Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozlouceni
#1
po nezrale uvaze a banu jsem se rozhodl odejit aby zbytek mohl jit dal ... co to znamena ... to ze veci ktere sme meli dohodnute si budete muset domluvit s nekym jinym, podtemnovy npc vam doda asi Marina a nastaveni bestiare, o to se taky nekdo podeli. vsak on vam to novej "sef" uz nejak vysvetli ... mejte se dobre a loucim se tak jako vzdy

Pěknou hru ...


Odpovědět
#2
no moc se nedivim, ackoliv ,,novyho sefa,, nejaky dva roky znam a byl jsem s nim i v guilde, tak nedokazu pochopit, jak zoufalej stav uz tu panuje, kdyz team postavi do funkce nekoho, kdo nemel s vedenim serveru, pokud vim, zadnou zkusenost..
Odpovědět
#3
mej se
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#4
Boze uz zas
Odpovědět
#5
(21.05.2009 v 08:42)Stín napsal(a): no moc se nedivim, ackoliv ,,novyho sefa,, nejaky dva roky znam a byl jsem s nim i v guilde, tak nedokazu pochopit, jak zoufalej stav uz tu panuje, kdyz team postavi do funkce nekoho, kdo nemel s vedenim serveru, pokud vim, zadnou zkusenost..
:-D Ber to takhle - s timhle pristupem to muzes rict o kazdem, protoze kazdy byl nekdy v tom postaveni poprve..

Mej se Quazime, hodne zdaru.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#6
Za posledních šest let nebyl v čele shardu, ani questařů, žádný zkušený vůdce shardu - všichni si to na MW vyzkoušeli poprvé.
To se týká i mě.

Quazimovi tímto ještě jednou děkuji za přispění k vývoji MW... a bude se mi stýskat!
Doufám, že s ním zůstanu v kontaktu, alespoň přes Erin.
Odpovědět
#7
*dvakrat se poplacal pravou pesti po srdci*

Zatim sefe...
Odpovědět
#8
Tož, sayonara chlapče. Přeji ti přijemný odpočinek od starostí tohoto nerealného světa a děkuji ti za vše, cos pro nás zde udělal.
Odpovědět
#9
Adios
Odpovědět
#10
měj se kámo Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#11
Niečo mi hovorí že ho tu ešte uvidíme Biggrin
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#12
Co na to říct?
Hodně štěstí a zase někdy.....doufám.
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
Odpovědět
#13
Ještě tu nezaznělo ... Astalavista
Odpovědět
#14
Mno, takhle se to ale určitě nepíše.

Marina : Je to - Hasta la vista Smile
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#15
No taky se loučim...Ahoj a pěknej reálnej život Smile
Odpovědět
#16
Sayonara
jabber: ganimoth@jabber.cz
Odpovědět



Skok na fórum: