V Podtemnu
#21
"Nejdriv mi nic nechces rict a ted se chces nechat vyuzit? Ani nevim k cemu bys byla dobra. Z toho co rikas soudim, ze skemras o zivot...takze mi rekni, k cemu si mi dobra? A nesnaz se z ty otazky vyvliknout, protoze me uz dochazi trpelivost."
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#22
"Vážně? Necháš si radit od otroka?" Yasraena se suše zasměje. "Jsem v tvé moci. Nemáš-li pro mne jiné využití klidně to skoncuj. Ulehčíš nám oběma. Sama sebe přestaneš ponižovat a já se z toho nepozvracím. Ze všech děr Podtemna k drowce, co nejspíš nezvládá sama sebe..." drowka obrací oči v sloup.
Odpovědět
#23
"Prilis silna slova na nekoho v tve pozici..." Pristoupila k ni. "Je te skoda" Pohladila ji po tvari, vytahla ji polstar z pod hlavy a rychle ji chytla hlavu. Prudkym pohybem s ni triskla o stul a popadla lano pripravene na zemi. Rychle ho rozmotala a prehodila ji kus pres oblicej a zbytek stahla dolu pod stul. Vytahla nuz a prilozila ji ho k hrdlu. "Otevri tu tvoji nevymachanou hubu."
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#24
Zatímco si alchimistka hraje, ozve se bušení na její dveře. Venku stojí dvojice po zuby ozbrojených vojáků, evidentně ne v dobré náladě.
"Tak kde do prdele Corellonovi je? Nehodlám tu strávit celej život!" rozčiluje se jeden z nich.
"Heh, ty se vztekej, ty nejsi na nohou dvacet hodin v kuse." šklebí se na něj Fillraen vztekle.
Odpovědět
#25
Zaslechla buseni a cukla sebou. Chvili posloucha, co se deje za dvermi. "Mas stesti...a to ne jenom kvuli tomu, kdo je ted za dvermi. Tohle normalne nedelam. Mam drowum pomahat, ne je zesmesnovat, ale zda se, ze jde o neco vic." Hodila provaz pryc. "Vstavej." Sklonila se k jejim vecem na zemi. "Chytej." Hodila je po ni. "Vkladam do tebe svou duveru, doufam, ze mi to oplatis a nebudes jako vetsina tech svini venku. Tak delej oblikej se." Odemkla dvere do lazni. "Bez nahoru po schodech, pak ven na strechu a pak sejdi dolu." Hodila ji mesec, ktery mela privazany na opasku. "Kup si neco k jidlu a licenci do dolu, schovej se tam, tam te nebudou hledat. Pak te tam najdu. Tak bez." Ceka co drowka udela.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: