Noob Dotazy
@Stig
A nebo na to jde odpoved kratce.. Biggrin
@Fuji
1. Jediny co z toho high lvly maj je loot, kterej potencionalne berou noobum, ktery ten dung chtej projit sami.
2. Me protahovani nevadi. Sam protahuju nooby, pokud chtej pomoct. Ale nekomu to muze prijit nefer. Holt je to o kontaktech
3. Zadny zlepseni. Pouze zhorseni.

Podme se pobavit o tom, jak to vyresit. Zalozil jsem anketu na reseni stavajiciho problemu, ktery maj high lvl hraci s omezenim dungu.
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=3366
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Ano, taky jsem protahoval nooby, protože ve světě, kde je to technicky možné a některými uznávané, nemůžu klást morální nároky na někoho, kdo by se tím, že neocáskuje, pouze diskriminoval vůči ostatním. Nepovažuju za morální po někom chtít, aby se diskriminoval dobrovolně, zatímco "všici kradnů". Je to asi jako chtít po někom u soudu, aby svědčil sám proti sobě.
Ocáskovat je ale svobodná morální volba každého jednotlivce.. Smile Stále nepovažuju za morální obrazně řečeno "krást" jen proto, že "všici přeci kradnů". Hrát to jde i jinak a nejkratší cesta není vždy ta nejlepší, což si tu přecijen pár lidí uvědomuje. Ne že bych kohokoliv za to odsuzoval (upřímně: mně je to jedno, když to někoho baví.. jen bych spíš radši dal výhodu těm, kdo hrají kvalitněji, než těm, kdo jdou nejsnazší možnou cestou), spíš si jen o to víc vážím lidí, kteří zvládnou hrát i bez toho.

PS: A nechapejte me spatne - ja nemam nic proti tomu, aby za dobrou praci byla dobra odmena. Takze v oblastech, kde nespatruju moralni zabrany, zneuzivani chyby, nebo neco podobneho, bych samozrejme ty odmeny bez problemu daval.
Odpovědět
Stig:
"Ne, tvoje X let staré citace se nevztahují jen k zakázkám - popisuješ tam objektivní skutečnost, že protahování existuje. "

Nechápu proč dáváš citace k něčemu o čem píšu pár postů výše. Už v postu 1 435 píšu "Komu tak moc vadí protahování craftů? Vždyť to tady bylo vždycky..." Tak nechápu tvoje vyjádření... To že se o něčem někde diskutovalo neznamená, že to hoří a že to hráčům vadí. Dnes mají jistě jiné problémy než před třema nebo pěti lety. No nechme to být, my dva dokážeme psát slohové práce a nikdo na to není zvědavý...
Každopádně jsem rád že vyšlo najevo, koho tady tyto věcí trápí a kdo je obhajuje. Staří namaxovaní crafti :- a stejné je to s ceníkem :- a se vším tím lpěním na starých zásadách, ale časy a podmínky jsou dávno odlišné. Status a aktivita questařů je úplně jinde a to mi nepřijde jako vhodný čas k trestání těch, kteří tady zůstali.
Fakt jsem zvědavý kolik sem napíše hráčů, kterým tohle vadí Smile 
Třikrát si přečtěte post 1 428, kde vám píše nový hráč svatou pravdu a pokud možno si ji napište na papírek a přilepte na monitor Smile


Biosek:
Já jsem rozhodně pro zrušení omezení vstupu, vždycky tady protahování bylo a dokud se neudělají jiné férové alternativy obzvláště pro crafty, tak nevidím důvod tohle zavádět. Každopádně by o tom měli spíš hlasovat aktivní hráči, což já nejsem. A ať si každý usoudí sám jestli je aktivní nebo jen "aktivní".
Odpovědět
(19.05.2016 v 15:10)Fujiwara napsal(a): Každopádně jsem rád že vyšlo najevo, koho tady tyto věcí trápí a kdo je obhajuje. Staří namaxovaní crafti :- a stejné je to s ceníkem :- a se vším tím lpěním na starých zásadách

Tak opět děkuju za další podpás, útok ad hominem jak z příručky a argumentační faul. Thumb Up
Co víc na tohle chceš slyšet, no. Smile V tomhle už se asi nezměníš a v amatérské snaze o věcnou argumentaci není nic dostatečně špinavé a špatné, aby se to nemohlo použít.
Dík za názor a tady máš klíčenku, na tohle jsem víčka nesbíral (už si z toho snad můžu jen dělat hloupou srandu, výchovu už stejně nedoženeme a k tomuhle už opravdu slohovku nemá smysl psát.). Biggrin
Odpovědět
Nebylo by lepší lobovat za zlepšení činností řemeslníka (eventy, zakázky atd.) než za zrušení levelového omezení?
Přijde mi to malinko účelové...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Chceš říct, že bys chtěl lidem dávat odměny za to, co udělají spíš než za to, co neudělají? To je jak kdybys řekl, že peníze se mají brát jen za práci a ne za to, že se chodím do kanclu jen ohřát.
Ještě řekni, že krást se nemá a možná tě krom veřejného pranýřováni někdo i zlynčuje, potenciál by se tu na to našel. Wink
Odpovědět
Citace:Já si představuju maxování postavy tak na rok až dva poctivého hraní (a teď mluvím o maxu lvl 35). 

Ja len poviem, že moja momentálne jediná motivácia k hraniu je lvlovanie. I keď s novým lvlom dám možno za hrancla o 1dmg viac, bude mi o minutu kratšie trvať stopovanie, farmárka zasadí o semienko viac, nejaké zviera už na farme nebude pindať, že nemá dostatečnou péči... Je to taká chabá motivácia ale je. Mám rada keď vidím i minimálny progres pri mojej postave. 
Ja viem, že ste hovorili, že UOčka sú hardcore no ubíja ma keď vidím neschopnosť postavy. Tuná si dlho ani bojová postava moc neškrtne kým sa vyšplhá na nejaký schopnejší lvl. Vo svete je toho viac, čo je schopné vás zabiť na 2 rany než toho, čo ste schopný s vypätím síl umlátiť. (Mno ale ja nie som UO odrastenec, ja som bola zvyknutá na tie typické mmorpg, ktoré dávali hráčovi pocit, že na niečo je aj na lvly 1 Smile  )

UO už stráca na popularite. A je doba, kedy ľudia chcú koláče z mála práce. Väčšina ľudí čo tu je sú mohykáni, nových prichádza málo. To všetko prispieva k úpadku MW a väčšiny UO.
Buď si pritiahnete a vychováte novú generáciu, ktorá bude ochotná hrať za vaších podmienok (hardcore UO) alebo zohnať nových hráčov a upravovať MW podľa toho čo sa novým páči/nepáči..
Odpovědět
Zastávám názor, že omezení dungů pro vysoké LV v konečném důsledku hře spíše škodí.

Omezení mi dává smysl pouze v blázinci a u goblinů.  Tady bych podpořil i jeho zachování. U ostatních dungu je přínos zákazu přinejmenším sporný.

Za současné situace si nedovedu přestavit skupinu postav na max 15LV, co projdu celé druhé patro stok (nebo stoky pro odvážné). Myslím si, že třeba taková anakonda je cekem těžký protivník. Bylo by možná zajímavé zjistit, kolik bylo úspěšných kompletních průchodů po zavedení omezení.

Také se přikláním k názoru, že některé změny se dělají unáhleně bez hlubší analýzy souvislostí.  Jsem přesvědčen, že se třeba pozapomnělo na existenci krvavých bezhlavců. Nyní nemám se svým kovářem motivaci nabízet RP brigádu….

Změna se podle mě týkala převážně nejvíce navštěvovaných dungů. Troufám si tvrdit, že je stále dost těch lehčích volně přístupných. Jen jsou třeba trochu dál. Z mého pohledu omezení škodí vzájemné interakci. Jestli je spolupráce zkušených a nezkušených nežádoucí, musí posoudit někdo jiný.

Neznamená to, že jsem primárně proti některým změnám. Například úprava XP gate dle LV mi připadá jako dobrý nápad.
U Krále Bezhlavcu je velký je problém s trofejí. Možná by stálo za úvahu udělat i zde závislost odměny za donesenou hlavu (střeva) podle LV postavy.

Uznávám, že protahování nezkušených postav dungy někdy může být na hranici supportu. Napadá mě něco, co by mohlo problém částečně řešit. Při velkém rozdílu LV postav v partě, by ty méně zkušené obdržely jen část XP odměny za zabití. Stejně většinu práce pravděpodobně odvedl někdo jiný…. Nevím - je to návrh k zamyšlení.
Odpovědět
Už jen malý dodatek, jsem rád že jsme to osobně uzavřeli. A ať mají prostor i další.

Whitey
Myslím si, že hráči si stěžovali na odměny crafta už dost. Už jsou zakázky v takovém stavu, že je crafti s radostí plní a za určitý čas mají porovnatelné expy s někým kdo plní třeba lovecké licence? Poslední diskuze myslím skončila na tom, že by se pro crafty mohla udělat "cedule se zakázkami".

Stig
Moc vtipné to není. Proč teda odstraňujete něco, co vám teda tak moc vadí a není to fér. Když jste teda ještě nedodělali systémy, které by tu férovost zavedly? Bylo by celkem fér první udělat ty fér odměny a teprve pak si hrát na férovost. Nechci se nikoho dotknout, ale tímhle stylem je na MW dělaná spousta věcí ať jsou to rasy(napřiklad postihy do rychlosti postav), a nebo právě expy. Můžete se na to tvářit jak chcete.
První je třeba udělat vyvážený systém a pak se nemusí řešit takové věci jako je protahování. 
Myslíte si, že by nějaký vysoký level chodil noob dungeony, kdyby měl nějakou jinou lepší zábavu s vyšším ziskem? 
Asi ne že. 
Myslíte si, že by craft stál "jak blb" někde jak ocásek v dungeonu a pasivně sbíral expy, kdyby je mohl získat nějakou jinou příjemnou cestou v přiměřeném množství a zábavně? Třeba zakázkou? 
Asi těžko. 
Co jako těm pár lidem zbývá aby se zabavili? Tak se prostě spojí a někam jdou no a? Až tady bude deset max levelů online a deset 15 levelů tak určitě nebudou řešit protahování ale budou mít každý vlastní zábavu.

Poslední dodatek k tématu
Úplně v jádru to určitě není dobré, aby někdo získával něco za NIC. Ale funguje to tady roky, opravdu je teď ten pravý čas na takové úpravy? A opravdu je v zájmu MW drtit malou komunitu na ještě menší části a snižovat tak interakci, která je už teď špatná? Napadá mě x věcí, které by mohlo RT dělat ku prospěchu MW a tahle tam rozhodně nepatří.
Tak ať se omezí odměny pro vysoké levely nějak technicky a ať se doladí odměny pro crafty... teď půjdou někam dva noobici spolu a třetí co má vysoký level má smůlu. Moc geniálně to nezní. To můžou jít hrát rovnou nějakou single player hru a ne masivně multiplayerovou RPG pro jednoho, která na to navíc ani není pořádně stavěná bez pořádné podpory questařů a nebo desítek aktivních hráčů online.
Odpovědět
Ne že by se mohla udělat, už je dávno udělaná. Od nedávné doby ji RT dokonce plní zakázkami.
Isharská vývěska: 28 zakázek, pracuje se na jediné. Vývěska má pobočku i v Cyproně a u trpaslíků.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(19.05.2016 v 17:56)Fujiwara napsal(a): Stig
Moc vtipné to není. Proč teda odstraňujete něco, co vám teda tak moc vadí a není to fér. Když jste teda ještě nedodělali systémy, které by tu férovost zavedly? Bylo by celkem fér první udělat ty fér odměny a teprve pak si hrát na férovost. Nechci se nikoho dotknout, ale tímhle stylem je na MW dělaná spousta věcí ať jsou to rasy(napřiklad postihy do rychlosti postav), a nebo právě expy. Můžete se na to tvářit jak chcete.

Mně to taky vtipné nepřijde. Že má někdo jiný názor, nemusím ho hned pranýřovat. Navíc já nemohu opravdu za to, že tu hraju několik let, mám maxlého crafta a stavím baráky, tudíž reálně vím, o čem mluvím. Jen ty mi to při každé příležitosti musíš omlátit o hlavu, jako by to snad byla moje vada a před ostatními ze mě uděláš největšího grázla, který chce všem hrozně škodit, protože jsem si troufl mít jiný názor a paradoxně proto, že mám z dané oblasti zkušenosti. Smile No, když ti to dělá dobře..
Docela by ale stálo za to se třeba místo pindání zamyslet, když píšu, kolik nás aktuálně staví a v minulosti stavělo baráky (i ve větším počtu než jeden dům na osobu), jestli na tom něco nebude, že barák si můžeš postavit klidně i teď, místo toho hloupého teoretizování bez faktického základu.
Když už si chceš hrát na férovost, začni u tohohle a pak eventuálně dojde i na tu objektivní rovinu. Lidi jako Glum a Aneroth to třeba zvládnou napsat i docela normálně slušně a nikomu se při tom čtení neotevírá kudla v kapse, navíc mnohem jasněji tam vidím alespoň přijatelné kompromisy a alternativy namísto věčných urážek.


Ono se krásně řekne "udělejte férový systém, prostě všechno to napřed dokončete" (cha!), ale po svém angažmá v RT máš jistě i sám představu, kolik si toho za ten čas reálně stihl. Takže to není práce na dva dny nebo týdny a že se mezitím dělají hotfixy, dílčí změny a ošetřuje se očůrávání systému a dělají se kritické změny, to je nutnost, bez toho už by se to tady dávno rozpadlo. Ten projekt ani jinak dělat nejde, nemůžeme se tu na rok nebo dva zavřít do sklepa, dělat si věci do šuplíku a nedělat žádné okamžité změny a ten šuplík pak prostě otevřít a čekat zázraky. Opět - kdo někdy řídil dlouhodobý projekt, ten tohle ví a jen se směje představě, že se má napřed dokončit "celý systém". Ne, tak to opravdu nefunguje. Třeba už jen proto, že když všichni nahrabou ještě před dokončením férového systému, tak už je úplně jedno, že ve finále to bude ošetřené, protože už je na to pozdě.

(19.05.2016 v 17:56)Fujiwara napsal(a): První je třeba udělat vyvážený systém a pak se nemusí řešit takové věci jako je protahování. 
Myslíte si, že by nějaký vysoký level chodil noob dungeony, kdyby měl nějakou jinou lepší zábavu s vyšším ziskem?
Asi ne že. 
Myslíte si, že by craft stál "jak blb" někde jak ocásek v dungeonu a pasivně sbíral expy, kdyby je mohl získat nějakou jinou příjemnou cestou v přiměřeném množství a zábavně? Třeba zakázkou? 
Asi těžko.
Já si třeba myslím, že minimálně ty lidi by high level protahoval čistě z kamarádství. Stejně jako doteď. Jeho osobní zisk není hlavní, protože mnoho lidí tu třeba ani nelootuje monstra z lenosti a celkově prostě mají výhodnější alternativy. Nebo teda tu tvrdíš, že high level nemá žádnou alternativu k nulovému zisku? Asi má, že.
Myslíš si, že když se dají vydělávat slušné peníze prací, že nebudou lidi vůbec krást? Asi budou, že.
Nebuď naivní. Běhat za někým v dungu je nejsnazší způsob, jak s nulovýma investicema a schopnostma získat expy a vždy se najde někdo, kdo to bude zneužívat. Stejně jako i v ekonomicky sebelepším státě se najde někdo, kdo bude krást nebo žít z dávek i když by nemusel. Vždy se najde někdo, kdo bude mít radši třeba i nižší odměnu, ale za nulovou aktivitu.

To co píšeš ty je - "dejte lidem práci a nikdo nebude krást, přestaňte stíhat zloděje, dokud lidem nedáte práci, je to vaše povinnost.. tolerujte to, že si mezitím lidi nakradou". To co říkám já je "nemyslím si.. stíhat zloděje musíme vždy, zatímco budeme pracovat na dlouhodobých věcech jako jsou nová pracovní místa.. pokud nebudeme stíhat zloděje teď, později už nebudou muset ani pracovat, protože budou mít nakradeno na dva životy dopředu". Prevence nemůže zcela vyloučit restrikci, nikdy.

Je pravděpodobné, že čistě z pozice hráče se ale bude člověk víc přiklánět k tomu prvnímu názoru.. opět - nebuďme naivní, člověk i relativně poctivý v první řadě bude prosazovat pro sebe to nejvýhodnější a to jsou v tomhle případě nulové restrikce.
Proto vláda v žádné zemi třeba taky nikdy nevyhlásí referendum, jestli nezrušit tresty za krádež. Opírat se tedy o to, že je hlavní dělat vždy to, o co si hráči výslovně řeknou, to zní sice ušlechtile a vznešeně, ale jinak je to totální nesmysl. Restrikce nikdy nemohou být otázkou jen toho, že je sám na sebe člověk uvalí dobrovolně. Nebuďme teda úplně mimo realitu. Smile
Odpovědět
Mám přečteno, děkuji za názor.
Diskuzi už rozvádět nebudu.
Je jen na vás kam to vedete.
Já bych teda rovnou udělal wipe, bylo by to ideální :- 
Alespoň by lidé přišli o artefakty(často získané přes kamarádíčkování) a taky o expy(opět často získané z kamarádičkování), které jistě z hezké části získali za nic. A hlavně by to bylo fér, stejně jsme v betaverzi a těžko něco namítat proti globální spravedlnosti.

A pokud jde o mě, víš že já bych ti ty tvoje tituly i vrátil? Vždycky sis na nich tak moc zakládal a nebylo hezké ti na ně sahat. Všechno tak hezky šlape, myslím si že to byla chyba to rušit. Stejně ti byly odebrány na základě nějakých podlých intrik vzešlých od bezvýznamného individua. Dalo by se říct, že to bylo vlastně neplatné a jen "jako". Aspoň by to všemu dalo pořádnou korunu. Biggrin
Nemůžu si pomoct, ale úplně vidím tu scénu z Hry o Trůny, kdy dostal "opravdový drak" korunu.

****************************
Diskuze s tebou, je jako nošení dříví do lesa. To prostě nemá smysl. 
Není divu, že se po quest týmu slehla zem. Dokud tam bude někdo jako ty, tak stejně žádná nová krev nemá šanci. 
Jak řekl jeden moudrý, chrabrý a odvážný scriptař, "kopeš kolem sebe jak malé dítě a odsuzuješ nové názory." 
S takovým imperátorem nejde ani komunikovat, ne tak ještě spolupracovat. Snad jen že by zase dotyčný chudák odešel na jiný konec mapy a tam vymýšlel jak obejít tebou nastolené zákony(lesní elfové). 

Hezky si tam budujte ty své domky počítané dle ceníku a pozdravuj vévodkyni, že ji to tam dobře šlape. Jo a taky nebožtíka pana krále(prostě bych oznámil, že je elf a že je ještě celkem mladý a bude dlouho žít a vládnout a neřešil bych ho, dobrý nápad ne Biggrin ). 
A taky pravidelně potrestejte holotu(obyčejné hráče), vás starých craftů se to stejně netýká, 
vy už máte postaveno, 
miliony v bance(dle Stigových slov protáčí miliony zlatých v Cyproně - pozor miliony stříbrných Thumb Up ), 
vy už jenom pečujete o své vzkvétající majetky a pozemky. 
Expy máte dávno nakradené(dle tvého postu o kradení). 
Občas aspoň udělejte s aktivní guildou Semper Fidelis zápis, ať to není tak trapné.
Ahoj.
Odpovědět
Po pravdě - komu wipe v dnešní době uškodí nějak znatelně? Těm pár nováčkům? Asi zas tolik ne. Nejvíc asi lidem mého typu, kteří mají postavy a majetky za několik let a konkrétně v mém případě by to bylo hádám jenom a jenom dobře. Nebo se pletu? Aspoň bychom my staří maxlí crafti už nikomu nepřekáželi a nebrzdili lepší zítřky svýma námitkama a vůbec přítomností. Biggrin
Jinak bych ale hrozně rád viděl v RT co nejvíc schopných, aktivních a ochotných lidí, aby někdo dělal krom nutných změn a nepopulárních restrikcí (což realizuje v konkrétní chvíli víceméně vždy jen jeden člověk) i na tom "velkém obrázku".
PS: Opět jen docela objektivně takový faktický nedostatek - zrovna artefakty v pravém slova smyslu nemají svého majitele a mění své držitele poměrně často, protože je to u nich pravidlem (GM je lidem bere a vrací je zpět do oběhu) a zcela jistě by nezanikly spolu s wipem, protože by je stačilo znovu addnout a upustit někde do truhly, kde si je náhodný dungař najde.

Ale wipe tu nikdo dělat nechce, snažíme se tomu právě proto určitýma změnama předcházet.. Smile

No máš pravdu, možná by ten wipe přecijen stál za úvahu, ty jo. Tak vidíš, že nemáš jen samé špatné nápady. Ne, to byl vtip. Tohle je hloupé i jako pokus o ironii.

Naznačuješ snad, že i do toho RT si šel jen kvůli mě, abys mohl trochu zaškodit, když jsem tě tehdy tak tuze moc zrovna já se svýma "vydřenýma statkama" zajímal a teď už nezajímám (ta část tvého postu, kterou si mezitím smazal).. Biggrin Ještě trochu projevů dnes už bývalé pozornosti a skoro se i zpětně začnu červenat, to mi nedělej. Blush
Je teda fakt, že reálně si několik návrhů na okrouhání konkrétně mých majetků, pravomocí a mnou získaných funkcí a věcí předložil a urputně prosazoval a nešlo jen o jednu věc, takže něco na tom asi bude a moc teď nechápu, komu se tu potom pokrytecky snažíš kázat o tom, že by neměl hráčům brát možnosti a práva a něco o férovosti, poctivosti a spravedlnosti a o tom, jak by se lidem neměli mazat získané statky.
No, každopádně aspoň si to zkusil, nevyšlo, nebo aspoň ne tak docela, ale škoda nějaká byla, tak to můžeš snad považovat za dílčí úspěch.
Je ale zajímavé, jak se vždycky s drobnou dopomocí chytneš do vlastního pokusu někoho zesměšnit nebo pošpinit když vypluje na povrch, že tomu není tak dávno co si sám dělal tebou zmíněné či zesměšňované. Člověče už si pomalu začínám myslet, že ty mi na tu smeč nahraješ vždycky schválně, protože mi chceš udělat dobře a chceš mě udržet "ve formě".
A já jsem rád, že i přesto, že nechceš vést se mnou diskuzi, tak mě oslovuješ, předkládáš mi zajímavé náměty k přemítání a dál si spolu takhle hezky pokecáme. Smile
Tak třeba zas za pár týdnů u dalšího pokračování seriálu.

A ono se něco rušilo a někdo mi něco odebíral? To už je snad nějaká halucinace.
Já mám pocit, že jsem se těch dvou funkcí vzdal dobrovolně mmj. i pod příslibem, který si nebyl schopen dodržet (to jde velice snadno dohledat, klidně opět ocituju, jestli si přeješ) a že se již dostatečně prokázalo, že to na situaci nic moc k lepšímu nezměnilo, spíš právě naopak. Já jsem si na těch titulech tak zakládal a pak jsem se jich sám vzdal ve chvíli, kdy jsem uznal za vhodné? To mi člověče nějak nesedí.
Ty si totiž nejspíš myslíš, že na ty uvolněné funkce (GM i hráčské), uvolněné stánky (od smazaných vendorů) a znárodněné hráčské majetky (to, na co tobě nepohodlní jedinci vydělali a naspořili) dle tebe neaktivních lidí (kteří mezitím mmj. staví s dalšíma hráčema další 2 domy pro NPC za ceníkové ceny, o kterých píšeš, že se za ně nedá stavět) - "starých struktur a maxlých craftů" - čeká 10 dalších lepších aktivnějších hezčích lidí a svět bude hned krásnější místo k životu. Ale tady tě asi zklamu, protože za současného stavu bez nějaké návazné práce (čí?) a alternativy (jaké?) zbyde jen prázdno.
Takže spíš jen další mind fail.
No, a ještě tu spoiluješ staré epizody Hry o trůny. Takhle teda ne, tytyty..
****************************
Na ten poslední výlev trapností (když už jsme u těch malých dětí, někdo ti asi rozkopal bábovičky?) snad už jedině:
- "Diskuze s tebou, je jako nošení dříví do lesa" - člověče, tohle se ti vážně povedlo - nepochopit už i takhle jednoduché rčení a nevhodně ho použít ve větě, to už chce fakt talent Biggrin nebo si snad chtěl říct, že je tu diskuze už teď tolik, že na tvoje kecy tu nikdo není zvědavý?
- zbytečně outsourcuješ vinu za to, že většina lidí včetně tebe nechce na něčem dlouhodobě pracovat.. tedy alibismus.. s většinou questařů jsem nikdy neměl problémy a kdo měl kdy problém se mnou, mohl ho řešit (ostatně jediný, kdo udělal vstřícný krok k řešení problému mezi náma dvěma jsem byl já, tak si tu moc netahej pentli, protože ty sám dokážeš problémy jen eskalovat a jediné řešení co předkládáš je absolutní souhlas s tvými bláboly).. jediný problém tu tedy konstruuješ ty na chatrném základě.. i bych to mohl opět dokázat, že se vzdám té poslední funkce, co oficiálně v RT mám, ale tak nějak si říkám, že o jednoho questaře méně moc ničemu nepomůže, i kdyby dělal sebeméně (jen zopakuji: tvoje představa, že tu na to čeká 10 lepších aktivnějších lidí je velmi legrační, ale bohužel nikdo takový ve skutečnosti neexistuje a to ty moc dobře víš.. jen se tu snažíš manipulovat lidmi a tak trošku ti to pokulhává, protože ani na to nemáš)
- svojí šanci prokázat, že lidi jako ty jen čekají na to, až jim uklidím cestu si zahodil, takže jen si vymýšlíš, abys mohl škodit a omluvit svou vlastní lenost a neschopnost
- pokud jsou nové názory jen tohleto tvé nekonstruktivní - dělat ze sebe kašpárka - tak si pro mě za mě můžeš psát co chceš, protože není důvod se tomu nějak hlouběji věcně věnovat
- nevím o tom, že by se mnou měl někdo problém komunikovat.. psát koukám umíš, jestli to má hlavu a patu je věc jiná, ale ostatní na tom bývají povětšinou spíš lépe, takže nevidím problém
- jaké mnou nastolené zákony prosím obchází lesní elfové? nemluvě o tom, že jsem v pozici pouhého questaře a pokud se někomu něco nelíbí, co se kdysi z rozhodnutí RT usneslo (tedy souhlasem uvnitř RT, protože žádný imperátor tu nikdy nebyl, krom Napoleonka jako jsi ty, který nedokázal překousnout právě jiný názor - doteď nezapomenu tvůj udiv nad tím, že si někdo dovolil napsat jiný názor na destrukci herního světa a systému v tvém podání Biggrin), může to kdykoliv znovu projednat
- nějak si zaměnil miliony zlatých za stříbrné, ale co taky čekat od člověka, který nedokáže ve svém chatrném psaném projevu rozlišit ani východ od záchodu, fabuluje a vymýšlí si hausnumera a dogmata za pochodu a dělá mu problém elementární pochopení textu.. zato zbytečných a akorát nasíracích keců má plnou hubu.. kdybys tolik odpracoval, co tu teď meleš, to bychom ten tvůj férový kompletní systém už měli jistě dvakrát na světě i za tvůj jepičí život v RT
- nevím o tom, že bych někde "nakradl" expy, ty ano? tak si urážky schovej třeba pro mamku až ti odmítne dát kapesné
- stále mám zato, že furt lepší dělat aspoň něco, než nic.. takže sice blbě kecáš, ale já narozdíl od tebe si aspoň to svoje minimum a pár věcí navíc udělám a můžu mít relativně čisté svědomí.. na rozdíl od člověka, který dokázal cizí práci jen a jen ničit a kritizovat
- frekvence mých zápisů není tvůj problém, tak už tu přestaň plodit tenhle zbytečný jedovatý balast, je to bezcenné

Ty jsi fakt vyloženě budovatel. Jen ta argumentace nějak pokaždé chybí a místo toho je jen zbabělá sprostota, lhaní a bezpáteřní plivání slin na lidi, co se ještě aspoň trochu starají.
Evidentně sis udělal sport z toho, prudit na fóru hry, kterou už nechceš hrát a jestli ti to udělá dobře, budu tu zas s potěšením čekat na další tvou (ne)povedenou taškařici. Smile
Čau, buď zdráv (hlavně duševně, ale to je spíš jen moje zbožné přání do budoucna).
Odpovědět
*CENZURA - VELMI VELMI HNUSNEJ OBRAZEK O HOVNE, OBRAZEK SI RADSI UDELAT NECHCETE...*
~Biosek
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Chce se mi zvracet. Asi to smazu
Ne to se fakt proste nedalo...

S obrazkem souhlasim ale S konkretnim obrazkem nesouhlasim. Stigu, proc se snazis lejt olej do ohne? Neni to zbytecny? Oba dva. Pisete dlouhosahly posty o hovne. Jenom si merite pindiky a jeste timhle nutite ostatni to cist. Zamyslete se nad sebou. Oba dva. Vim ze nektery lidi se proste kvuli jejich minulosti nesnesou, taky mam par takovejch lidi, ale tak se kurva ignorujte a piste jenom vecny veci. Dokazete to? A jestli se budete cejtit kvuli tomuhle postu urazene, tak to ani nezkousejte, jinak na vas poslu o mighty WDyho. Biggrin
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Myslím že už jsme skončili, teda já k tomu už nic doplňovat nebudu. Jinak ten obrázek zase tak hrozný nebyl, minimálně šel k věci a byl stručný Biggrin
Jen doufám, že tady zase dlouho nebudu nic psát... ideálně budu jen palcovat názory lidí co hrajou Smile
Beztak to nikam nevede. Už je mi to i blbé hlavně kvůli WDymu, který si to nezaslouží.
Odpovědět
Nepiš, hraj...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(20.05.2016 v 17:00)Biosek napsal(a): Chce se mi zvracet. Asi to smazu
Ne to se fakt proste nedalo...

S obrazkem souhlasim ale S konkretnim obrazkem nesouhlasim. Stigu, proc se snazis lejt olej do ohne? Neni to zbytecny? Oba dva. Pisete dlouhosahly posty o hovne. Jenom si merite pindiky a jeste timhle nutite ostatni to cist. Zamyslete se nad sebou. Oba dva. Vim ze nektery lidi se proste kvuli jejich minulosti nesnesou, taky mam par takovejch lidi, ale tak se kurva ignorujte a piste jenom vecny veci. Dokazete to? A jestli se budete cejtit kvuli tomuhle postu urazene, tak to ani nezkousejte, jinak na vas poslu o mighty WDyho. Biggrin

OK, vysvětlím:
Jsou dva případy slova "nesnést":
A) S někým se nemusím, nejsme kamarádi a můžeme vést věcnou diskusi bez vzájemných narážek, urážek, podpásovek a navážení se při libovolné příležitosti.
B) S někým se nemusím, nejsme kamarádi a pokaždé když napíšu svůj názor, tak se dozvím něco o zlých maxlých craftech, supportech které nikdy neexistovaly a další tunu narážek, urážek, faulů a podpásovek.

Já leju olej do ohně? Ne, jen bod b) si líbit nenechám a jestli na sebe někdo jiný nechá házet veřejně špínu nebo má takový nedostatek sebeúcty, že mu nevadí věčné lži a sprostota na jeho adresu, tak já to vážně nejsem. U mě tohle narazí a protože já mám svědomí čisté, tak každého takového tro(t)la si namažu na chleba. Mám právo se bránit lžím a urážkám, které o mě někdo píše veřejně.
Pokud tohle někdo nechápe nebo dokonce se v tom svinstvu přímo angažuje, tak nepochopil základy slušné společnosti.
Takže příště, až bude chtít někdo zas veřejně prát špinavé prádlo bez jakýchkoliv objektivních základů, namažu si ho opět po právu na chleba zrovna jak to hovno. Vyžrat si to bohužel musí každý, kdo to hodlá číst, protože v první řadě špína vždy začíná osobníma útokama, které jste se rozhodli tolerovat.
Takže nebuďte pokrytci - komu z vás tu smrdí hovno, když nepodložené urážky jsou v normě a obrana proti nim je odsuzovaná? Úroveň diskuze jen odráží reálný stav věcí a společenských norem.
Odpovědět
[Obrázky: zadny-srani.jpg]
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
(20.05.2016 v 17:36)Whitey napsal(a): Nepiš, hraj...

Proč?
OdpovědětSkok na fórum: