Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trest za špatné rp?
#21
nekolikrat sem mel tu "cest" zahlednout hru ve vsech moznych podobach ... a verte ze ne vzdy je to hezkej pohled.

V tomto pripade se postavim na stranu pranyrovaneho - tedy Alvina. Hrani RP je problematicke (uz proto ze na to ma kazdy jednotlivy clovek svuj nazor) Vzdy kdyz jdete na hranici prosim zarazte se na chvilku, a zkuste si tu situaci predstavit ve sve hlave. Ja vim, neexistuji kouzla, neexistuje svet mnw ... presto zkuste pouzit fantazii a predstavit si realne dusledky bez omezeni pravidel ktere tu jsou nastaveny. Pulka z vas by neprezila ani hodinu.

Takze me doporuceni (krom skveleho WD noveho "prikazu") - zapnete si PVP flag - neberu kecy typu mel si ho pojet i bez flagu, pac to uz tu bylo taky nekolikrat a napadeny bezel okamzite na forum brecet o poruseni pravidel, ja chapu ze nektere to bavi, ale me to vadi. Pokud chcete hrat prudice, tak ho hrajte, ale obtezovany musi mat vsechny moznosti obrany proti vam - tzn. zacnu rozdavat tresty ne polinka, a podobne - ale nucene zapnuti flagu. Kdyz si chcete hrat, hrajte si, ale neschovajete se ! GM tu nejsou aby pred vama stali v suknich.

Na druhou stranu ty ktere neprudite vam davaji peknou rp znamku, takze ocividne vydelat si muzete, expy taky muzete ziskat, a ty kteri se vam z jakehokoli rp i nonrp duvodu nelibi a budete je prudit maji potom stejne moznosti jako vy. Vybrat si jak ovlivni vasi hru bez nasi asistence.

Celej tenhle topik i flame me prijde zbytecny, ano, nekdo nekoho prudi a nekoho ne. Ja to chapu, taky me nesedi vsichni lide ktere znam. A vsichni tady na shardu vime ze jsou tu hraci kteri mezi sebou vedou valku na nekolika urovnich (forum, icq, hra, page ...) ale prosim, nezatahujte nas do toho. Chcete prudit? .. neste nasledky, nechcete prudit a je to jen vase RP? .. tak se nemate ceho bat. Zapnout pvp flagy a pravda se ukaze.


#22
Na doporučení hráčů a gm, si zapínám pvp flag, ještě jednou se omlouvám, těm kteřím jsem zkazil hru, jinak ta zkratka co navrhuje whitey je fakt dobrá pomůcka.

To Alvin: na doporučení mě a dommiho radši už drž tlamu. Dále bych byl rád až mě příště potkáš ve hře, at mi dáš vědět že to jsi ty, pojmenuju si tě a do smrti smrtoucí, má postava tě bude ignorovat. Měl by jsi být tedy spokojen.

A jsme zpět u původní otázky?? V čem je můj trest za "špatné rp" tak vyjímečný, že doposud nebyla k němu připsána lhůta ?
#23
Je vyjmečný proto, že tresty nejdou editovat. Máš to na 2 dny, vlastně už na jeden.
#24
S postavou Ramayan mam vyborne zkusenosti, pri prvnim setkani jsem dal do minuty 1 za RP a pri dalsich setkanich (cca 3x-5x) jsem ho vzdy obnovil na zaklade nove zkusenosti a to i presto, ze jsem castokrat jeho nabidky ci pozadavky odmitl. Pro me je to momentalne jedna z nejvice originalnich postav ve hre. Kdybych s nim mel problem, rozhodne si najdu zpusoby jak ho odehnat (osvedcila se mi praxe napsat do zavorky, kdyz uz je nejake chovani na hrane, ze toto chovani povazuji za provokaci a varuji, ze podle toho budu reagovat, pokud v chovani bude pokracovat). Odsoudit ho muze leda moje postava za nemakavost, ktera se ji prici. Smile
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
#25
Cessneku Cessneku.. Proc se schovavas za Dommiho? Ty si vazne chudak..
#26
(02.05.2010 v 14:36)Alvin napsal(a): Cessneku Cessneku.. Proc se schovavas za Dommiho? Ty si vazne chudak..

nech si osobní útoky. PvP mám zaplé, takže si myslím že by jsi si měl omluvit za ty kecy kolem hrdinství o 30 levelu.
Nemam potřebu se za nikoho schovávat, jen jsem těm chtěl upozornit, že tvé rp asi taky nebude bez chyby když se tu dokonce objevili ohlasy i proti tobě Smile ;-)
čekám na tu omluvu.

(02.05.2010 v 14:12)Brak napsal(a): Je vyjmečný proto, že tresty nejdou editovat. Máš to na 2 dny, vlastně už na jeden.

dík za info braku.
#27
Vse bylo receno, zase to jen smeruje na osobni utoky. Zamykam.



Skok na fórum: