MAX. LVL
#41
Mno, ono těm, kteří se aktivně účastní DL, by se ten lvl mohl zvýšit o něco více.  *kouká na WDho*  Ninja
Odpovědět
#42
Těžko někomu něco zvýšit více, do 40 jsou jen 4 levely. Tzn. ti co teď dostanou víc na konci nedostanou nic, protože už nebude co.
A jak jsem psal, odměna má být za něco. Pokud nevesluju, musím počkat až mě tam dovezou ti ostatní.

PS: Z mého pohledu se na sevru neděje nic. Neexistuje jediný zápis na fóru - ani dobrovolný hráčský, ani povinný GMkový.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#43
Znova chci poprosit do povolení lvl capu do 40 ...člověk si udělá představu o postavě, kterou vlastně pořád po těch letech nemá - stojí na lvl 35 ... PROSÍM Smile
Odpovědět
#44
Pokud vím, tato záležitost se aktuálně řeší, prosíme o strpení Smile .
Odpovědět
#45
Žije ještě vůbec ten LYNX? Nebo utekl? Biggrin
Tak jak to vypadá? Jsem pořád denně netrpelivy kdy budu moct dodělat svou /své (čekáním jsem vyexpil další Biggrin) vysněnou postavu. Už budeme moct expit do 40 lvl? Nebo zmenite oficiální maximální lvl postav na MW na 35 lvl?
Protože ono se to krásně čte - je můžu mít 40 lvl, ale pak několik let tvrdnete na 35 :-)
Odpovědět
#46
a násilně skandujeme pro větší lvl ! Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#47
(30.07.2015 v 22:34)Whitey napsal(a): PS: Z mého pohledu se na sevru neděje nic. Neexistuje jediný zápis na fóru - ani dobrovolný hráčský, ani povinný GMkový.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#48
To je nějaká podmínka pro hraní na tomto srvru (psát každou událost na fórum)? Děje se pořád něco, je mi líto,že to nevidíš... A že ti ani žádné GM nic nepovi...
Odpovědět
#49
Já myslel, že řeč byla o zvedání levelu, ne o hraní na tomto shardu. Takže ten dotaz moc nechápu.. Smile Pokud chceš "jen hrát", nikdo tě zapisovat nenutí.

Zápisky jsou dobré pro nás všechny, z několika důvodů:
1. Ne všichni logují do hry, natož zrovna v časech, kdy se něco děje. Přesto si o tom mnohdy rádi přečtou a udrží se "v obraze".
2. RP zápisky lezou přímo na web a svým způsobem je to tedy i propagace shardu a hry na něm, stejně jako vaše vlastní sebepropagace.
3. Za pěkné zápisky můžete získat XP odměnu. Nebo třeba nějakou jinou, zvláštní odměnu, jako v tomto případě.
4. Zápisky GM v interním fóru jsou fajn, ale RP příspěvek to není a publikum je velice omezené, zaměření převážně technické, povaha příspěvků spíše strohá.
5. RP na fóru je součást RP jako takového a celkového obrázku herního dění.
(..)

Takhle bych mohl pokračovat i dál, ale mně vždycky někdo řekne, že píšu moc dlouhé posty, takže u pětky to vzdávám. Smile
Odpovědět
#50
Podmínka to není. Ale jak se všeobecně ví já nemám čas hrát, nevím co a jestli vůbec se na servru děje. Pokud se nic neobjeví na fóru, pak nevím co děláte.
Zvýšení levelcapu už několik let říkám že možné je - za odměnu.
Co hráči ve světě MW udělali aby byli odměněni? Kolik měst je osvobozeno od Bolesti? Kolik máme gild, které se starají o nooby, o města? Kdy byl naposled Jarmark?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#51
Tak to říkám znovu, změňte i popis na webu který říká: úroveň, kterou je možné získat normálním hraním je 40.
Nevím co víc chcete fakt, pomáhá se s testama, je toho tolik co hráči testujou a není ani čas ani lidi kteří by provedli opravy,vylepšení, změny...to chápu, hráčů je víc a není tak pracné hrát jako tvořit přímo srvr, ale taky jsme součást a snažíme se pomoct...
Myslím, že by si zasloužíme mít to co můžeme, v tomto případě max lvl.
Jako klidně budu psát každou událost, ale pí chvíli by nikoho nebavilo to číst, když už tak velké akce,ale bude se to opakovat, bez GM, které přijde s eventem to prostě hráči nedají - osvobodit město od bolesti apod, sami víte jak to vždy dopadlo... Já se jen bojím, že se toho max lvl ani nedoziju Biggrin dítě mi už roste, zatím mám na hraní čas, ale to nebude věčně....
Odpovědět
#52
(12.07.2016 v 11:53)Pietro napsal(a): Jako klidně budu psát každou událost, ale pí chvíli by nikoho nebavilo to číst,  když už tak velké akce,ale bude se to opakovat
Můžeme to teda vyzkoušet? Já myslím, že spousta lidí včetně mě si to rádo přečte.. Nemusíš to přeci dělat jen ty, každý má ten styl trochu jiný a dělá něco jiného, takže ve výsledku to může být docela zajímavé čtení třeba i o vcelku obyčejných věcech..

(12.07.2016 v 11:53)Pietro napsal(a): bez GM, které přijde s eventem to prostě hráči nedají - osvobodit město od bolesti apod, sami víte jak to vždy dopadlo...
No, já jenom vím, že posledně když jsem se snažil za hráče přiložit ruku k dílu, neodepsal mi z hráčů vůbec nikdo a to byla vůbec poslední aktivita hráčů v tomto směru.. Takže netvrdil bych, že to vytrvdlo zrovna na GM.

(07.10.2015 v 18:11)Valerie napsal(a): Nabízím pomoc, ať už se získáním lektvarů, nebo s další přípravou na výpravu.

Co mohu nabídnout:
- 6 Shunnarových lektvarů (pokud se dá dohromady dostatečná skupina a dohodne se na výpravě)
V otázce získání dalších lektvarů:
- Výrobní návod na Shunnarův lektvar
- 1 Ibuprofenium
- maximální Hornictví, pokud se bude potřeba někam prokopat a dohodneme se na čase, kdy budu moct
- v případném boji limitovanou podporu formou mého mechanického Měděného golema
- diplomatickou podporu jménem Cyprony při případném jednání s Isharem při snaze dostat se k isharské fontáně či při nutném jednání s jiným subjektem

Najde se ještě někdo, kdo by do toho šel? Zkusme to poskládat z jednotlivců, pokud nehraje žádná dost početná organizovaná skupina. V boji samotném vám asi příliš nepomůžu (řemeslník), takže pro sebe Shunnarův lektvar nepotřebuju.. nicméně v závislosti na RP případně daruji Mechanismus měděného golema (pokud to teda do té doby golem přežije Wink) a snad i nějaké kameny s energií, případně další služby kováře/dráteníka, nebo co vás napadne a bude v mých silách.
http://forum.manawydan.cz/showthread.php...1#pid92081
Odpovědět
#53
Podívej o tech shunarech vím prd, Thortogili tuhle část prostě dělal jen se svou skupinou, asi 2x jsem se tam dostal... Ale stejně nastal problém, když došlo na rozdávání lektvaru a dokonce mě tam jednou nechali umřít... Postavu jsem z naštvaní smazal... A dál od toho ruce pryč... A víc se o to nezajímal.... Takže vůbec nevím o co tam jde a nemám o to zájem,jinak to nejde? To vážně musím projít nějakým... Plno lidí do toho zapojených není, pochybuju, ze se hned chytnout když u toho nebyli od začátku... Myslím třeba teď aktivní hráče...
Odpovědět
#54
Však já u toho taky vůbec nebyl.. Proto jsem nabízel ty lektvary a recept a pomoc s mícháním, protože jsem věděl, že lidi mimo tu grupu se prostě k lektvarům nedostanou. Lektvary můžete získat i bez nich, rád s tím pomůžu třeba i za hráče. Jak jinak začít, než že se prostě ty lidi seberou a udělaj si novou partu, stejně jako to udělal Thorto?
Pokud už ale není ani zájem o osvobození Gorenu (nejsou už trpaslíci, nebo co já vím), tak musíte ale dát někam vědět, že na Goren prdíme a musí se vymyslet něco jinýho.
Zkrátka napsat si, jak na tom jsme, co chceme dělat.
a) Pokud chceme Goren, kde už je nějaký předchozí progres a nemuseli bychom tedy začínat úplně na zalené louce, moje nabídka pomoci za hráče platí. Stačí odpověď na ten můj příspěvek a dohodneme se na dalším postupu. Pokusíme se za GM zajistit pokračování, ačkoliv bez Galrana (a dvou dalších questařů, kteří to mezitím zabalili) to bude trošku složitější, ale snad ne nereálné.
b) Pokud není zájem o Goren, dohodněte se, někam to napiště, GM musí vymyslet alternativní program.

Základem k dalšímu progresu je v obou případech komunikace. Najděte si vhodný topic nebo založte nový, dohodněte se na dalším postupu, kdo všechno má zájem se účastnit, RT to přečte a i s aktuálně chabou questařskou základnou se pokusí na to reagovat.
Odpovědět
#55
(12.07.2016 v 11:10)Whitey napsal(a): Podmínka to není. Ale jak se všeobecně ví já nemám čas hrát, nevím co a jestli vůbec se na servru děje. Pokud se nic neobjeví na fóru, pak nevím co děláte.
Zvýšení levelcapu už několik let říkám že možné je - za odměnu.
Co hráči ve světě MW udělali aby byli odměněni? Kolik měst je osvobozeno od Bolesti? Kolik máme gild, které se starají o nooby, o města? Kdy byl naposled Jarmark?

Uruk se nažit jak pokakana a zaseknout se to na RT = stavak atp. .. psat v ta doba tolik rukucha zapisek a bavit a srat tolik hračucha, že ani něvědět ..
Uruk sice ne často ale na forum psat pořad i teď
Uruk se starat o noob ikdyž to nesvědčit jeho RP (tedy pokud je z jejich strany chuť si nechat pomoct)


takže .. KDE MIT URUK GOI ?

nezlobte se, ale zrovna z mého hráčského pohledu to brzdí RT, a jsem si vědom toho, že vás je poskromnu a že to jde pomaličku.. ale prosím... nepiště pak že hráči dělají velké pšouk Smile . chuť ze strany hráču tady je, jenže jak se hráči rozjedou, tak RT nestíhá, tj fakt/realita
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#56
Tak jako.. už mi tyhle debaty přijdou fakt trochu zbytečný a směšný. Biggrin
2 posty tu píšu o konkrétní zkušenosti hráče, kdy se to seklo na dalších hráčích. To je fakt/realita. Můžu se klidně po*rat, ale pokud mi na tu zprávu nikdo neodepíše a nikdo to nechce hrát, tak ani nemá cenu na to shánět GM, protože za kováře sám Goren asi nevybojuju. A pro koho bych to vlastně dělal, pro sebe, když nejsem trpaslík a mám už svých starostí se městem dost?

Ale myslím, že je úplně zbytečný házet na sebe vinu vzájemně. Takže jistě - shodneme se na tom, že někdy to vytvrdne na hráčích a někdy na GM nebo technice, podle toho, komu se zrovna chce nebo nechce a kdo zrovna loguje nebo neloguje nebo jestli se zrovna rozbije stavák nebo nerozbije.

Co jsem tu psal - že je to hlavně o komunikaci, co ZROVNA TEĎ chcete/potřebujete. Teď tu zrovna máte Braka, tak se s ním zkuste dohodnout, ne?
Tím, že na sebe budeme navzájem ukazovat, co kdo udělal nebo neudělal včera nebo před rokem se asi moc daleko nepohneme, krom toho, že se zas všichni budou cítit ublíženě/smažou účty/budou flamovat na fóru/whatever.
Odpovědět
#57
Kolikrát už jsem psal na fóru že téma typu "jsme gilda XY a snažíme se o Z" kde gilda občas napíše co udělala vyvolá zájem GM, které pak tu gildu může úkolovat, případně upravovat server podle jejích akcí?
Kolik lidí tu využilo "dopis starostovi/králi" k něčemu jinému než žádosti o postavení ohrady u domu?
Proč se nedá pár lidí dohromady a nevyvěsí tu "Dopis starostovi: Žádost o dotace na boj s Bolestí, náš plán je ...."?
Vzhledem k tomu že nikdo nic nezapíše, GM ani hráči, tak si nikdo nic nepamatuje. Co tu bylo akcí které většinou skrejzly na tom že odešlo GM/hráči a nikdo nevěděl o čem byly eventy které vedl, nebo jestli vůbec něco vedl?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#58
CENZUROVANO GHEEDEM  Smile  .. jak řika/napsal pietro, ja nemam problem k tomu sednou na cely tyden a tak vas zavalit RP žadostma že se z toho .. prostě na tohle tu nemáte dostatek GMek Smile .. ja jen nechci byt hovado(ikdyž mi to občas nevychází) a pokažde se to snažím konzultovat s GM.. většinou na icq.. a když mě GM řekne že to bude až to bude a pak se měsíc nic neděje nebo přestane hrát tak je to blbý no

jinak s brakem se bavime aktivně, pomaličku to posouvá, dokonce se mi podařilo zase sehnat stabilnějši hráčskou orčí základnu
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#59
S prominutím, jste fakt TUPOUNI...
Takže nejsme vaše loutky! Pokud je max lvl 35 tak to sakra napište na fórum,wiki, ale mučit nás tím co jste si vymysleli prostě nebudete...
Každý máme svoje RP.. Já mám třeba mága který pomáhá okolí, bere lidi na výpravy, učí i magii a nějaký Goran-Zar mu je taky u xxx.
Chci si taky hrát svoje a ne s nějakou vynucenou partou se zbavovat bolesti nebo čeho... Mám svoje známe ve hře, kteří to taky neřeší, ale bojují s tím co je... Bohužel, takhle nám to bohové nadělili... A jestli prostě nechcete hráčům nic dopřát, tak jste tyrani...
Copak si tady ti hráči co pomáhají i jinak než bojem s bolestí nic nezaslouží... Vím, že to tu padlo mnohokrát, ale házíte klacky pod nohy... Neustále i když možná ani nevíte, nechcete...
Prostě na webu je napsáno, že normální hrou je možné získat 40lvl, jenže ta vaše hra začíná být dost nenormální! Proč, prostě proč? na co se čeká? to ten 40lvl má být nekonečné lákadlo? To už MW nic jiného nenabízí?
Odpovědět
#60
(12.07.2016 v 15:53)Pietro napsal(a): Každý máme svoje RP.. Já mám třeba mága který pomáhá okolí, bere lidi na výpravy, učí i magii a nějaký Goran-Zar mu je taky u xxx.

Tak to proč to někam sakra nenapíšeš a místo toho tu nadáváš do tupounů? Jak má omg někdo vědět, co děláš, když o tom nikde není ani řádka, to si myslíš, že tě někdo nonstop sleduje? Kdo je tu potom ten natvrdlý?
Občas mi to tu fakt přijde jak na nějakym bad tripu, ve špatnym vtipu, nebo v pomocný škole. Angry

Hlavně by to ale chtělo uklidnit vášně, omg. Really, tohle divadlo kvůli těm pěti levelům?
Jestli tě tolik tíží web a wiki, klidně to přepíšu, ale to je jen zástupný problém, na který tu upozorňuješ, nic to neřeší. Není fakt lepší normálně komunikovat jako lidi, kdo co dělá a kdo co chce, než přepisovat dočasné info na wiki/webu?
PS: Takže mi pak pošli odkazy, kde co mám přepsat a já to udělám, jestli to vyřeší tvůj problém. Holt to budeme třeba přepisovat po každym zvednutí level capu nebo třeba každý měsíc. Pokud teda pominu, že podle téhle logiky tam kdysi mělo být uvedeno, že lvl cap je 15. Unsure
Odpovědět



Skok na fórum: