Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaje Gabriela, krále Isharu
#41
Mě sjet můžete ale bez lootu Smile
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#42
Vzhledem k tomu, že tu smrt jako obvykle nic neznamená, to nemá moc smysl. Fajn, že si toho neustálýho pruzení orků z GMs konečně někdo všiml, snad nezůstane jen u výhrůžek.
Odpovědět
#43
No, já bych chtěl touhle cestou poděkovat Erin (a Fňufíkovi, myslím, případně komukoliv dalšímu, kdo z RT pomáhal) za opravdu skvělou přípravu turnaje, několik opravdu parádních disciplín, konkrétně mám teď na mysli hlavně opravdu povedené nájezdy na koních (pokud mi někdo poradí, jak se česky řekne "jousting", budu mu vděčný), které vypadaly opravdu úžasně.

Pár zaškobrtnutí by se našlo, pochopitelně. Je občas těžké odhadovat, jak dlouho budou disciplíny trvat, navíc je skoro nemožné odhadovat, kolik se přihlásí lidí, a časová organizace je v UO zatraceně těžká (jak jsem si už vyzkoušel sám). No, myslím, že občasné prostoje nikomu nevadily Smile Aspoň jsou onlineXP Wink

A taky bych chtěl poděkovat těm hráčům, kteří těch pár dní plných pestrých eventů nekazili. Vypadá to, že tu ke kultuře jakékoliv větší události neodmyslitelně patří orkové (jejichž RP, složené převážně ze silných slov a nevychovanosti, tady nikdo nechápe) a ti, co se s nimi hádají (jejichž RP, složené převážně ze silných slov a nevychovanosti, tady taky nikdo nechápe).

Jestli opravdu potřebujete navzájem na sebe pořvávat, vyhrožovat si, schovávat se za chybějící PvP flagy a tak všelijak, proč si neuděláte vlastní event?
Kam se poděly orčí turnaje, na kterých by nejen Bratrstvo rádo ukázalo, kdo komu dokáže rozbít hubu ve více jazycích? Do arény u pevnosti pravděpodobně většina Bratrstva nesmí, jelikož jsou na BL, tak je prostě uspořádejte o kus dál.
Proč nejen Bratrstvo neuspořádá podobný turnaj, nebo se po vzoru fotbalových chuligánů prostě jen nedohodne s orky na bitce (stačí na to jen pár slov: "Od nás bude pět lidí, pošlete pět orků, zítra v deset před Cypronou, bez lootu")? Dáte si partu a namlátíte si jako civilizovaná zvířata, bez potřeby PvP flagů. A uvidí se, kdo jen kecá a kdo doopravdy umí silácké řeči podložit siláckými činy.
Jak prosté.

A ještě poslední poznámka... Jakkoliv chápu, že jakékoliv srocení lidí k tomu nesmírně láká, Manawydan je RP shard, nikoliv chat s obrázky. Uvítal bych, kdybyste aspoň na eventech nepoužívali OOC v závorkách, ale směřovali ten odpad do world chatu, případně si ho schovali na potom. Jsou tu tací, kteří típají obrázky nebo nahrávají videa, kterým tím obrovsky kazíte dojem. A jak jsem pochopil, tak GM (a většinou jsou to oni, kdo fotí) vidí partu jako běžný chat, takže ta nepomáhá, spíš naopak.

P.S.: a co se schovávní za PvP flag týče, ani kdyby ho měli všichni zapnutý, moc by se tím nevyřešilo. Fakt, že by se tam navzájem vraždili, by ten event zkazil úplně stejně, ne-li ještě mnohem víc.
Caladhiel - hraničářka
Odpovědět
#44
JJ clovek nahrava video a najednou zacne pulka lidi delat OOC, pripadne jinak narusovat beh akce a pak to stele stoji za hov..
Chtel jsem udelat nejake pekne presentacni video a bohuzel opet z toho nic nebude kvuli par debilum. Diky.

Jinak dik Erin za usporadani a praci. Taky dekuju vsem hracum, kteri nedelali bordel (bohuzel jich bylo fakt malo) a obcas i RP zahrali zajimave veci, povzbuzovali atd. Bylo by to fajn do zminovaneho videa, ale ....
Odpovědět
#45
Průchod bojové trasy
100 stříbrných zápisné (celkem vybráno 6700 stříbrných)
Gerg
Avellion
Caladhiel
Smegy
Fenek
Urken

Vítězem se stala Caladhiel
___________________________________________________________
Turnaj mágů
100 stříbrných zápisné (celkem vybráno 7000 stříbrných)
Richard
Khuzd
Loeniell

Vítězem turnaje se stal Richard.
____________________________________________________________
"Rytířské klání" (záměrně název uvádím do uvozovek Smile )
Zápisné 250 stříbrných (celkem vybráno 9000 stříbrných)
Sotchi
Galahad
Altair
Ireth
Elision
Richard
Drathard
Horian

Vítězem se stal Galahad
____________________________________________________________
Vítězem celého turnaje se stal Richard.
Vítěz turnaje získal 9 zlatých (obnos získaný ze zápisného na všechny trunaje), šerpu a trofej.

Sláva vítězům a čest poraženým.
Děkuji všem za účast.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#46
(28.09.2009 v 17:16)Dommi napsal(a): Vzhledem k tomu, že tu smrt jako obvykle nic neznamená, to nemá moc smysl. Fajn, že si toho neustálýho pruzení orků z GMs konečně někdo všiml, snad nezůstane jen u výhrůžek.

No ono zapnout si u orka PVP je pro velkou část lidí a jiných ras jako červenej plášť pro býka. Měl jsem dlouho zaplé PVP ale nebavilo mě být dvakrát týdně lootován a napadán bez jakéhokoli upozornění, lidma které ani neznám, neustále být naháněn přesilou.... Ono to není jen o orkách, ale také o lidech elfech (prostě o hráčích). Když ho zabiješ tak ho umlčíš a to jsi chtěl né? Jinak loot vede jen ke kolotoči obírání se navzájem, dohadům...
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#47
No možná se pletu, tak mě kdyžtak někdo opravte ale ta disciplína (jousting) se pokud vím nazývá tjost.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#48
Nejvíc mě s... rozčiluje že ty co nejvíc brečeli po PvP se za něj schovávají.
Chci upozornit že jsem pořád neodvolal Bod mrazu. To že PvP prohřešky netrestám je důsledek toho že nemám čas. Pokud mě ale k tomu donutíte, tak si vytáhnu logy zpětně... a MW si dá na týden prázdniny.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: