Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hned dvě chybky
#1
Ahoj tak se mi během dnešního večera podařilo objevit hned dvě chybky první byla u mostu kousek za Isharem směrem k cyproně viz obrázek .... podobné chyby v grafice nebo co to je se mi objevují teď poměrně často a pak druhá která na mě také poměrně často skáče během hraní, ale to nevím jestli není chyba někde u mě. Po zmáčknutí OK se manawydan klient ukončí.
[Obrázky: mana2.jpg]
[Obrázky: manawydan.jpg]
Odpovědět
#2
Bohuzel tahle chyba se ted v posledni verzi klienta vyskytuje pomerne casti ... asi zitra vyjde nova verze klienta, tak snad bude v ni opravena.
Odpovědět
#3
Do dnešní verze zapracuji ošetření té první chyby. Ta druhá, to vůbec netuším. Ale až bude nová verze klienta a pokud se znovu objeví kterákoliv z těch chyb, budu potřebovat, aby ses podíval do adresáře Logs tam, kde máš klienta nainstalovanýho... měly by tam být soubory DebugLog.Info a DebugLog.Error. Tak připojit ty soubory s aktuálním datem (kdy chyba vyskočí) do zprávy sem na fórum s hlášením.
Odpovědět
#4
Tak, změna situace... navodil jsem (spolehlivě) minimálně druhou chybu, vím, jak mohla nastat ta první chyba a pravděpodobně jsem ji opravil... budu se stydět, ale spočívala v jednom přehlédnutém slůvku "static". Holt co je ušito horkou jehlou... Tak snad na mne nezanevřete a vyzkoušíte další verzi, která by už měla být OK.
Odpovědět



Skok na fórum: