Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarmark
#81
Tedy ještě asi i já doplním nějaké vyhodnocení.
- Výherci:

Míchání barev:
1. Aneroth
2. Lucius
3. Tiralius

Kramaření: 
1. Aneroth
2. Elissa
3. Lisanna

Stavba věže:
1. Gerg

Soutěž krásy:
1. Lisanna
2. Elissa
3. Inwe

Řemeslná dílna:
1. Hefaistina

Orientační běh:
1. Avellion
2. Lucius, Menan
3. Leontýnka

Lanová dráha:
1. Avellion
2. Leontýnka
3. Lucius

Sběr jablek:
1. Aneroth

Lov prasátek:
1. Raksha

Soutěž v plížení:
1. Inwe
2. Aneroth
3. Jiří

Boj se zvířaty:
1. Lisanna, Elissa
2. Menan, Lucius
3. Sven, Taries

Dostih:
1. Taries
2. Lucius
3. Finwalur

Boj dva na dva:
1. Lisanna, Adria
2. Lucius
3. Taries

Z toho vyplývá, že máme hned dva šampiony jarmarku. A to Aneroth a Lisannu. Pokud si ovšem jedna z nich nechce nechat titul jen pro sebe a vyzvat tu druhou na partičku isharských šachů. Smile Každopádně gratuluji.

- Co mě těší:
No hlavně, že to máme více nebo méně úspěšně za sebou. A ačkoliv se zdaleka všechno nestihlo, nebo nepovedlo, tak jak by mělo… tak jsme do zásoby nastřádali spoustu nápadů na další události, které sice už nebudou tak ambiciózní, ale zato na ně bude víc prostoru a času na přípravu.
Pak mi udělalo radost, že se našla i iniciativní skupinka hráčů, kteří byli ochotni se zapojit do tvorby zábavy. Nejvíce to bylo vidět například v poměrně improvizovaném úterku.

- Co mě naopak mrzí:
Především, že takových hráčů není dost. Plně chápu, že tu v šest jsou jen čtyři lidi. Sám si dovedu představit celou řadu zajímavějších činností, které by v tomto počasí šly po večerech dělat… ale když už je online 14 lidí a po úmorném přemlouvání na soutěž přijdou dva, nebo když v lepším případě přijde osm diváků a dva soutěžící, tak si říkám, jestli se mám vlastně obtěžovat. Věřím, že k tomu každý má nějaké dobré důvody, ale stejně to vnímám jako zvednutý prostředník. A proto jestli budu v budoucnu něco organizovat, tak to s větší pravděpodobností bude prvoplánově něco pro užší skupinu lidí, které znám.
Dále mě trošku štve, že se na celou akci opět vykašlali řemeslníci, což mě opět vede k tomu jestli má smysl extra pro ně něco pořádat.

-Poděkování:
Velké díky patří Erin, Empovi, Stigovi, cechu Hledačů dobrodružství a Eržice. Bez Evil Mastermind, drobnějších asistencí, výstavby a pomoci s organizací samotnou by událost takového rozsahu nebyla možná.
Pak děkuji i všem zúčastněným, protože bez nich by veškerá snaha neměla smysl.

-Závěrem:
Doufám, že se vám akce líbila. Budu rád za zpětnou vazbu ať už pozitivní nebo negativní… ať víme, co přichystat příště.
Odpovědět
#82
Colwyne - děkuju za skvělou organizaci a skvělý Jarmark! Smekám! Já bych to v půlce vzdala! Myslím, že se nakonec docela účastnilo lidí jen postupně..

No a ambiciozní? Vážně??? Hodně... Biggrin Ale bylo to fajn a myslím, že některé akce se vážně hodně povedli!

Osobně se teda musím usmívat při vzpomínce na stavění věží nebo kramaření Biggrin
Co ostatní účastníci? Co vás nejvíc chytlo???
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#83
*rozhlédl se a nevrle se první ozval* Jelikož jsem bohužel neměl možnost se častěji účastnit nemohu moc mluvit.. Ale každopádně doladit, určitě by to mohlo být jedním z velkých taháku Manawydanu. Mooc se mi líbil nápad na Týdenní Jarmark ! Chce to, ale stíhat !!! Tzn. Aby tam GM bylo co možná v čas a aby už bylo co nejvíce odzkoušeno Smile Jinak za mne 9/10 Bodů a úklona uznání Smile

*hluboce se uklonil*

__________
Co třeba udělat PLES ( RP EVENT ) ? Smile))))

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#84
Ja se moc bohuzel neucastnil. Ale z toho mala jsem se bavil. Jako organizator, me spise mrzi ucast, ktera byla zalostna, ale vymluvna vzhledem ke statistice online hrajicich. Myslim, ze delat tydeni jarmakr je prilis casove narovne a to hlavne ted, kdyz pocasi laka ven. Navic i vikendovy jarmark, jako se deli pred par lety, je vic nez narocny a doporucoval bych spise jednodenni (vecerni) "festivaly" o dvou trech akci. A tyhle vetsi projekty schovat zase na zimu. Kdy ta ucast hracu dle meho bude slibnejsi.

Za me diky, za obe strany.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#85
To mi připomínáš, že jsem si chtěl bumpnout http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=2352 ačkoliv momentálně vím jenom o dvou frakcích schopných účasti a to je poněkud málo.
Odpovědět
#86
Ačkoliv jsem se zúčastnil velmi poskromnu, musím říct, že se mi akce velice líbila (a to i přesto, že fanoušek soutěží moc nejsem). Mám raději víc kecací akce (důvod, proč jsem si užil posedávání a improvizační divadlo v hospodě u Dobrodruhů). Bohužel jarmark byl v období, kdy aktivní populace mw poměrně poklesla (konečně jaro!), což hrálo svou roli v již zmiňované účasti hráčů. Takže velký dík za zpříjemnění mnohých chvil a jen tak dál! Příště se s radostí zapojím mnohem víc!

A velkej like hypovi - Ples by byl úžasnej! Přesně můj šálek kávy. Akorát by to chtělo nějaké luxusní místo, aby to netratilo na dojmu... a trocha nové grafiky v oblasti oblečení by bodla. Wink
Odpovědět
#87
(25.04.2013 v 11:04)Erin napsal(a): Colwyne - děkuju za skvělou organizaci a skvělý Jarmark! Smekám! Já bych to v půlce vzdala! Myslím, že se nakonec docela účastnilo lidí jen postupně..

No a ambiciozní? Vážně??? Hodně... Biggrin Ale bylo to fajn a myslím, že některé akce se vážně hodně povedli!

Osobně se teda musím usmívat při vzpomínce na stavění věží nebo kramaření Biggrin
Co ostatní účastníci? Co vás nejvíc chytlo???

ján hlasuji pro čoveče nezlob se Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: