Noob Dotazy
bohužel už jsem jeden reset za hraničáře měl a pokud se nepletu tak víc jich povoleno neni Smile
Odpovědět
Pak nezbývá než dokopat mne k dokončení NL. Koncept mám, ale ke skriptování se nedostanu Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Za těchto okolností řekl bych ten jeden perk klidně zrušíme.. Jinak ale NL se nemůžu dočkat. Biggrin
Odpovědět
(16.09.2013 v 17:20)Whitey napsal(a): 2KoalaStar: Pokud je mrtvola tvá, měla by jsi se automaticky obléknout a vybavit po dvojkliku na ní. Nejsem si jist zda funguje pokud už máš mrtvol víc.
Jo, moje mrtvola se posbírá hned.. Já myslela jestli jdem nějak nahazet do batohu všechno z těch co zabiju? Smile
Člověk nesmí nikdy přestat snít. Sen je potravou duše, jako jídlo je potravou těla. Během naší existence se nám sny mnohokrát rozplynou a touhy se zmaří, ale snít musíme dál. Dobrý boj je ten, který vedeme ve jménu svých snů. -- Paulo Coelho (Mágův deník)

*** Koala*Star ***
Odpovědět
AutoLoot tu neni, díky bohu za to
Odpovědět
(16.09.2013 v 23:50)Poutnik napsal(a): AutoLoot tu neni, díky bohu za to

Ok, děkuji za odpověď. Blush
Člověk nesmí nikdy přestat snít. Sen je potravou duše, jako jídlo je potravou těla. Během naší existence se nám sny mnohokrát rozplynou a touhy se zmaří, ale snít musíme dál. Dobrý boj je ten, který vedeme ve jménu svých snů. -- Paulo Coelho (Mágův deník)

*** Koala*Star ***
Odpovědět
noob dotazThumb Up: za jak dlouho dospěje mládě raptora? Biggrin
dají se množít i zvířata jako medvědi, popřípadě vypadají mlaďata jinak/maji jine staty?
Odpovědět
spíš než dotazy mám možna bug report:
ve hře jsem narazil na 3 NPC co mi za 5 ruznejch postav vždy rekli to stejne nebo nic. Jakan kousek od kohany vždy to stejne, Emil v pristavu kousek od hl. brany nic a ten elf na J... v ružovem triku v přistavu taky nic, tak nevím jestli nejsou buglí nebo něco.
Další věc: Dneska jsem si založil wara a lootnul jsem s NPC kožene rukavice když je nasadim tak mi to piše že neznalost zbroje mě omezuje... (silu na ně mam).
Odpovědět
Neznalost = nemáš perk, tj. máš pak horší útok a obranu. Požadavek na sílu ovlivňuje postih obratnosti.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
nojo jenže war začina s perkem na lehkou a stredni zbroj na 4. urovni
Odpovědět
Nemáš při tom štít?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
nemám nemám právě že jsem lootnul jen ty rukavice a nic jineho jako zbroj nemam, jen robu, triko, boty a kalhoty
Odpovědět
Ta hláška je od poklesu obratnosti. Můžeš se mrknout jestli a o kolik se změní?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
obratnost se mi pravě nezměni
Odpovědět
Mrknu na to. Možná tam zůstává nějaká milióntina (typ čísla double má své mouchy) a pokud se nerovná postih nule, tak to hází zprávu.
Ověřím a dám vědět.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
[Obrázky: mw_drop_zps757d00ae.png]

Tohle mi dneska padlo z Krále lesních goblínů v tom dungu ve Vilhelmovicich je to bug nebo to fakt muže dropnout? Biggrin
Odpovědět
Já si skoro říkám, zda mu to tam někdo šílený nenechal...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
V definici lootu to rozhodně nemá, ani ve výbavě, ani jako defaultní zbraň. Spíš to vypadá na pozůstatek z něčího eventu, uvidíme jestli se k tomu přihlásí někdo z RT.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Trvalé očarování = špatné.
Prakticky nekonečný poison = ještě o něco horší.
Biggrin
Já o tomhle nic nevím, ale zbraň jsem nyní upravil (dočasné očarování i snížení počtu poison zásahů). Pokud se budou dávat do oběhu podobné věci a tuny trvale očarovaných itemů, bude nutné to řešit dříve nebo podějí wipováním těchto itemů. Je to naprosto přehnané, v tom měřítku v jakém se to pouštělo do světa.
Odpovědět
škoda že to nebyl třeba Mustaf Tongue
Odpovědět



Skok na fórum: