Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Labyrint Smrti
#1
Kdo má , či nemá přihlášku do Labyrintu, tak zde si můžete domluvit termíny kdy chcete jít Labyrint Smrti. Šel se už 4X a obávám se, že zbytek budeme muset hold domlouvat skrze forum, ačkoliv sem se tomu vyhýbal jako čert kříži Smile.

Takže doumluvte se.. Smile Vy co máte přihlášky, navrhněte si termíny, vy co je nemáte tak se můžete semnou domluvit na termínu kdy si je zřídíte (ve hře samozřejmě).
Odpovědět
#2
můžu jít znovu? bude to pro mě opět výzva nebo to zůstalo stejný? a kdy se tam bude moct PvP?
Odpovědět
#3
Znovu můžeš jít jen s jinou postavou (má právo to absolvovat) a PVP je tam povolené už od druhého kola.
Odpovědět
#4
Znovu připomínám, že Grifingus stále shání zájemce do Labyrintu Srmti


Více zde: http://www.manawydan.cz/?cont=novinky&sh...open=94#94
Odpovědět
#5
Hoj, rad bych zkusil Labyrint
Postava: Larraae - drow - kovarka

W.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#6
taky bych se rád zučastnil Atrix-elf-kněz
Odpovědět
#7
ve dvou je celkem málo (sice jsem tu vyjímku jednou udělal , ale..) ješte to chce alespoň jednoho k vám , nejlépe dva -> jsou v tom i větší peníze pro vás.

Když se tu ještě někdo přihlásí, tak se dohodneme na datumu a času a není problém.

Tedy s váma dvěma počítam.
Odpovědět
#8
Také bych se rád zúčastnil.

Qortimor - člověk - bojovník
Odpovědět
#9
no, mám před sebou práci, tedy nejbližší termín navrhuji ve čtvrtek (2.7.2009) čas je na vás.. ? Dnes ne, jelikož je Jarmark.
Odpovědět
#10
Pokud dopadne vse jak ma, tak tu na 90% od ctvrtka do pondeli nejsem
Stopař a krotitel
Odpovědět
#11
Hm to je škoda. Narvhni tedy jiný termín - ostatní ti na to buď kývnou ano, či ne.
Odpovědět
#12
Taky bych se rád zúčastnil, ale v žádném případě zároveň s nějakým nadzemcem. Třeba se sejde zase jednou víc drowů, potom bych se tam rád podíval.
Odpovědět
#13
Ary, je pobijem a pak to dame spolu Biggrin
Stopař a krotitel
Odpovědět
#14
*hlasi se*
Dherin
Odpovědět
#15
no je potřeba hlasit si tu i datum Smile , takhle se nedomluvíte , takže kdo může v toho 2.7. ? cca 17:00
Odpovědět
#16
jo to by slo mne je to celkem jedno kdy nejak si volno udelam
Dherin
Odpovědět
#17
Pokud neodjedu tak toho 2.7 po sedme hodine muzu.
Jinak se mi hodi kazdy den do toho 2.7 po 19:00
Pak az 7.7. vecer
Stopař a krotitel
Odpovědět



Skok na fórum: