Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nog Nogagh
#21
je to pekne zkreslené :-D Ty jsi byl ten kdo začal první držkovat, teda aspon tak si to pamatuju, jinak bychom tě jen tak nevyháněli, ale proste kdyz sme ti rekli at radsi vypadnes a ty si misto toho zabil jednoho naseho clena tak co jsi cekal? Navic o tvou postavu tam proste nikdo nestál abys tam celou dobu neco kydal :-D
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#22
(26.10.2010 v 21:41)Fenek napsal(a): Whitey, ono jde o to, že to nebyla akce jen pro orky a bratrstvo, což však bratrstvo nevědělo a tak jednalo, jak jednalo. Celou akci samozřejmě doprovázely posty v chatu jako: "Nebreč," "Když někdy něco bratrstvo řekne, myslí to vážně BiggrinBiggrinBiggrin" a tak... No a třeba Edwin, který ode mě dostal IK, si po pár minutách přijel k mojí mrtvole a na Karlose vyhrkl: "Tak co? Měl u sebe něco hezkýho?" RP jako vyšitý, ne? Pak Cessnekova zpráva, kdy mi psal, že mi věci vrátěj, že nevěděl, že to neni akce jenom pro ně. RP jako vyšitý, ne? Potlesk a omluva pro Cessneka Wink
To fenek:
Takhle nic nezískáš a my nic neztratíme, páč bratrstvo se ruší, hold se smiř s tím že sekeru na zpátek nedostaneš. Smile
Jinak to že jsem ti psal soukromou zprávu, že se ti v rp rovině budu snažit vyjít vtříc, bylo jak tak koukám naposledy. Nic nedostaneš. Mimo jiné je to tu standartní nástroj psát SZ i například když tvůj zastánce noobel tuším chtěli dělat event s lotharem(proti mé postavě) tak se to řešilo po icq. Non- rp se čistě týká chování ig, rozlišuj prosím reálné životy a nutností komunikace. Jestli chceš případně příště ti pošlu RP dopis Biggrin

To noobel: Fenek, radši prosím tě pomlč Biggrin ty jsi tam nebyl a fenek už je velkej kluk aby se dokázal hájit sám.
Odpovědět
#23
(28.09.2010 v 20:42)Cessnek napsal(a): (Fenku sekeru a další věci ti vrátíme, netušil jsem že pozvání na NoG Nogagh se týká všech, my jsme to chápali jako čistě soukromou věc mezi orky a Bratrstvem(jinak když bratrstvo říká, vypadni nebo zdechneš, vždy to myslí vážně Biggrin ), za účelem napravení křivd a proto jsme proti tobě tak vyjeli. Jinak co se průběhu týče bylo to fakt velmi zdařilé, jediné co trochu zamrzelo že nepřišla všechna orcká elita Smile, za to bratrstvo dorazilo o počtu 8 členů a dokonce bojovala i naše výborná, statečná kovářka Hefastiana Smile. Nejvíc pak zamrzel závěrečný velmi vyrovaný souboj mezi Náčelníkem Nazgelem a Drathartem, vůdcem Bratrstva, který přerušil pád(avšak i pády jsou součástí hry Smile).)

EDIT by Stig: Promiň, že se vám do toho pletu, ale tohle je RP topic. Viz [RP] před názvem topicu..
EDIT by Brak: Doplněny závorky ať se to tu nezaprasí Non RP komentama

Z tohohle mi prostě nijak nevychází, že bys psal, že mi v RP rovině vyjdeš vstříc. Je to kopie z (RP) Nog Nogagh, kterou jsi mi přeposlal v PM. Podle mě ses mohl zmoct aspoň na to, abys mi napsal novou zprávu.

Ne Karlosi, já nebyl ten, co začal první držkovat. Co si já pamatuju, sotva jsem přišel, hned všichni začali: "Co tu dělá ten trpaslík? Vypadni odsud, nebo tě zabijeme!" Hned nato mě Edwin označil za práskače. To, že sem zabil vašeho člena nepopírám, to, že jste mě zabili a dali FL, to vám nezazlívám.
Cessneku, nechci tímhle nic získat, nechci, abyste vy něco ztratili. Prostě mi jen připadá, že u vás bylo mnohem víc "skvělého RP" (myšleno ironicky) než u mě. To je všechno. Kdybys to nevytahoval, já bych s tím nezačal. O tom, že Noobel chtěl s Lotharem podnikat nějaký soukromý event vážně nevím a popravdě mi do toho nic není. A ta sekera... no... vážně mi to rve srdce.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#24
2Cessnek: WTF, jaky event? Jak po icq? Biggrin Divny, ze jsem icq na Lothara dostal zrovna az vcera pozde v noci(dokonce to dosvedci i log), tak by me zajmalo, jak jsme se na tebe dohadovali. A jedina vec, ktera se te tykala a resil jsem po icq bylo prave s tebou - zdali byste nechteli udelat nejaky pokus o valku, z tve strany to padlo. Takze akorat jako typickej Bratrak si tu tedka vyhodil nejakou pomluvu uplne mimo misu... a nerealnou Smile
Odpovědět
#25
to noobel: to neřeš, chtěl jsem jen říct že když se věci domlouvají týkající se hry po zprávách nebo icq, nejdená se o non rp.
Odpovědět
#26
Jen prosim priste nerikej, ze jsem po icq domlouval nejaky event proti tobe, kdyz nemas ani nejmensi dukaz a hlavne, kdyz to ani nemuze bejt pravda.
Odpovědět
#27
(30.10.2010 v 09:09)Noobel napsal(a): Jen prosim priste nerikej, ze jsem po icq domlouval nejaky event proti tobe, kdyz nemas ani nejmensi dukaz a hlavne, kdyz to ani nemuze bejt pravda.

když tvůj zastánce noobel tuším chtěli dělat event s lotharem(proti mé postavě) tak se to řešilo po icq.
Odpovědět
#28
Tusis? Pozor, on jen tusiSmile
Odpovědět
#29
(30.10.2010 v 17:35)Elerra napsal(a): Tusis? Pozor, on jen tusiSmile

však to jsem psal už předtím na co pak Noobel reagoval.
Odpovědět
#30
Konani otevrenych turnaju brani nevyreseny konflikt orku s Isharem.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#31
Diskuze oddelena do
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=2362
Odpovědět
#32
Na víkend bych chtěl vyhlásit Nog Nogagh. Pokud nenarazím na příliš velký odpor, vyhlásil bych to později oficiálně na neděli 19h. Námitky?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#33
Po delší době nějaká správná akce! Smile Doufám, že stihnu dorazit na čumendu..
Odpovědět
#34
uuuuuuuuu, škoda, ted jedu v sobotu do rakouska...
Gogobund
Odpovědět
#35
Zdá se, že jsem se netrefil do vhodného času skoro nikomu. Tato neděle tedy padá.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#36
*jde se oběsit*
Odpovědět
#37
Tož .. a to sem se těšil, že to projedu na plné čáře Biggrin .. Nějaký náhradní termín ? Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#38
Tak tedy ještě jednou neděle?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#39
Tak tedy tato neděle 19h. Orkové ve hře, rozdávejte pozvánky postavám, které potkáte.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#40
Nešlo by to na 9? to je jistejší čas, nekam ted jedu jeste tak pro případ kdyby byl nakej zadrhel a myslím že víc lidi by přišlo pozdeji
Gogobund
Odpovědět



Skok na fórum: