Noob Dotazy
(28.04.2017 v 19:08)Whitey napsal(a): @Luckman:
Anatomie spolu s inteligencí má v CS4 vliv na šanci kritického zásahu, viz. taktický gump.
Pokud máte zaměřeného protivníka, napíše gump konkrétní šanci, jinak píše základ a větu o bonusu podle protivníka.
Není to ale její hlavní funkce, nečekej desítky procent. Na některé potvory taky nefunguje, např. na vodní potvory se používá dovednost Rybolov.
Pokud máš postavu s anatomií podle staršího CS, byla (a na prosbu GM možná ještě je) zde možnost resetu Anatomie.
V současnosti je to +10% při anatomii 100, liší se to ale podle typu protivníka. Na některého je anatomie krátká.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(30.04.2017 v 22:08)Whitey napsal(a): Region působnosti = všechny regiony napojené na odpovídající Ruler (Zákoník).
Pokud je v diplomacii nastavené uznávání zákonů s jiným Rulerem, tak se region působnosti rozšiřuje i na něj.
Je to věc na kterou jsem interně upozorňoval u Isharu - Ishar má ruler Město Ishar (nebo tak nějak), ale okolní území je pod rulerem Isharion. Pokud nemají nastavené sdílení zákonů tak Isharské stráže nebudou mimo Ishar trestat.
Proběhla revize Diplomacie pro regiony: Město Ishar, Království Isharion a Vilhelmovice.

(04.05.2017 v 17:23)Berroson napsal(a): Výtrusové těsto se nestackuje do sebe (stejné kvality) automaticky. U všech ostatních těst to je ok
Nastavena stackovatelnost skrz databázi předmětů.
Odpovědět
Mohlo by prosím nějake GM lognout do hry ? xD .. děkuji ....jsme parta zasekli v dungeonu kvuli bugu s mrtvolama xD (těla nam zasypalu paku)

E: Děkujeme, za rychlou NEreakci .. icq,forum, hra .. proč byt online mezi 19-21:00 :-) ...
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Sorry zlatíčka, byl jsem v práci.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
No vidím v chatu jste se pěkně rozjeli, jak malé děti. Přitom Decay(rozpad) těl tu není tak dlouhý.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Taky se omlouvám, včera jsem odpadl z práce rovnou do postele. Mad
Co přesně se stalo a v jakym dungu? Z popisu bugu toho moc nechápu... Co je potřeba opravit?
Odpovědět
Z toho popisu to je uplne jasny ne? Tela jim zasypala cestu dverma, protoze delali uzky hrdlo ve dverich, zabili tam moc mobu a kdyz jich je treba 30, tak pres ne nejde projit. Coz by logicky nemelo jit projit, ale z herniho hlediska melo nebo mit aspon moznost je odsunout.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Píše něco o páce, ne o dveřích...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Přes grafiku mrtvol nešlo vidět páku od dvěří, to je oč tu běží. Bohužel s tím se tak nijak nedá z hráčského hlediska dělat, nejlepší prevence je nezabíjet ty mobky u té páky...
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Ajo, i ja spatne ctu. Biggrin
Na tohle by byl easy fix ze pri [resync by se paky vykreslili nad tela.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Z toho popisu mi to rly moc jasný nebylo.. Biggrin Je tam psáno něco jako "kvuli bugu s mrtvolama xD (těla nam zasypalu paku)". Přemýšlel jsem, co že to buglo na mrtvolách a "jaký pako jim zasypalu těla" (trochu s nadsázkou samozřejmě, ale rozuměj - z tohohle je problém poznat správně i podmět a přísudek, ale s trochou fantazie jsem to nakonec dal), ale už jsem zdá se doma. Ve finále se teda nejedná o žádný bug, ale potenciální požadavek na improvement a co je to za dung nebo nedejbože na jakym místě dungu tu furt nevidím (proč je to podstatné - viz níže). Smile Takže ano - opravdu se vyplatí pro lidi, co to vidí jen z fóra, ten popis trochu rozvést, protože třeba pak můžeme hledat řešení do budoucna a ze 3 - 4 lidí to třeba pochopí víc než 1 - 2 správně hned napoprvé. Nedejbože že bychom si z toho chtěli udělat třeba copy & paste rovnou na Gitlab.
(12.05.2017 v 08:46)Thanis napsal(a): Přes grafiku mrtvol nešlo vidět páku od dvěří, to je oč tu běží. Bohužel s tím se tak nijak nedá z hráčského hlediska dělat, nejlepší prevence je nezabíjet ty mobky u té páky...
Z hráčského pohledu asi moc ne, pokud není ta páka vidět ani při Ctrl + Shift (nebo jak je ta zkratka na zobrazení labelů pro itemy) - některé itemy mají třeba i štítek, ačkoliv v nich není žádný název... nejsem si teď jistej, jestli tyhle itemy jsou vidět jako štítky nebo ne, ale jestli jo, minimálně si můžeš zrušit štítky všech těch mrtvol (pravym tlačítkem myši) a po celym tom procesu ti tam zbyde štítek pro tu páku, na kterej jde už standardně dvojklik.
No a z hlediska GM se dá na extra problematických místech té páce změnit grafika a hodit ji třeba výše na zeď, nebo jí udělat podstavec, aby byla ve vzduchu.
Odpovědět
Tak jednalo se o dung se strazcem krypty v sekci jesteru. Kral jesteru zalehl paku. Paka nejde videt pres ctrl + shift, nejde nakliknout pres telo, proste nic vyzkouseli jsme snad vsechny moznosti, ktere nas v tu chvili napadli, hrali jsme si i s nastavenim a nic.
Odpovědět
Supr, dík za hlášení. Pak jsou dvě možnosti - řešit daný problematický místo/místa jednotlivě, nebo fakt udělat nějakou novou fičuru (s tím že těch možností je samozřejmě víc), která to vyřeší globálně...
Odpovědět
Nezmizí mrtvola po rozřezání? Nebo to dělají jen humani?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Jen humani ..

ps: k popisu bugu ...

[Obrázky: giphy.gif]

taky ho nechápu xD
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
(12.05.2017 v 11:33)Whitey napsal(a): Nezmizí mrtvola po rozřezání? Nebo to dělají jen humani?

To snad delaji jen humani.

Ad: Sorry, odpovedeli jsme naraz.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
(12.05.2017 v 11:44)Gheed napsal(a): ps: k popisu bugu ...
taky ho nechápu xD

Sorry za OT, ale.. to máš ještě dobrý, aspoň nejsi TL;DR. Wink
[Obrázky: 3d-boy-didn-t-read-o.gif]
Odpovědět
Nebylo by tedy řešením umožnit rozřezání i ostatních těl? Že by alespoň zmizela.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Na koho se můžu obracet s prosbou o pomoc s běžnými problémy ve hře? Neměl jsem poslední dny štěstí, abych zastihl GM ve hře. V tomto případě se mi zasekl nákladní kůň jménem Kocka na střeše pevnosti orků u Isharu. Je pro takové případy možné používat page ze hry?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
(27.05.2017 v 20:35)Nevrin napsal(a): Na koho se můžu obracet s prosbou o pomoc s běžnými problémy ve hře? Neměl jsem poslední dny štěstí, abych zastihl GM ve hře. V tomto případě se mi zasekl nákladní kůň jménem Kocka na střeše pevnosti orků u Isharu. Je pro takové případy možné používat page ze hry?
Dořešeno ve hře, shodou náhod jsme se tam dokonce i potkali online... Smile
Page je určitě dobrá a podle naléhavosti doporučuju i upozornit přes jiný kanál mimo hru (fórum, ICQ apod.) - jako v tomto případě - aby si to kdyžtak přečetl někdo co nejdřív.
Odpovědět



Skok na fórum: