Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidla ohledně supportu postav na 1 herním účtu
#1
Mám nesrovnalosti. Příklad. Jako drow budu kopat v dole a prodávat rudu naší kovářce, ona z toho matroše bude kovat, ukove nějaký brnění a já si potom takový brnění koupím u vendora jinou postavou na účtu. To jako bude bráno jako support taky? Příjde mi to divný... Další nesrovnalost mám v tom zvýhodňování druhé postavy "vybití nějakého místa". Když tedy například půjdu ještě s jedním hráčem a projdeme severní tunely, pak odlognu jednu postavu a půjdu to s druhou postavou a tím stejným parťákem za nějakou chvíli, tak to je taky support? V jaké chvíli to ještě support je a v jaké nikoli? Neptám se, abych hledal nějaký skulinky jak to obechcat, ale proto, že se nechci dostat do situace, že dostanu nějakej, dle mého názoru nezaslouženej, trest nebo napomenutí.
Odpovědět
#2
Proste hraj jen jednu postavu a nemusej te takovyhle veci trapit.
Odpovědět
#3
To je hodně hloupá odpověď vzhledem k možnosti mít více postav. Takže čekám jinou odpověď, která zodpoví mnou položené otázky.
Odpovědět
#4
Bod 1 je supportem - veškerá snaha zůstala v rámci jednoho účtu, nikomu dalšímu to nic nepřineslo.
Bod 2 je suportem pokud tam první postavou jdeš vymlátit NPC, a druhou posbírat loot, nebo proběnout XP brány.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
Bod 1 není supportem dle mého, protoze mne to rozhodne prinese zisk jako kovarce. Ja to vykoupim od nej za nejakou cenu a nasledne prodam za pro mne vyhodnou cenu jako vyrobek dál.
On nemá kovarku, ja si myslim ze si Whitey mysli ze kovarka je na jednom ucte. Kovarka je uplne jiny ucet.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#6
Jeden účet je brán jen ten co nakopal, prodal a ten co koupil výrobek. Ten kdo ukoval je úplně mimo.
Odpovědět
#7
Pak to technicky support není, jde to přes jiného hráče a ten z toho něco má.
Nezapomínejte ale že vždy záleží na okolnostech, ne jen na situaci samotné.
Pokud daná kovářka s úsměvem vykove zbroj z donesené rudy a nic za to nechce, je něco divně. Pokud to dělá opakovaně, je to ještě divnější. Ano, beru, v rámci RP mohou být klidně zamilovaní - ale to že je něco RP neznamená že to nemůže být proti pravidlům MW.

Neberte prosím zákaz supportu jako prudění RT vůči vám. Toto pravidlo je kvůli tomu aby jste potřebovali ostatní hráče ke kvalitnějšímu životu vaší postavy na MW. Sami si vystačíte - ale pokud chcete lepší výsledky, máte se spolehnout na druhé, a přinést tak zábavu nejen sobě, ale i jim.
Pokud cítíte že si zrovna vaše oblíbené povolání není schopné vydělat ani na základní zbroj - je něco špatně, ať už v herním systému nebo ve stylu vaší hry. V tom případě se ozvěte na fóru, popište své problémy, jsem si jist že vám někdo poradí, nebo se RT zamyslí a upraví hru.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [Pravidla] Postavy na jednom účtu Whitey 2 8 227 19.09.2009 v 07:25
Poslední příspěvek: Erin

Skok na fórum: