Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deseparizace drowu
#41
Ilicius: s tím Drizztem sem se trochu upsal to máš recht...četl sem sice něco o drowech ale ne moc tak srry
ale jinak i tak uznávám tvůj názor a možné řešení...co to odhlasovat případn nějak zahájit? Smile
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
#42
Na zahajeni si jeste pockate...nejdriv musim udelat co delam ted a pak se tomu zacnu venovat. Navic to musi schvalit Whitey.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#43
celý problém je v tom že pôvodný koncept drowskej spoločnosti potreboval strašnú mašinériu hráčov - v zmysle vrstvenia, pričom jedna nefungovala efektívne bez druhej.

Ak v takejto hre mám povedzme otrokársku spoločnosť a logne mi len 20 otrokov tak mi chýba pán a hráči musia sedieť na zadku a hrať otroka. Platí to aj opačne.

Aby som lepšie vysvetlil - aj Isharu aj ostatným rasám sa po pohrome zrútili spoločenské rebríčky ako velmi to len šlo a to čo ostalo bola spoločnosť v troskách, ale zároveň istá forma slobody.

Pri tom ako prísne boli u drowov špecifikované spoločenské pravidlá si neviem predstaviť aby všetci hráči mohli slobodne hrať to čo chceli.

Úprimne v tom istom vidím aj pád Lorda, nezáujem o krála u ludí. aj ked nieje oficiálne demokracia v Isharskom královstve, tak ludia žijú vcelku slobodne.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
#44
No, podle toho co me pisi byvali spoluhraci co tu jeste zustali, jim tato "demokracie" celkem vadi. Dale zminuji bezpaternost vetsiny postav, kdy kdokoliv jedna s kymkoliv kdyz mu z toho neco kouka a podle vyjadreni jim to jako hracum vadi. Pro me osobne je to duvod proc jsem z Isharu vzdycky odesel se vsemi novymi postavami...naprosto nezazivne herni prostredi. Ale kazdemu dle jeho gusta. Drzte se sve "demokracie" a ja budu v poklidu hrat na teiravonu v drowi diktature i za cenu moznosti permanentni smrti pro obe moje postavy (jedna je otrok, v neprizni kralovny, druha je vhaerunuv priest (assasin) ktery sabotuje mesto). Nemame sice tolik hracu aby vsechny drowi skoly a gildy fungovaly na 100%, ale i v 3-4 dokazeme poradat eventy pro melee. V cem to asi bude, vzdyt na fugujici diktaturu potrebujeme XXX hracuSmile
Ilicius: odpadlici muzou imho byt i nasledovnici Lloth, neni to tezky dostat se do neprizne vladnouci vrstvySmile
Alespon me na to stacilo jedno slovo Biggrin
#45
No co vic ti rict nez: Hraj si tam, kde chces a nekritizuj nas. Oni maji trosku jine podminky, jako je mezinarodnost. To, ze se najde nekolik dalsich lidi, kterym ta hra vyhovuje (v Evrope, mozna ve svete), neznamena, ze se totez stave na cesko-slovenskem shardu. Navic, vetsinou byvaji mezinarodni shardy na vetsi urovni nez statni, z cehoz vyplyva, ze na tom ten shard asi nebude moc dobre (v prumeru). Cim to asi bude, kdyz je tam vse, podle tebe tak skvele...

No...ja sem sve odpovedi dostala. Dekuji hracum, kteri se zapojili svymi napady a kritikou do debaty, nejspis tady z toho uz nic lepsiho nevzejde a bude se stale jen spekulovat. Pokud nekdo stoji o rozhodnuti, ktere padne, tak ho brzy napisu na forum do prislusneho topiku Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky





Skok na fórum: