Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VÝSTAVNÍ SÍŇ
#1
Ode dnešního dne je vám plně k dispozici výstavní síň v hospodě u severní brány v prvním patře, v místě dříve známém též jako bordel.
Oproti síni slávy má hned několik rozdílů
- bude sloužit pro výstavy a krátkodobé akce, prezentace cechů, ukázka výrobků, na vámi pořádané výstavy a vlastně na vše co by jste chtěli vystavit... třeba i knížky s básničkama Smile a samozřejmě na výstavy pořádané gm
- bude se měnit přibližně po dvou týdnech
- je možné požádat město o příspěvek na pořádání výstavy, který ale nesmí přesáhnout 1 zlatý!

Jako první je tam nyní umístěna výstava podvodních živočichů a všeho spojeného s mořem a vodou celkově.
6. - 18. 4.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#2
nevím, jestli to mám jenom já, ale všechny ryby jsou před určením pojmenovány jako Plášť
Doknoce je zde 1 ryba (modrá vedle cheilopogon melanurus) se po určení jmenuje cestovní plášť
Odpovědět
#3
Moje chyba, Quazim to zítra opraví.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#4
opraveno


Odpovědět
#5
V nejbližší době bude uvolněna výstavní sín, v případě, že máte zájem, zde uspořádat nějakou akci dejte vědět ráda vám pomohu.
Výstavy mohou pořádat cechy i jednotlivci, řemeslníci i bojovníci.. vystavovat můžete cokoli.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět



Skok na fórum: