Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boj o Cypronu: Prestiž
#81
Ja bych proti vraceni teleportacnich NPC nic nemel. Jen by se opravdu upravila cena podle levelu postavy a hotovo. Dostavniky a jine dalsi zpusoby cestovani .. tak na to se myslelo uz pred roky a ze ma neco endor me fakt vubec nesere.
Odpovědět
#82
Projekt by to byl první.
Teď probíhá dočištění Cyprony plus usídlení účastníků v Cyproně. Po tom má začít obnova Cyprony.
Dosud jsem si nevšiml že by tu jediná strana vyhlásila aspoň jeden projekt.
(a vůbec netuším jestli už mají sídla v Cyproně)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#83
(20.07.2010 v 21:45)Whitey napsal(a): Dosud jsem si nevšiml že by tu jediná strana vyhlásila aspoň jeden projekt.

No to mi promiň WD, ale my už toho máme v Cyproně uděláno celkem dost, ovšem nic jsme vyhlašovat nemuseli, jelikož se vše odehrávalo přísně v RP, takže jsem jen dělal velmi přehledné zápisky do [RP] Boj o Cypronu - a to právě proto, aby náhodou nevznikla iluze, že se nic neděje.
Odpovědět
#84
Pokud si dobre vzpominam, SF prevazne najimalo lidi na praci v Cyprone (npc i hrace), cistilo ji od plevelu a uschlych stromu.. Ze staveb maji zaplaceno opravu schodu k lazaretu a stavbu posedu, oboje ceka na muj navrat z dovolene (v patek cca), kdy stavby zrealizuju eventuelne dam vedet ohledne dalsiho postupu.
Odpovědět
#85
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=1797
Vyhlášení projektů všech zúčastněných a dvoutýdenní práce na nich je něco trochu jiného než tu probíhá podle tvých zápisů pro SF.

Tímto ukončuji organizaci BoC z mé strany, bez účasti ve hře a informací od RT nejsem schopen sledovat její průběh.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#86
Vzhledem k tomu, že to bylo za dohledu Sokara, tě to myslím nemusí trápit. Takže na koho se teď máme obracet?
Odpovědět
#87
Trápí mě způsob provedení, ne s kým nebo jak to bylo provedeno.
Rozhodně to neodpovídalo požadavkům na druhé kolo BoC, nebyly to vyhlášené projekty, spíš GMkem pořádané eventy.
Já už ale nemám chuť (a ani sílu) se o tom hádat. Pokračování BoC je v rukou kvestařů, nechávám na nich jak to bude pokračovat a co se bude dít.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#88
(21.07.2010 v 17:05)Poutnik napsal(a): Vzhledem k tomu, že to bylo za dohledu Sokara, tě to myslím nemusí trápit. Takže na koho se teď máme obracet?
Po Sokarovi sem prevzal jeho rozdelane zalezitosti.
Kdyby to bylo na me, predstavuju si dalsi postup stylem prispevku v topicu http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=1797 s nejakym takovymhle (nebo jinym ale prehlednym) formatovanim.

1. Projekt Semper Fidelis
Stany

Vážený mistře staviteli,
je tomu již dlouho blabla (..), a proto sme se rozhodli vystavit pro tyto účely stanové městečko na místě tom a tom, které bude sestávat z xyz stanů, z toho x malých, y velkých a z středních.

Děkujeme, s pozdravem

Franta za Semper Fidelis

OOC část:

souřadnice x, y, z
x krát velký stan 8x8
y krát střední stan 6x6
z krát malý stan 4x4

Na detailech se pak zajemci o projekt dohodnou s prislusnym questarem, ktery se toho ujme. Dany questar kontaktuje zajemce s nastinem ceny, pripadne ohledne upresneni staveb (barvy, typy zdi, podlah atd.).
Odpovědět
#89
(16.08.2010 v 14:29)Stig napsal(a):
(16.08.2010 v 12:01)Poutnik napsal(a): Budou se v BoC používat ceny z onoho mýtického ceníku placených úprav?
Víceméně ano. Tento ceník prošel mezitím několika úpravama.



Rád bych navrhl a dal k diskuzi, aby byly ceny podstatně nižší. Placené úpravy jsou tu, pokud se správně domýšlím, pro obydlí hráčů a cechů, kteří si tak vylepšují svá bydla čistě pro sebe.

Opravy v Cyproně do této definice ani v nejmenším nezapadají. Opravujeme, abych se hýbala DL, zcela jistě to nejsou opravy pro nás náš nájem, většina z těch budov bude pravděpodobně využívána NPC. Navrhuji řídit se třeba postupem Erin při vylepšování rasového města/srubu.

Zkrátka bych chtěl dát k zamyšlení přístup k surovinám v BoCu. Když jsem si počítal cenu jedné zdi z úprav u Gory, vyšlo mi hrozivé číslo, kdy na jedno políčko potřebujete tolik kamene, že by se s ním dala spolehlivě zaskládat celá obrazovka. Myslím, že v při nesoukromých úpravách v Cyproně by se mohly úpravy řídit hlavně logikou. Konec konců způsob "musíte se nadřít desítky hodin, abyste mohli.." je už dnes trochu přežitek, nefungovalo to v boji proti Bolesti a v BoCu by to znamenalo, že bychom skončili u opravy jen částečně poničených domů a zbytek bychom prostě nechali být, jelikož nejsme masochisti [až na Erika :-)].

Něco jiného jsou sídla cechů, kde je nasnadě, aby se u nich výstavba brala jako placená úprava, jelikož tím bezpochyby je.

Toť tedy můj návrh a adresuji ho především Whiteymu, jelikož se mi díky těm Stigovým diplomatickým postům zdá, že má tak trochu svázané ruce.

(celé mě to napadlo v momentě, kdy jsem si vzpoměl na palisádu, kde se utopily desítky a desítky hodin v kládách na něco, co stálo asi týden - to sice přímo nesouvisí, jelikož v Cyproně už se snad bořit nebude, nicméně..)
Odpovědět
#90
(16.08.2010 v 14:56)Poutnik napsal(a):
(16.08.2010 v 14:29)Stig napsal(a):
(16.08.2010 v 12:01)Poutnik napsal(a): Budou se v BoC používat ceny z onoho mýtického ceníku placených úprav?
Víceméně ano. Tento ceník prošel mezitím několika úpravama.
Rád bych navrhl a dal k diskuzi, aby byly ceny podstatně nižší. Placené úpravy jsou tu, pokud se správně domýšlím, pro obydlí hráčů a cechů, kteří si tak vylepšují svá bydla čistě pro sebe.
Podstatně nižší než co? Obávám se, že nemůžeš tušit, o jakých konkrétních cenách mluvíš, proto je návrh na jejich snížení irelevantní. Od okamžiku, kdy na vás naposled mohly být teoreticky tyto ceny uplatněny (a ani tehdy vám to tuším Sokar za posed a opravu schodů neúčtoval podle ceníku), prošel ceník asi třema změnama. Ceny jsou dle mého naprosto adekvátní a únosné, sám sem změny směrem dolů podněcoval v minulosti..
PS: Opravdu si myslím není důvod k obavám. Ceny jsou díky těm změnám velmi "player-friendly" - a to říkám i já, který si dělal teoretické rozpočty vzorových staveb. Mám spočtené konkrétní stavby do poslední cihly a ceny mi přijdou v pořádku. Pokud se někde objeví nějaká nesrovnalost, lze to každopádně změnit jednotlivě.
Odpovědět
#91
Obávám se, že aktuální stav ceníku není nijak relevantní k mému návrhu. Správně říkáš, že ho znát nemohu, jelikož je před námi držen v tajnosti, což zatím nevyvolalo nic, než zlou krev. Proto se také držím veřejně známých precedentů. Ale jak jsem zmínil, to není důležité. Myšlenka návrhu zcela jasně spočívala v tom, že dle mého skrovného názoru nespadají úpravy na hráči nevlastněných stavbách v Cyproně do škatulky "placená úprava".
Odpovědět
#92
Jako nevím....z toho co vím o ceníku mi to tak hrozný většinou nepřišlo...tedy až an fakt, že stavba stanu by mě asi stála víc, jak plně kamené stavbySmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#93
(16.08.2010 v 15:51)Ilicius napsal(a): Jako nevím....z toho co vím o ceníku mi to tak hrozný většinou nepřišlo...tedy až an fakt, že stavba stanu by mě asi stála víc, jak plně kamené stavbySmile
Jo, to je pravda, taky proto sem ty zmeny v techhle oblastech podnecoval. Smile
Odpovědět
#94
Ja se k tomu vyjadrim jako hlavni architektka.

Puvodni cenik byl myslen pouze pro Cypronu. To, ze sme ho aplikovali i na upravy domu hracu a jejich najmu, je v tomhle pripade tedy vedlejsi. Pokud bychom se meli ridit plany Erin, tak jak rika Poutnik, platili byste za stan nehorazne sumy a nekolikanasobne vyssi ceny i za jine typy budov, takze pokud radsi chcete jit cestou ceniku Erin, nejsem proti Smile. Cenik se nezverejnuje z jasnych duvodu - vyvolalo by to jeste vetsi zlo, vy duvody vedet nemusite, staci, ze je zname my.

To Ilicius: Jak sem napsala, cena stanu se vyrazne snizila.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#95
Argumenty přijaty.
Odpovědět



Skok na fórum: