Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smegy vs Ensir (....)
#1
Tim ze napisu na chat ze sme se ig domluvily mezi orky a elfi ze nikdo nebude chodit na jejich uzemi (okolo pevnosti) a odpovi mi Ensir Drz hubu vy taky chodite do naseho dolu......a Ze ja dostanu 100 logu za vraceni urazky bych nemel dostat jen galeje ja ! taky i ENSIR !
Jestli nedostane Ensir zadny trest za prvni urazku na chatu tak ..... tak.......tak nevim co ale bude to zlý BlinkBiggrin
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#2
Bylo to trošku jinak, resp. jak jsi to řekl .. caps lock nebyl třeba s těma vykřičníkama .. začal si tím že lezou elfové do orčího území, pak jsem ti že vy lezete taky do dolu, dal jsem si 30 polen za mírnou vulgaritu ale ty jsi dostal 100 polen za TVRDOU VULGARITU a to nepočítám ty urážky na moji adresu jak jsi mi nadával do srá** a čur***

Trest jsem si dal a jestli se neuklidníš, budeme to řešit příště jinak než galejema, myslím ty nadávky na mě ..
Odpovědět
#3
U "Drž hubu" vidím stejnou závadnost jako u toho na co reaguje, tj. "ted ssi to tu jeden usak posral".
Mnohem víc mi vadí tvoje ostřejší pokračování. Vulgarismy jsou proti pravidlům a já je nehodlám tolerovat, a to ani na chatu.
Souhlasím s oběma tresty.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Takze von vyleze bez zadneho trestu ? ........ to ste se o5 ukazali gmka Smile
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#5
smegy si da den klidu od fora na vychladnuti ...

PS: neco se zmeni, to se nebojte ... ale urazky od hracu tomu nepomuzou, spis naopak ...


Odpovědět
#6
Navážení se do člena RT jsem chtěl pominout, protože byl ve své herní postavě.
Po této narážce si své veto rozmyslím. Bod mrazu stále platí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Smegy, přijmi ten trest a nedělej si to horší! Snaž se dostat zpátky do hry a dávej si větší pozor! U orků za tebe není rovnocená náhrada. Angry
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#8
Udělovat sám sobě trest je trošku nesmysl... ( chtělo by to aspon 3. stranu na posouzeni, ) ale když se po tim Whitney zaštítil tak budiš.
Jinak my v prohřečkách chybí zapsanej trest. (Nosil jsem 50 polen za nedovolené PVP). Možná drobnost, ale ať v tom je pořádek. Teda jestli se tam píšou všechny tresty ? Myslim, že ho uděloval Erik.
Odpovědět
#9
Sheridan: Ano pisou se tam vsechny tresty. Pokud ho tam Erik nedopsal, mel by to napravit.
Odpovědět
#10
Chm já nevim ale aby hrálo GMko orků za elfy (největšího nepřítele orků) jako nevim no něco tady smrdí ale nevim co. Dyby hrál dejme tomu nakyho nenapadnyho něco. Takhle ho jednou sprasim když bude na elfákovi , naserese ,přelogne a smaže mě Smile uvádim jenom příklad toho co se stalo vejš sice je fakt že vypěnil Smegy ale jednou vypění GMko "Drž hubu vy taky chodite u nas" nezastávám se nikoho ale vemte to na uváženou Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#11
Delete Fnufik BiggrinBiggrin (bol vtip...)
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#12
Ve Fňufíkovi mají orkové někoho, na koho se můžou hráči orků obracet s žádostí o pomoc při eventech a podobně. Myslím, že v tomhle ohledu plní svoji roli GMka orků dobře.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět



Skok na fórum: