Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omráčení + loot.
#1
Zdravím, nějaká orčice na mě před isharem začala řvát čoooorkaaaa (ač jsem nic nevzal) načež na mě zaútočila. Tak jsem utíkal do Isharu se někam schovat. Jenže ona mě stihla na náměstí omráčit a okradla mě. Na chatu vystupovala pod nickem Bobo a tvrdil(a) že si jen brala zpět své věci. Naštěstí mi známý zachránil pár stříbrných.
_______________________________
Alatariel - Služebná božstva elfského
#2
Mor na orkyMad
#3
Budu si muset nejspíš sypat popel na hlavu.

Orčice jsem byl já, stalo se podle mého menší nedorozumění, resp jsem měl nejspíš asi nějaké halucinace, ale když si stál při mě, viděl jsem mezi mnou a tebou určitý druh "animace". Něco jako když někdo něco lootne a daná věc "letí" přez obrazovku. A vzhledem k tomu, že zdejší elfové jsou proslulý tím, že jsou to **** čorky, dal jsem si jedna plus jedna dohromady.
Po tvém omráčení, jsem chtěl prohlídnout tvůj bágl. Protože slovům elfa "ne ja nic neudělal, ja ne **** čorka" fakt věřit nemužu. V tom se na mě sesypaly asi 3další hráči a já musel začít utíkat, tak jsem vzal věci, jenž jsem myslel, že ty si sebral mě a vzal nohy na ramena s cílem, získat trochu času na vysvětlení (Za běhu).
Samozřejmě mě hráči sejmuli (Ani na chvíli se nezastavili v zabíjení ač jsem řval ať počkaj) a vzali tuším jen nějaké peníze. Zda ti je vrátili to nevím, každopádně ti dlužím ještě omluvu a trocha polen jasanu.

Rád bych se tímto omluvil za omráčení co se stalo a rád vrátím i zbytek polen jasanu, případně s nějakou kompenzací.

P.S. Každopádně, každou čorku co přistihnu, nebo budu mít podezření, bez milosti taky omráčim a vezmu si svý věci nazpátek. Pokud nechcete mít problémy, nelepte se tělo na tělo na orčici a nehrajte si na velký kamarády. Vypadá to fakt podezřele.
#4
Dobrá, vzhledem k tomu že jsi se omluvil a vysvětlil celou situaci tak ti odpouštím, ano peníze mi vrátily ale ty polínka by se mi hodily no. Tímto se osvědčily dvě věci najednou - Ne každý elf je svině, ne každý ork je svině. Smile
_______________________________
Alatariel - Služebná božstva elfského
#5
Studiem logu bylo zjištěno:
Postava Alatariel Elensar urazila orčici Bobo.
Byla omráčena a okradena o mince a něco dřeva.
Po následném honu byly mince získány zpět.

Verdikt nouzové rady města Ishar: Orčice Bobo má na 4 dni (24 reálných hodin) zakázán vstup do města pod hrozbou zbití do bezvědomí za útok a krádež na území města.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#6
Jen bych dodal - averze vuci orkum je ryze soucast me RP role ...
_______________________________
Alatariel - Služebná božstva elfského
#7
Mno vzhledem k tomu, že bych ty mince vrátil, kdyby sem měl čas všechno vysvětlit a zkontrolovat si majetek. Bohůžel jsem byl okamžitě honěn partou gerojů.

Nesouhlasím stím, že trest mám dostat jen já a parta gerojů si může orka omráčit a lootnout beztrestně.
To je to samý jako kdyby geriho, který omračoval, mohl beztrestně honit celej shard a killovat.
#8
Prvotní čin - útok, omráčení a loot vzešel od tebe, Rajbo.
Vše co následovalo bylo následkem tohoto činu a přiměřené okolnostem - byl jsi pouze omráčen a vzali si pouze své peníze.
Proto jsi byl potrestán pouze ty.
Pokud by došlo k zabití, opakovanému RK tvé postavy nebo lootu více věcí, byla by situace posouzena jinak.

Uznávám že ork má právo na urážky reagovat, ale následný loot byl neadekvátní situaci a postavil celou věc do jiného světla.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#9
Nesouhlasím ale budiž. Každopádně chci aby zaznělo, že jsem elfa nenapadl KVŮLI URÁŽCE, ale kvůli PODEZŘENÍ z mého OKRADENÍ. Proto taky ten loot. Podrobněji vysvětleno výše. Ať si každý udělá svůj názor sám.
#10
Případ uzavřen, trest vyprší zítra kolem 17:00 reálného času.
#11
Postava Bobo byla vyjmuta z blacklistu města Ishar a může se zase svobodně pohybovat po ulicích.



Skok na fórum: