Noob Dotazy
Nevím kam to napsat tak to píšu zde. Vypil sem Ibuprofenium a dalo mi to efekt na cca 355 minut, tak se ptám, je ta doba správná?

Odpovědět
neni to lek proti bolesti? ja ho tedy jeste nazivo nevidel
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
jj je, ale ta delka efektu je divna, protože potom nemužu vypit žádny lektvar aniž bych nedostal postižení z předávkování

Odpovědět
kde muzu pozadat o reset perku a skillu? jeste nevim jestli vazne pozadam ale evart a van se nedaj srovnavat, je dost blby videt co dokaze lvl 19 van a co 19 evart, dnesek mi to v arene jen potvrdil, navic vsichni kdo meli evart prestoupily taky, a vna ma konika, a abysaj se s duchem neda srovnavat, vim ze reknete ze evart je na pvp atd, zda se mi ze van je stejnak lepsi na pvp, vanu vetsina spellu funguje zatimco evartu ne,jsou zakazany nebo podivne haprujou, na evartu jsem se doted drzel protoze vetsina kouzel se dala pouzit na rp, bavil mne, ale nezabit temer nic je tezky, a ze nikdo ho nejel protoze je slabsi oproti van, a vna dosahne sveho potencialu o hodne drive - viz medvedi na lvl 7 zatimco ja musel mit skill 60 na ghula
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
Odpověděl bych, že raději nahlaš, co nefunguje, že to vyřešíme... ale aktuálně na to nemáme kapacity, takže rada zní jednoduše: požádej své GM.
Nejčastěji resetuje Sokar, ten s tím má nejvíce zkušeností. Galran je teď taky aktivní, tak by si to na tobě alespoň vyzkoušel... Wink
Odpovědět
Ibuprofenium je skutečně lektvar proti bolesti, délka trvání je správná (cca 1 herní den)
Problém s předávkováním je spíše věcí chyby v systému, než úmyslu.
Odpovědět
co by si vyzkousel?Biggrin aha reset, uvidim, momentalne cekat az se whitey uzdravi a jak pujdou ty nove perky, jinak vazne nevim co nahlasit, protoze to je dlouhotrvajici nebug-bug, a netusim jak by sli vyvazit vlny, protoze neco k nim patri a neco ne, treba stin patri k nekrum, je jedne z nasich nejsilnejsich summu zato skritek mi ho zabije igni pyramaBiggrin, myslim ze taky van se jede protoze to neni dvojsecna zbran jako evart ( a maj konika!) a silnejsi summy

Oka, vyhledal jsem si to, volani jedinecnych - vyvolava medvedy je ve 4 kruhu, zatímco povolání nemrtvého je 5 kruh, vsichni z jedinecnych rozsekaj na cucky nemrtve krom stina

jinak jeste bych se zeptal, kde je tu post o přebíjení magie a modliteb? někde tu byl ale nemůžu ho najít ( bylo to o přebíjení pozitivní magie a modliteb - jakychsi slotu telo, duse mysl
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
Tak nevim no, na našem IRC bejvalo živo a co Geo změnil.. už ani nevim, co to změnil, každopádně od té doby je to tam zabitý. Takže by asi bylo na místě vrátit se k tomu, co fungovalo.
Odpovědět
A v čem bude rozdíl?
Odpovědět
Otravná capcha, která nám odehnala všechny lidi, co prostě měli občas chuť tam jen tak zaskočit, optat se na novinky, nebo jen tak poafkovat, zase pěkně zmizí. Jasný, napravovat škody bude trvat pěkně dlouho, než se vůbec roznese, že už tam zasejc není, ale lepší než současnej stav. Nebo tam samozřejmě můžeš být sám, pokud ti to vyhovuje.
Odpovědět
Jen tak mimo - ja tam treba nechodim, protoze bud sem ve hre lognutej anebo nemam cas ani koukat do IRC.. Smile Captcha pro me problem neni.
Odpovědět
reCAPTCHA stve i mne, proto pouzivam AndChat v Androidu Smile
... btw Freenode je jeden z default IRC serveru v AndChatu.

Ale z weboveho rozhrani ji chceme odstranit, idealne aby hrac nemusel zadavat ani heslo (tedy aby musel ho zadat pouze jednou).
Odpovědět
Máme na MW nějakou obdobu Vánoc? 8-)
Odpovědět
Ne. Nikdo takove svatky nezavedl Smile
Odpovědět
Nevim o nicem, ale neco by se udelat mohlo.. Nemusi to byt jmenovite nejaka takova pakarna, ale treba "oslavy slunovratu" nebo tak neco.
Odpovědět
Pakarna? No fuj x)
Odpovědět
Zejo. Si to rikam kazdej rok uz v pulce listopadu.. Biggrin
Odpovědět
mohl by mi prosím někdo říct kde se dá najít něco konkrétního o svitkové magii? jak funguje, jestli ji má zbroj shazovat šanci na cast atd.....díky
Odpovědět
Použiješ svitek -> zacílíš kouzlo, to je vše.
Svitky umí psát pouze mág, brnění vadí pokud nemáš perk Znalost svitků. Ten umožňuje bardovi používat svitky (mág je umí použít i bez toho) a oběma dvěma ruší postih za zbroj pro svitková kouzla 1/3/5/7 kruhu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Prosím nějakého GM zdali by mi nemohl vymazat všechny body u těchto perků : Zachazení se štítem,Ostražitost,Víříví útok . Děkuji moc jestli to půjde ... bohužel sem si kolem 15 levlu přestavěl postavu a tet ty perky uplně na nic a akorát mi zabíraj body tak jestli by to šlo at si mužu zlepšit postavu díky moc Smile
Lucius Noctius Caleum - Elfí jezdec na Zylanovy (nezvětstný)
Domitius Valero Anwar - Elf Nekromant Zakleje vše co mu přijde do cesty (mrtev)
Bartoloměj Selskej - Zásobuje Ishar jídlem a vaří i z bláta
Henry lahvička - Gnómský Alhymista se třemi prsty
Odpovědět



Skok na fórum: