Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cechy
#21
Teda já nevim, milé Měsíční Čepele. Na to, že jste si zabírali dosud neobyvatelnou nemovitost, jste tomu mohli věnovat trochu víc, než slabou hodinu.
Odpovědět
#22
Milé Raknai a kdo řekl, že už je zabraná ... fakt miluju tyhle akorát provokativní reakce
Odpovědět
#23
Moc se nečerti. Jednak mi neni jasný, proč reaguje GM Sokar, když se jeho hrácská postava musela z technických důvodů v polovičce odstoupit, ale hlavně mluvim o RP stránce věci. Čekal bych, že se budete chtít předvést - nějakou dobu hlídkovat, sehrát nějaký RP - a ne jen PvM a pryč + nechat to Holbu a Raknaie (mimo cech) vyčistit. Čestnou výjimkou je Sakai.

Jinak koukám, že auditko Cechy je v Prohřešcích. Můj omyl.
Odpovědět
#24
Protože GM Sokar je jeden z těch co to řídí ? ... a ano bohužel jsem musel odejít pokud tomu tak je tak to pak mrzí i mě
Odpovědět
#25
Za tým se musím ohradit, tohle je pouze první akce v řadě akcí povinných k získání dané nemovitosti (stejná pravidla pro všechny).
A samozřejmě mne mrzí, že dva GM, kteří se účastnit chtěli, odpadli... ale takový je život Angry
- příště by to mělo být lepší, už přislíbila účast Marina, tak snad vás pojede... Wink

... mimochodem, jak čtu GM fórum, prý se tam mihl RadstaR Biggrin
Odpovědět
#26
Prislibila ? Biggrin ja nic neslibovala Biggrin...jen sem rekla ze tu budu...nejspis Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#27
Upozorneni pro Cech Farmářů
Pokud si cech farmářů do týdne nesežene pronájem, kam umístí svůj cechovní kamen, bude cech bez náhrady zrušen.

Upozorneni pro Synové Dharamu
Pokud si synové dharamu do týdne nesežene pronájem, kam umístí svůj cechovní kamen, bude cech bez náhrady zrušen.

Upozorneni pro Bratrstvo
Pokud si bratrstvo do týdne nesežene pronájem, kam umístí svůj cechovní kamen, bude cech bez náhrady zrušen.
Odpovědět
#28
Dnes po měsíci! .... kdy nebyl brán zřetel na tuto výzvu byli smazány cechy : Synové Dharamu a Cech Farmářů. Cech Bratrstva prokázal zaplacený nájem.
Odpovědět



Skok na fórum: