Noob Dotazy
Shy 
(12.01.2016 v 22:15)Whitey napsal(a): Když jsem aktivně hrál.... a od té doby jen nadáváš, ale nic neuděláš. "Nevím jak, nemám proč". Ale MW miluješ a určitě by jsi se vrátil kdyby...
Takže kecy, kecy, ale koule na to abys něco udělal nemáš.
To není o koulích WD..  a proč nic nedělám? Inu proto, že jednak nehraju a pak - nemám žádnou herní postavu. Když jsem něco dělat chtěl, nechtěli jste vy. Tak proč bych se vnucoval či snažil. Navíc kdybych začal, tak abych se pobavil  a ne s něčím nervoval. :-) 
MW už nemiluju, to se vám úspěšně povedlo změnit. Trávíval jsem tu i 20 hodin denně. Třeba si to ještě rozmyslím.... času na hraní mám habakuk. :-) Jen bych nerad dopadl jako minule.
Odpovědět
(25.01.2016 v 19:47)Whitey napsal(a): SVN 4258, bylo restartováno.
ZeroWeightStorageDeed:
- smazaný vendor hodí majiteli do batohu svitek (pozor, neplatí pro propuštění, delete apod., pouze pro systémové smazání)
- vystěhovaný dům hodí majiteli do batohu svitek
- GM může udělat svitek ručně, a vložit do něj předmětThumb Up, nebo NPC (předměty se ukryjí do svitku, NPC se hidne a zůstává v mapě)
- svitku lze nastavit způsob vybrání
- svitek generovaný vendorem a domem je omezený na lokaci (vendora či domu), kde ho lze vybrat; jeho použití vytvoří truhlu, kterou je nutno do 24h vystěhovat (po tomto intervalu se smaže)
Supr, všechny palce nahoru.. Smile Díky moc!
Můžu se prosím jen zeptat na poslední bod?
(25.01.2016 v 19:47)Whitey napsal(a): - svitek generovaný vendorem a domem je omezený na lokaci (vendora či domu), kde ho lze vybrat; jeho použití vytvoří truhlu, kterou je nutno do 24h vystěhovat (po tomto intervalu se smaže)
1. Když mám deed z vendora a vendor je smazaný kvůli tomu, že majitel neklikl, kde můžu deed rozbalit?
2. Když mám deed z vystěhovaného domu a ten dům si mezitím někdo pronajal, kde můžu deed rozbalit?
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
Deed vendora lze rozbalit na pozici kde byl smazán vendor (s rozptylem 5 polí).
Deed domu lze rozbalit na pozici nájemní truhly (s rozptylem 5 polí), pokud není truhla bere se pozice nájemního štítu. Pozice se zaznamená ve chvíli vystěhování domu, tj. úprava pozice bedny apod. neovlivní již vytvořený deed.
Při poklepání na deed mimo požadované místo deed vytvoří směrovou šipku.

Deed domu i vendora při použití v cílové lokaci požádá o terč položení truhly. Truhla musí být položena v cílové lokaci, jinde to deed neumožní.
Truhla je zamčená, odolná proti páčení, majitel dostane dva klíče. Nelze ji přenášet a po 24h je automaticky smazána, včetně zbylého obsahu.

Hráč má možnost RT před použitím deedu požádat o výjimku, např. zrušení požadavku lokace, prodloužení timeru truhly atd., deedu lze většinu parametrů upravit.

Do budoucna uvažuji o záznamu pozice vystěhovaných itemů z domu, kdy by deed šlo použít k jeho znovuvybavení.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Supr, díky.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
Poradil by mi někdo, kde u vendora zjistím kolik má u sebe peněz? Popřípadě jak z něj peníze vyberu? At se snažím sebevíc, nějak na to nemůžu přijít Biggrin díky
Ireth - elfský bojovník
Jára Kořínek - věčně hladový pouťový kouzelník
Lucka Loutničková - potulná bardka  
Odpovědět
Gump vendora (klasický obchodní) -> pravé horní menu -> Nastavení.
Hned první položka je "odebrat hotovost", a za ní v závorce aktuální hotovost vendora.
Druhou položkou lze vendorovi nastavit minimální hotovost, pokud nechcete při výkupu aby mu klesly peníze pod určitou hranici (aby zbylo na výplatu apod.).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Diky
Ireth - elfský bojovník
Jára Kořínek - věčně hladový pouťový kouzelník
Lucka Loutničková - potulná bardka  
Odpovědět
Nájde sa nejaký lovec, ktorý by mi znova ochočil nákladného koňa prosím?

Edit: mám tam trúba všetky veci na farmárčenie xD

edit2: vybavené ^^
Odpovědět
Zdravim,
Může mi někdo zpětně dohledat co se stalo s majetkem domu na pozici 950 957 0 (Cech Svobodných). Dům by měl správně mít ještě zaplacený nájem minimálně do března, ale je prázdný, odhlášený a v logu nikde nemám kam se majetek přesunul (sídlo pařilo mě). Jedine co zustalo je knížka.
Nadruhou stranu jsem docela překvapeny, že danou úpravu vendorů co tu byla, ten náš přežil bez úhony.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Další dotaz, na šmirgla mi to v logu píše "Obdržel jsi..." a nic k tomu (zřejmě se jedná o svitek z vendora Kaiya), ale v baťohu ho prostě nemám.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
"Obdržel jsi..." -> je tam buglý název svitku (prázdný), svitek to ale dává.
Prosím pokud ho najdeš (podobná grafika jako pokuty, myslím, a žádný název), zatím ho nepoužívej. Dělá to nějaký problém s umístěním věcí do truhly.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
V jednom z šmirglovo skladů (Isharský) jsem našel pytlík s obsahem domu "Svobodná dílna".
Jinak zatím nic, ani ZWS (nový deed), ani jiný pytlík (starý systém).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ze Svobodného cechu jsem nic nenašel. Nepamatuješ se na něco jedinečného, např. pojmenovaný předmět, který byl v domě?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Na 100% jsme v cechu měli v jedne z knihoven "Deník Svobodných", "Receptář Svobodných" a strašně moc trofejí (nehet titána apod.), také si pamatuji, že snad jako jediní jsme měli kanelovane nákrčníky schované v jedné z truhel. Měli jsme v te knihovně hodně vzácných receptů droplých z dungeonů (Kanelovy Nákrčník, Velký destilační přístroj apod.)
Co se týká šmirgla tak jsem u něj žádný svitek nenašel, nejde nějak v logu najit jméno vendora Kaiya a kam všechny ty věci šly? Tušim že vendora mazal system ve chvili kdy se nasadil ten system se svitkama (v opačnem případě jsem s farmem na dlažbě, že nemam ani na semínka)
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Jen jsem zapomněl dodat pro upřesnění
Cechovní dům (o ten mi jde asi nejvíce), byl nalinkovany na postavu Denetrius Aho
zmizely deed od vendora je pro změnu u Šmirgla (vendor Kaiya)
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Prošel jsem itemy obsahující v názvu "Nehet" - jsou dva. Jeden leží u orků, druhý má v báglu Brumby patřící postavě Rashksa. Název obsahující "deník" nikde.
Prozkoumám ještě starý save (konec 2015) co mám na lokále.

V novém svitku ty věci od vendora nikde nejsou, deedy už jsem hledal a aktuálně je na světě jediný, s vystěhovaným domem v Isharu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Hm, podle všeho jsi při vystěhování nebyl schopen přijmout deed a ten byl položen pod tebe -> po čase decay, tj. smazán.

Zatím netuším proč, uvidím zda se s tím dá něco dělat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(21.02.2016 v 19:36)Whitey napsal(a): Hm, podle všeho jsi při vystěhování nebyl schopen přijmout deed a ten byl položen pod tebe -> po čase decay, tj. smazán.

Zatím netuším proč, uvidím zda se s tím dá něco dělat.

Byt to jen můj majetek tak nad tím mávnu rukou wdy, ale tady se jedna o majetek + trofeje šesti hráčů, navíc jsme měli jako jediní ty nové recepty.
Určitě nebudu jediny, ktery ti bude hodně vděčný když s tím něco dovedeš (čert vem ty blbosti, ale tam byla v podstatě kasa, co měla byt darovana Nulldenu)
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Vše záleží na tom zda se mi podaří udělat exportér předmětů - jinak by to znamenalo vrátit save o pár měsíců.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Noob dotaz: He Lynx Jagged Alliance fanatik? Protože to bych schvaloval Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: