Noob Dotazy
Každý má svou pravdu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(27.08.2016 v 12:39)Alvin napsal(a): ................. Jenže tohle vy si nikdy nepřiznáte, protože se považujete za bohy a hvězdy nejjasnější.
(27.08.2016 v 01:23)Stig napsal(a): Takže ať je v RT kdokoliv, vždycky podle někoho bude ten špatnej, protože RT není banda rytířů na bílém koni nebo skupinka bohů, ale jen lidi jako vy.

A kruh se (ne)uzavírá. Biggrin
Odpovědět
Mám dotaz k dámskému koženému setu. Set se skládá z dvou kombinací, buďto kalhoty, nebo sukně, které správně kryjí nohy, ale pak je tam dámské kožené brnění, které kryje trup, nebo dámská kožená podprsenka, která kryje paže. Set může, podobně jako u pánské verze, doplnit nákrčník a rukávy, takže by byl celek kompletní, ale jelikož brnění a podprsenka se nedají nosit zaráz, vzniká u dámského setu mezera v obraně. Je to tak úmyslně, nebo jen nedopatřením? Navíc mi přijde trochu zvláštní, jak taková podprsenka zrovna kryje paže a nekryje trup... Možná by oba kusy mohly krýt obojí? Graficky se to asi určitě překrývat nemůže.
Odpovědět
zdá se mi to .. nebo svým nalognutím shodím server ? Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Nejak nam zlobi domovni stit (housesign) nebo jak se to jmenuje cesky Smile
Odpovědět
Snažím se, ale potřebuju dostat skripta do provozuschopného stavu. Vydržte ještě chvilku.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
SVN 5436, bylo restartováno - oprava pádu spojená s popiskou na housesignu.

Omlouvám se za častější pády, ale při práci na CS4 jsem ještě mazal staré nepoužívané věci a opravoval nepoužívané věci (informace v popisku předmětu, např. info o obsahu kontejneru apod.)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
mám noob dotaz: proč nemůžu mít na 4. urovni perku se střední zbrojí současně falérovou tuniku a falérové rukávy? to na 4.stupni těžké zbroje taky nebudu moct mít komplet plátovku?
Odpovědět
Moje chyba, v CS3 byly vedeny že mají pokrývat i ruce. Upravím konfiguraci (xml), bude to OK.

Edit: Hotovo, data upravena a načtena. Falérové hrudníky (RingmailChest, StrongRingmailChest) pokrývají pouze hrudník.
Popisek na zbroji se opraví po popotažení nebo nasazení.
S 4. úrovní perku jde nasadit daná zbroj celá, problém byl v překrytí vrstev hrudníku a rukou - hrudní část u těchto zbrojí ruce nekryje.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ahojte, náhodou jsem vlezl do skřetí chodby a nevím jak ven. Píše to:
[14:55:30] Za použití teleportu je stanoven poplatek 1042x Silvercoin
[14:55:30] Pro teleportaci a zaplacení poplatku použijte dvojklik na teleport
ale žádný teleport nevidím.


Edit by: Leaf - Opraveno, nevím proč ale na portu bylo nastavený poplatek za užití 1042 stříbrňáků. Smazal jsem ten požadavek.
Odpovědět
to samé, vchod do vlčího doupěte: 1361 1624 0
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Podivam se na to, jak dorazim domu, pokud to mezitim nevyresi nekdo jiny. Spis mam pocit, ze nas celkove nejak zlobi urcite teleportery.
Odpovědět
Porty opraveny
Odpovědět
Jak moc prosím Anatomie ovlivňuje DMG ?
Odpovědět
V CS4 nemá anatomie vliv na poškození, ale na šanci kritického zásahu.
(11.10.2016 v 17:46)Whitey, CS4 napsal(a): Za pomoci anatomického bonusu (není to vždy anatomie, liší se podle protivníka) a inteligence (pokud je vyšší než 50) se vyhodnotí šance kritického zásahu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Když je tedka změna CS, tak když si nechám resetovat perky, tak je budu muset od znova se učit a platit ?
Odpovědět
Uz jsem ti psal ve hre at si napises page, ze ti je nejaky GMko naklika do lvlu, ktery jsi mel predtim.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Bohužel, u perků zatím není žádná jiná hráčská cesta.
Pokud narazíš na hodné GM tak ti je může nastavit ručně, ale to GM nemá kontrolu nad tím jestli máš na ten perk požadavky.
Zamyslím se nad nějakým tokenem, který by šlo vyměňovat u NPC za instatní učení.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(12.09.2016 v 18:47)Pilgrim napsal(a): Mám dotaz k dámskému koženému setu. Set se skládá z dvou kombinací, buďto kalhoty, nebo sukně, které správně kryjí nohy, ale pak je tam dámské kožené brnění, které kryje trup, nebo dámská kožená podprsenka, která kryje paže. Set může, podobně jako u pánské verze, doplnit nákrčník a rukávy, takže by byl celek kompletní, ale jelikož brnění a podprsenka se nedají nosit zaráz, vzniká u dámského setu mezera v obraně. Je to tak úmyslně, nebo jen nedopatřením? Navíc mi přijde trochu zvláštní, jak taková podprsenka zrovna kryje paže a nekryje trup... Možná by oba kusy mohly krýt obojí? Graficky se to asi určitě překrývat nemůže.
Odpovědět
Netuším jak to vypadá graficky, můžete na to někdo z GM kouknout?
Napište pak jak jste rozhodli, protože v XML zbrojí mám podprsenku vedenou jako hrudník.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: