Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypomoc
#1
Rad bych vam navrhl ze bych mohl delat podpurneho skriptare (po zacviceni s runuo 2 sem zvyklej na 1),moje 1. cíle by vedli k novym sperkum (stribrny nahrdelnik se safirem apod.)+ jejich vyrobe, pokud se mi ve vyrobe bude darit jsem schopen dodelat stavajici nedoresene veci(skoro jakekoliv)
Agolodh - kovář
Galigern - mág
Odpovědět
#2
Hm Rutore, trochu mě překvapuješ v tvé kuráži Smile. WD se ti ozval. Tak hodně štěstí.
Odpovědět
#3
z tohoto jaksi seslo ze? Myslim z toho Rutora.
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#4
Bohužel.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
jasny no klasika. Chtel jsem se optat jestli je jeste mozne zkouset ten interakcni system od Fredyho jak tu daval navod, jestli je mozne ze to nekdo implementuje do hry? Nebo s odchodem Fredyho tahle moznost taky odesla?
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#6
(04.04.2010 v 11:39)Votary napsal(a): jasny no klasika. Chtel jsem se optat jestli je jeste mozne zkouset ten interakcni system od Fredyho jak tu daval navod, jestli je mozne ze to nekdo implementuje do hry? Nebo s odchodem Fredyho tahle moznost taky odesla?
Interakcni system je implementovany, funguje to paradne. NPC s questy jsou delane prave pres to. Smile
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#7
no prave taky jsem chtel neco zkusit, ale jsem absolutni amater a tak jsem se chtel zeptat jestli se to da treba nekde zkusit, nebo komu to mam zkusit dat aby to zkusil?
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#8
Nejlépe spojit se s někým z RT. Nejvíce zkušeností s IS má tuším Marina.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
OK diky
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět



Skok na fórum: