapadlo hledat i na jiných druzích stromů;o)
Odpovědět
Už jsem se lekal co v RT nevíme Smile
Bohužel já a Geo jsme škrabáci, takže o tom co a jak víme spíš z dokumentace Smile

Pokud sepíšeš nějaké krátké pojednání na téma bylinkaření (kdy, kde, proč), pak ho určitě Stig/Marina uvítají a někam umístí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Snažím se ještě vyrobit víno, ale návody nejsou a stylem pokus-omyl se mi nedaří, nakopne mě někdo?
Odpovědět



Skok na fórum: