Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nog Nogagh
#41
Bohužel se nezúčastním.

Odpovědět
#42
Vurgu, vyber dalsi termín pro Nog Nogagh. Pro mě platí omezení, že můžu každý den do 20:30. V sobotu neomezeně.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#43
Co zítra? Třeba 19:00? Nebo dřív?

Odpovědět
#44
Tak tedy dobrá. Nog Nogagh dnes v 19h.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#45
Poslednimu Nog Nogagh schazelo rozuzleni. V zaveru turnaj prerusil pad serveru. O tom, kdo v zaveru vyzve posledniho viteze, Gogobunda, se melo rozhodnout mezi Eliskou a Horianem. Dokazeme se znovu sejit? Urcujici je, jak bude mit cas Gogo a Horian.

Navrhuji ctvrtek.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#46
Do kalendáře tedy přidán čtvrtek 19h.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#47
Zdravím, měl bych takový návrh, rád bych začal pořádat nog nogagh trochu častěji a chtěl bych zavést menší uprávu v pravidlech a to ohledně petu a summonu.

1. Hráč vlastnící peta, by ho mohl v souboji libovolně použit.
2. Mag by si mohl předvyvolat peta.


Proč to?

1. Jednak by se opět ukázalo jaky to je boost a RT by to pomohlo k vyvážení?
2. Hraníčáři by se necítili dotčeni a třeba by se začalo scházet i víc lidí ?
3. Nynější magove v areně co si budem povídat jsou lampy Biggrin
4. Pravidlo o zakázaném sebeboostu (nebo boostu peta) před zahajenim boje by stále platilo.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#48
Tak ono to je celkově daný velikostí arény, hráči jakožto mágové nebo hraničáři tam vždy byli v nevýhodě právě díky rozloze(ta ale byla postavená tak aby každej viděl všechno). Než povolit summony a pety(protože ti, sami o sobě neukazují hráčův ehem "skill") bych raději byl pro přestavení arény a její rozšíření a přidání např. překážek? Které by rozšířili strategické, obrané možnosti pro mágy a hraničáře. Co si tak pamatuju když jsem hrál s Nazgelem tak jsem si občas když byl nějakej hraničář kamarád přivlastnil medvěda no a vemte si kdyby tam byl takovej Nazgel a eště s medvědem Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#49
Nog Nogagh je souboj, kdy se porovnávaj jen schopnosti bojovníků, né jejich petů. Dobrej nápad mi přijdou ty překážky. Pořádnou arénu by si orkové měli postavit ale až v Uruk-Goi, i když teda já už GM orků nejsem Biggrin.
Odpovědět
#50
Vy mě zas chytáte strašně za slovo Biggrin Nemusí to být nutně nog nogagh, ale třeba něco jinýho, jde o to, že když tam každý bude moct použit co chce dle uvážení, tak tam dorazí víc lidí a i ta zábava trvá mnohem déle. Velmi rád vzpomínám na naše nočni mlatičky s jistými lidmi Biggrin Sice jsem tam fakt dělali spíš různé "prasarničky", ale kdyby se to doladilo, je to fakt zabava Smile 2v2, 3v3..
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#51
Podle mě je to v pořádku ale takový war bez peta proti warovi s petem opravdu moc šancí nemá a souboj by byl kratší než do teď Biggrin .
Odpovědět
#52
nemyslím si že to přiláká víc lidí...Nog Nogagh je můj nejoblíbenější turnaj právě proto že tam mají všhcni stejné šance ale takhle by se stalo nutností vzít si tam peta...hrancl + pet mě pojede 2x rychleji než hrancl bez peta...a to že mágové nejsou schopní v duelu používat správná kouzla je jejich blbost Biggrin
Odpovědět
#53
Nuže, co mi z tho vyplývá. Nog nogagh necháme nog nogaghem, nebudu/em ho prznit Biggrin .. a na mlacení alá s čímkoliv bude rug nogagh ? Biggrin (krvavý souboj)

Proto bych rád, aby jste se vyjádřili k tomuhle:

Nog nogagh bude spíš velká událost, zatímco rug nogagh taková běžná věc, kterou bych pořadal klidně co 2 den ? Smile Jistě on by se i nog nogagh měl pořádat velmi často, jenže jak vidíme nějak nám to nejde. Biggrin

Nebo jste teda pro, že rug nogagh je totální kravina a prostě raději to nechát být ? Smile A prosím neříkejte mi tu jak war s petem bude prostě superkiller, to všichni víme. Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#54
Spíš než místo vymýšlení názvu, bych rpostě jen jinak pojmenoval tu událost.
Něco ve smyslu "Konat nová druh souboj! Stará durb, co platit v Nog Nogaght tu neplatit! Bojovat i zvířo-otrokové..."
Odpovědět
#55
Nog Nogagh, tak jak funguje dnes je akce proveditelná několikrát do týdne. Dělá se tak často, jak jen kdo chce. Peti se používají už i podle současných zvyklostí, jen je k tomu třeba souhlas protivníka. Pravidla nejsou nikde vytesaná do kamene. Nápady na souboje skupin, souboje mimo arénu v jiných prostředích tu už byly, ale série turnajů nikdy netrvali dost dlouho na to, aby byla potřeba občerstvení pravidel citelná.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#56
Tak už jen poslední dotaz, vyhovovalo by vám úterý 18:00 ? Smile

E: jednalo by se o klasický nog nogagh
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#57
Tenhle týden tu budu moci být nejpozději do 19:30, takže 18 vyhovuje.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#58
Diky Gheedovi, že se jako první rozhoupal turnaj svolat a ostatním za účast. Zápis dodám zítra. Po dlouhé době máme vítěze, který může příště obhajovat. Zbývá určit další termín.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#59
Uvažoval jsem Nog Nogagh spojit s pravidelnými trhy. Nejbližší trhy jsou tuto sobotu u Pevnosti orků a následující sobotu v Cyproně. Zdráhám se vyhlašovat turnaj na tuto sobotu, protože nevím, jestli bude dost času, aby se o tom dozvědělo dost lidí. Pokud by se ale přece jenom našel někdo, kdo by do toho chtěl jít už tuto soboru, budu na něj v aréně čekat. Časově by se to částečně překrývalo s trhem. Od 20:30 do 21:30.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#60
(27.07.2017 v 13:21)Nevrin napsal(a): Uvažoval jsem Nog Nogagh spojit s pravidelnými trhy. Nejbližší trhy jsou tuto sobotu u Pevnosti orků a následující sobotu v Cyproně. Zdráhám se vyhlašovat turnaj na tuto sobotu, protože nevím, jestli bude dost času, aby se o tom dozvědělo dost lidí. Pokud by se ale přece jenom našel někdo, kdo by do toho chtěl jít už tuto soboru, budu na něj v aréně čekat. Časově by se to částečně překrývalo s trhem. Od 20:30 do 21:30.

Bohužel tu tuto sobotu nebudu, což je škoda, ale snad to klapne do příště. Něco takového by mohlo být ... zajímavé Smile
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět



Skok na fórum: