Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lupin
#21
nechcem sa do toho moc miešať, ale tieto pravidlá vidím ako troška komplexné a ťažšie pochopiteľné (nenarážam na nikoho IQ) čo tak zmena typu :

1. Hráč ktorý má PvP Flag môže napádať iba hráčov s PvP Flagom, lootenie je povolené.
1a Hráč môže napadnúť aj hráča bez PvP Flagu ak ho daný hráč vyprovokoval (slovné urážky, fyzické napadnutie, poškodzovanie a znehodnocovanie jeho majetku etc.), pričom ho môže aj vylootiť.

2. Hráč ktorý nemá PvP Flag, nemôže napádať hráčov.
2a Hráč môže napadnúť hráča bez PvP Flagu alebo hráča s PvP Flagom ak ho vyprovokoval (to isté ako v 1a), pričom ho môže aj vylootiť, zároveň však môže byť vylootený, ak boj prehrá.
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#22
Víte, můj názor na tohle je takový, že PvP flag tu je k ničemu.
Podívejte... hráč s PvP flagem může napadat jiného PvP hráče jen tehdy, jestliže k tomu má RP důvod. Tím je však vpodstatě jen provokace (do té bych osobně počítal i útok na spolubojovníka nebo věci, které se mě dotýkají i nepřímo [gildovní válka, již zmíněný únos někoho mě spráteleného]), pokud vyjmu lupiče, který k oběti přiběhne, utrousí si "Peníze, nebo život!" a obět po chvíli napadá, a vraha, který se snaží být v utajení a má za úkol vpodstatě jen vraždu, omráčení, zastrašení, nikoliv loot.
PvP flag zdá se tedy povoluje jen ten loot a z mého pohledu znevýhodňuje skupinu, ve které jsou dejme tomu dva PvP a pět ne-PvP hráčů, kterou napadne jiná skupina o pěti PvP hráčích. Ne-PvP mohou jenom přihlížet tomu, jak nejdůležitější postavy skupiny umírají, kněz Jondaly nemůže pomoci léčením, "hielák" nemůže pomáhat paralýzou a tak podobně.
Já bych navrhl zrušit PvP flag, povolit loot (sklady už fungují), povolit PvP za předpokladu RP předehry (ale i RP dohry), zavedení aktivního soudnictví, povolení cechovních válek (opět za předpokladu RP) atd.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#23
Furgass to vystihnul dobře.
Ne-PvP nesmí přímo nikoho napadanout.
Může ale provokovat a za to dostat po hubě - tj. pokud provokovaný na provokaci zareaguje, počítal bych to jako "oboustranný souhlas s bojem".
V žádném případě ale Ne-PvP nesmí lootit nebo být vylootován.
Řeknu to ještě trochu jinak: Co vám vadí víc, full loot nebo zabití?
Tak proto se snažím uhájit pravidla tak jak jsou.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
Mě osobně vadí víc smrt, než loot, protože jsem líný běhat pořád ke kostelu a zpět k tělu. :-D
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět



Skok na fórum: