Noob Dotazy
#21
tak jelikož tě zajímá lov, tak tu takové kvesty nejsou... tohle be Beta2, takže se hodně věcí prostě ještě testuje. Z8bavu si povětšinou tvoří hráči sami za pomoci Gm, ale yvesty jako takové od Npc jsou pouze ve tvaru řemeslnických zakázek a pár dalších vyjímek.

Kdžy natrefíš na správné lidi ve hře, tak ti jistě najekým zpusobem dopomohou k nějakému tomu zaměstnání a případné odměně.

Co se týče těch šípu, tak ti poradím co je potřeba.
Konkrétně truhlář a kovář.
Kovář ti musí udělat hroty šípů.
Truhlář vyrobí dříky na šípy a pak kompletuje celé šípy.
A ty jako hraničář si musíš dodat to poslední..a to jsou pírka. těch je docela akutní nedostatek.

podepsán Gázzur Istar rin Oriel trpasličí kovář
Odpovědět
#22
Dobrý den,je tu někde nějaký návod na to jak hrát ?
Odpovědět
#23
Nejvíc návodů je na webu (www.manawydan.cz) v sekci knihovna a pak zde na fóru, v sekci Betatest u jednotlivých povolání.
Podrobný návod bohužel zatím neexistuje, ale ve hře bývá spousta skvělých hráčů kteří poradí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
Jiste co poradi urcite, jestli jsou skveli to nevim. *mrkl na sebe do zrcadla* ale ano jiste ze jsou vsichni skveli *ucesal se a mazal na pole*
Odpovědět
#25
Potřeboval bych jen vědět jak jse mam učit u mistra černých řemesel ?
Odpovědět
#26
prosim muzete me poradit, jak se mam lognout?? Ninja
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#27
potrebujem poradit...zial neviem kde inde to napisat,tak to pisem sem...
Moj problem je ze sa nemozem prihlasit do hry.Neviem ci treba vytvorit dalsi accont na hru,alebo som len nieco doplietol.
Dostal som na moj Email toto:Vytvorenie uctu na hernom serveru,Resetace hesla na MW fore,nove heslo na MW fore.
Vcera som to preberal s hracom menom Mir a vraj nieco nemam.Tak sa chcem spitat ci potvrdenie dorazi automaticky,alebo treba poziadat.Alebo zalozit nato treba niekde extra accont.Za kazdu radu vopred dakuje.
PS:vytvorenie uctu mam datovane na 15.12.2008
Odpovědět
#28
Ted nejak nerozumim, chybi ti jako heslo do hry ? To je stejny jako kdyz jsi se poprve prihlasil na forum. Predpokladam, ze mail s heslem ti prisel kdyz si prihlaseny tady na foru. Pres web si muzes zmenit heslo na foru i ve hre.
Odpovědět
#29
ano stalo sa..uz som aj zmenil heslo na prihlasenie sa..zial ale nejde vobec sa prihlasit do hry ...skusal som aj stare heslo,preto sem pisem,som ztoho troska jelen.Neviem ci problem nieje v tom ze som heslo zmenil skor ako som sa prihlasil do hry.
Odpovědět
#30
Jsem zase mimo Smile Takze ty uz jsi byl jednou prihlaseny ve hre a zmenil jsi si heslo ? Pak nevim co vlastne chces Smile
Odpovědět
#31
(17.12.2008 v 14:18)Fredy napsal(a): Jsem zase mimo Smile Takze ty uz jsi byl jednou prihlaseny ve hre a zmenil jsi si heslo ? Pak nevim co vlastne chces Smile

nie nebol som prihlaseny v hre,len tu na fore a samozrejme som zmenil heslo na prijatelnejsie pre mna...
a do hry ze sa nemozem prihlasit som skusal aj tak ze som poziadal druheho hraca nech skusi lognut zamna.Zial neslo mu to a on hra.Teda instalaciou UO to asi nebude.Wink
Odpovědět
#32
Zdravim..
Nerad rusim,ale znova som nasiel bug.Mam pozicany accont,kedze ten moj stale nefunguje(nemoze sa prihlasit do hry,ale sem pisat mozem) a umrel som.Nic noveho,az nato ze sa nedokazem resnut.V kostole to nejde a vypise to hlasku : stratil ste puto zo svojim telom.Umrel som pred 3 alebo 4 dnami a az vcera som sa dozvedel ako a hlavne kde sa resnut.Takze zase prosim o pomoc pri rese.Zial teraz mam obdobie kde pracujem aj dnes(nedela) a tak budem pri pc najskor vecer okolo 20-21 hod.Prosim nech ma kontaktuje dakto konpetentny a pomoze vyriesit problem.Moje icq:365003614
Odpovědět
#33
to Fredy:
v priebehu tohoto týždňa ma kontaktovali cca 4 hráči ktorý chcú hrať na manawydane. 3 z nich sa nalogovali do hry bez najmenšieho problému, u poloma sa stalo to že mu nedorazil mail ktorý informuje je účet bol aktivovaný.

z MW servru chodia 2 maily. Prvý chodí z adresy administrace.manawydan.cz a hovorí o tom že acc je založený. Druhý chodí z adresy noreply.manawydan.cz a hovorí že herný účet bol aktivovaný. Polomovi ten druhý z nejakého dôvodu nedorazil a pri skúšaní jeho údajov na login sa ani mne nepodarilo lognúť. tj niekde je nejaký problém.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#34
Ten druhy mail je pouze informativni, neni nutny ke spravne funkcnosti. Dulezite je aby prisel prvni mail s heslem. Koukal jsem do logu a bylo tam mnohonasobne prihlaseni na ten ucet, ale vzdy se spatnym heslem. No zmenil jsem mu heslo a normalne se na nej prihlasil. Takze vazne nevim kde by byl zadrhel.
Odpovědět
#35
Stručný dotaz - řídí se foukačka stejnými skilly jako střelné zbraně ?
Odpovědět
#36
Ne, útok foukačkou jde zcela mimo bojový systém.
Použití foukačky je vázáno pouze na příslušný perk + náhodný hod.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#37
Výborně, díky.
Odpovědět
#38
Ja vim ze huz jsem to pred pul rokem resil, ale jaky skilly se pouzivaji pri hazeni lasem?
Odpovědět
#39
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak jako kněz mohu sesilat kouzla a kde je sezenu? dekuji moc
Odpovědět
#40
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=107
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět



Skok na fórum: