Původ Sotchi Tokugawa
#1
Sotchi Tokugawa je hrdý válečník a věrný sluha Východu.
Je asi 175 palců vysoký.
Svalovité postavy.
Jeho barva kůže je tmavě nažloutlá.
Hnědé vlasy
Narodil jsem se v zemi nazývané země Východu. V malé bambusové chatrči. Má matka je Kysala Tokugawská. Otec Sotchi Tokugawa. jako malý chlapec jsem si moc rád hrál na pláži u moře a tázal se svého otce copak je asi za mořem a on mi vždy odpověděl počkej si na naše objevitele Museho a Myiamutseho kteří to opravdu jeli zjistit. Čekal jsem mnoho let až se ze mě pomalu stával chlapec("teenage") který byl cvičen nejlepšími mistry v boji ve vesnici. Po návratu a dlouhém rozprávěni s objeviteli Musem a Myiamutsem jsem se rozhodl že se vydám do země Isháru. Loučení s moji matkou a otcem bylo bolestivé ale slíbyl jsem že se jednoho dne vrátim.Druhého dne jsem nasedl s menším nakladem na lod a vydal se směrem na západ do země Isháru. Naneštestí jsem stihnul přeplout moře před pohromou. Hacuchi ví co se stalo s mojí zemí ale já stále nejsem obeznámen. Žiju již v zemi Isháru po několik let s několika málo přáteli. Poprvé za celý pobyt v zemi Isháru jsem jemu byl prospesný v prepisování naší budoucnosti. Dnes žiju životem pokorného služebníka Východu.
Sotchi Tokugawa - věrný sluha Východu

Lepší být poblíž s 10 muží , než daleko s 10000.
Odpovědět



Skok na fórum: