Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarmark
#21
zítra v 19:00
Odpovědět
#22
Kdyz na to tak koukam, tak to budeme muset bud komplet stornovat a nebo po soubojich dokoncit -> coz se, ale nechutne potahne. Blush

Je treba jeste odbojovat:

Finale 1.skupina
Sule x Kozlik
Kozlik x Galahad

Semifinale 2.skupina
Gerg x Sule, Kozlik, Galahad (ten co bude mit jen jednu prohru)
(Sule ci Kozlik tady konci)

Finale 2.skupiny
Gobrug x vitez semifinale 2.skupiny

Finale
finalista 1.skupiny x finalista 2.skupiny (pouze jeden souboj i kdyz prohraje postupujici z 1.skupiny)
------------------------------------------
nebo druha varianta
Sule vyhraje nad Kozlikem a Kozlik nad Galahadem.

Pak by byli nove pary a to nahodne z
- Gerga, Suleho, Kozlika, Galahada

A finale by bylo tedy ve trech, kazdy s kazdym a to:
Gobrug a dva z predchozich boju (tedy Gerg, Sule, Kozlik, Galahad)
Kdyz by to skoncilo zase bez viteze rozhodnou predchozi zapasy.
Odpovědět
#23
http://www.manawydan.cz/?cont=novinky&sh...en=106#106

Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#24
Takze po dohode pokracujem zitra od 19:30 soubojem Sule x Kozlik.
Bohuzel nepritomnost znamena prohru. Je to dost nesikovny zaver, ale poradatele jsou taky jen lide a je treba Jarmark zakoncit.

Po soubojich bude nasledovat jeste aukce(odhad po 21hodine), ktera se nam tam dnes nevesla. A tim by mel byt prvni jarmark ukoncen.

Zitra se tesim jak na bojovniky (dofam, ze na vsechny), ale taky na fanousky a divaky.
Odpovědět
#25
Pokud ta aukce bude az po ty 21hod tak se urcite zucastnim...
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#26
Prosim trpaslika Fenka, aby se zitra taky dostavil. V pripade, ze Sule vyhraje nad Kozlikem a Kozlik nad Galahadem bude zapas Fenek vs. Gobrug anulovan.
Ovsem pokud Sule prohraje s Kozlikem nebo Kozlik prohraje se Sulem a Galahadem pokracuje se normalne dal.

Omlouvam se, ale pri pokusu to nezdrzovat a dat cas bojovnikum na regeneraci mezi zapasy jsem to urychlel spatne a nepocital jsem z moznosti, ze muzou do 2.skupiny spadnout vsichni (tedy Sule, Kozlik, Galahad)
Prosim, kdo mate kontakt na fenka, reknete mu o tom prosim.
Odpovědět
#27
Naše drahé a milé Gmko Erin, tím....*zmačkal dopis*

tak znova

Tvůj Jarmark byl velmi...*brumlá si, skvělý? dobrý?*

no prostě.......

Aby jsem to skrátil. Rád bych ti tímto poděkoval za ten Jarmark. Byla to úžasná akce a myslím, že jsme se při ní všichni dobře bavili. Alspoň já ano. Byl to příjemně strávěný víkend ve hře, kdy to nebylo zas a jen o prolejzání toho samého dungu a nebo chození z bodu A do bodu B.
Myslím, a to zcela upřímně, že to povzneslo náladu všem hrajícím a že to opravdu oživilo hru.
Kulisy byli skvěle vymyšlené a Jarmarkové městečko opravdu žilo. Neměl sem bohužel možnost vidět všechny akce, ale dle počtu logovaných osob a dle toho co sem slyšel po icq, byl o ně skutečný zájem a hráče opravdu bavily. A i když chvílemi bylo horko a i trochu nepříjemno, tak celkový dojem přebil všechny nepříjemnosti, které nastali a které snad i mohli nastat.

Takže ještě jednou moc díky za tuto skvělou a vydařenou akci.
Odpovědět
#28
Já bych chtěl tímhle postem Erin taky hodně poděkovat. Na Jarmarku jsem mel tu čest stát na obou stranách. Jako GM jsem si neskutečně určitě užil aukci, kde se nakonec získalo přes 120 zlaťáků a to hlavně díky Michaelovy, ale dle mého je třeba zmínit Fenka, který dal za oděv + doplňky s dílny Eržiky Nitkové 15,5zlatky což není vůbec málo, vám tedy taky díky za organizátory. Nu a jako hráč můžu jen vrnět blahem jako kočka. Od super hádanek přes kartářku až po propracovaný strašidelný les to bylo prostě super.

Jsem rád, že jsem se toho účastnil a doufám, že to nebyl poslední jarmark.
Odpovědět
#29
Tiež by som chcel vyjadriť vďaku za velmi pekne prepracovaný event a za velkú vynaloženú námahu Smile

síce lutujem že som sa nemohol účastniť turnaja mágov avšak z ostatného som si odniesol naozaj pekné zážitky Smile
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#30
Pripojuji se k projevum uznani. Myslim, ze to byla krasna a vyjimecna akce, ktera dokazala prilakat lidi a pobavit. Osobne pouze lituji, ze sem nemel cas cely vikend a mohl se ucastnit pouze aukce (a i za to sem to v RL trochu slizl, ale to uz je jina vec.. :-D). Myslim, ze takovych akci by melo byt vic a doufam, ze se priste budu moct ucastnit naplno!
Tak tedy diky vsem, kdo se podileli na organizaci a take vsem, kdo prisli a bavili sebe i ostatni. Za sest let hrani UO jsem si malokdy uzil takove zabavy, jako zde na MW diky podobnym akcim. S Ultimou uz sem tehdy skoro skoncil, MW byl takovy posledni pokus a myslim, ze po tom vsem precijen nejakou chvili jeste budu hrat.. Smile
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#31
No dobře. Přidám se ke chvále taky, co jinýho mi zbejvá. Viditelně se bavili hráči i pořadatelé, co víc si přát. Sposta způsobů zábavy pro každýho, tak to má bejt. Pevně věřim, že příští jarmark přitáhne ještě víc lidí a i oni se stanou součástí pořádání, aby to nebylo jen na GM.

Tss Fenek. Z těch 15 a půl zlatky byly jeho sotva dvě. Však se ho zeptejte, kolik mu Tereza Černovírová dala za šperky z královskýho pokladu Tongue

Doufejme, že se takovýhle akce projeví na dlouhodobějším nárůstu počtu online lidu.
Fakt velkej DÍK, Erin.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#32
Taky se pripojuji k dekovacce Smile
Vazne to bylo fajn lognout do hry a vedet ze potkam vic jak 3-4 hrace. Bylo to uzasne vymyslene zadna krecovita hra, bylo videt ze lidicky hraji s nadsenim, proste mne to taky moooc bavilo, navic ten lesik to sem brala jako bombonek na dortiku ;-).
Takovehle spestrni hry se vam opravdu povedlo, diky za pekne straveny vikend u kompu ;-)
Mam jen prozbicku takovou malou, nenapadnou, titernou skoro neznatelnou.... jen bych chtela viiiiiiiiiccccc takovejch akciiiiii Biggrin a myslim ze tu nejsem sama ze?... Smile TongueWink
Odpovědět
#33
Mno, taky bych chtěl poděkovat, docela jsem si ten víkend užil. Aukce skvélá (ty šaty sem původně ani koupit nechtěl Biggrin), souboje válečníků taky fajn (i když sem se moc daleko nedostal), boje proti monstrům taky dobré.
Každopádně takovýchhle akcí to chce víc, byla by škoda, kdyby se už žádná taková neobjevila.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#34
Jako další malé díky pořadatelům jsem sepsal další, velmi odlehčený díl Snáře - http://forum.manawydan.cz/showthread.php...4#pid16324
Odpovědět
#35
Tak jak to vypadá? Budete chtít další jarmark?
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#36
určitě Smile
Odpovědět
#37
Já jsem pro, možná že se mi v hlavě rodí nápad na nějakou srandu. Smile
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#38
Já chci taky na Jarmark. Pryč s rasismem Excl
Biggrin
Stopař a krotitel
Odpovědět
#39
Jasne Smile
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#40
Tak a jen vybrat datum Smile

Hodí se vám 14. - 15. 11.?
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět



Skok na fórum: