Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výška postavy jednotlivých ras.
#1
To jsem si pro sebe nedávno objevil Ameriku. Věděl jsem, že hobit je tak nějak hodně malej a Ork o trochu větší, než všichni ostatní. Stejně mě to ale překvapilo, když jsem je uviděl vyskládané vedle sebe v jednom obrázku.
Až někdy natrefím na ochotné figuranty pro Hobita a Gnóma, obrázek změním.

[Obrázky: velikosti.jpg]

Pokud je tu někdo, kdo si potrpí na podstatné detaily. Smile AD&D Racial/Height Comparison:Male (Warning: NUDITY)" by Matt Jarrett
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#2
Drowove jsou priblizne stejne vysoci jak elfove...trpaslik je o cca 1 stopu mensi nez elf (takze tak 30cm), takze ma byt lehce vetsi...podle dokumentace MW...jinak to vcelku souhlasi...Jen hobite nejsou pidilidi Biggrin, jsou hezci kulati, takhle vypadaji jako vychrtle deti Tongue, takze bys je mohl trochu ztlustit...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#3
Právě co jsem hledal, byli drowové vždycky o nějaký ten znatelný kus nižší, než elfové. Ale jestli chceš, udělám ti je vysoké třeba 6 a půl. Smile
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#4
Drowove jsou do 150cm (tj 5 stop) sou o neco malo mensi nez elfove ale ne o mnoho...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#5
Upravil jsem výšky, aby byly v souladu s webem. Pokud bylo uvedeno rozmezí, vzal jsem prostřední hodnotu.

Člověk - 6 stop ; web říká jen, že můžou být i 7stop vysocí
Hobit - 3 stopy ; 3 uvádí web
Gnóm - 3,75 stopy ; 3,5-4 podle webu
Ork - 6,25 stopy ; web říká, že jsou o něco vyšší, než lidé
Trpaslík - 4,25 stopy ; 4 - 4,5 podle webu
Elf - 5 stop ; 4,5 - 5,5 stop podle webu
Drow - 4,8 stopy - web výšku neuvádí, ale víme, že jsou o něco málo nižší, než elfové. (ještě přidat?)

Hobit je o něco vyžranější, ale stále bych tam viděl raději zvěčněného některého z hráčů. Smile

[Obrázky: velikosti3.jpg]

Drowovi můžem kdyžtak přistavit bedničku. Smile
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#6
Stejne se mi ten hobit zda nejaky maly oproti lidem a orkum...mel by bejt aspon tolik sirokej co oni Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#7
No, k tomu hobitovy trošku nesedne, že má tuším elfsou podobu, tudíž je dost subtilní.

Jinak u drowů na webe je výška 4,5 až 5,5 stopy..Faktem, ale je, že se na tom obrázku bude jevit o něco menší, už jen z prostého faktu, že u drowů jsou muži většinou menší, než ženySmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#8
Hobit vypadá divně, protože ty postavy jsou zmenšovaný celkově. Finta je v tom, že hlavu musíš nechat zhruba stejně velkou a zmenšovat jen tělo (a ani ho tolik nezužovat). Tak jako u lidí: Hlava děcka je 1/3 jeho celkový výšky, hlava dospělýho 1/8.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#9
Já jsem totiž toho hobita na prvním obrázku napasoval na kresbu z Player's Handbook pro DnD-3.5. Atletický pidižvýk s malou hlavou.

Kde je psáno o těch drowech ? Já jsem třeba našel drowy s 4,5 - 5,5, ale ty patřili do prostředí, kde měli elfové 5,5-6,5. Takových párů se dá najít několik, ale vždy co jsem viděl byl drow znatelně menší.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#10
Já nevím proč, taky jsem měl sklon předpokládat, že je to podle FR, kde jsou elfové větší...Faktem je, že tohle se myslím drží toho nejzákladnějšího DnD, které drowy moc neřeší, a jsou to prostě nijak zevrubně nespecifikovaní temní elfové.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#11
Elfové jsou nízcí a štíhlí, měří od 4 1/2 do 5 1/2 stopy a obvykle váží něco mezi 85 a 135 librami.

Drovové jsou menší a o hodně štíhlejší než lidé, zřídka dosahují výšky nad 150 cm (cca 5 stop). Muži váží 36 (78 liber) až 50 kg (108 liber), ženy mezi 43 (93 liber) a 55 kg (119,5 liber).

Tohle je oficiální měření MW Smile - dá se z toho usoudit, že drow je vysoký 4 - 5 stop...tudíž je o cca 1/2 stopy meněí než elf...tj 15cm...pořád ale může být drow vyšší než elf...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#12
Hobit a Gnóm s trochu většíma hlavama.

[Obrázky: velikosti4.jpg]

Tomu drowovi jsem tedy docela dost přilepšil. Smile
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#13
Ty hobiti sou strasny pidizvikove .. v lete musi vsichni videt linde pod sukni Biggrin
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#14
Hobit-půlčík..člověk 6 stop, hobit 3, tak to celkem sedne.
Jinak Linda v létě nenosí dokonce ani tu sukni, takže není pod co vidětSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#15
ma tu minisukni na kosteny zbroji Smile
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#16
Hobit -> tlustsi postava...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#17
jen podotknu k te linde....proc chodit v lete (jako vetsina postav kterym za to snizuju znamku) v hnusne tezke zbroji a satech kdyz je ve hre tolik cool zbroji a oblecku ala amazonkyBiggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#18
Mají tedy naši hobiti bříška jakou sudy? To by mě zajímalo, jak to cítí hobiti ve hře.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#19
Já myslim, že ten hobit by měl vypadat asi nějak takhle.

.jpg   my boys.JPG (Velikost: 3,05 KB / Stažení: 93)
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#20
Jo tak nejak by mohl vypadat Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: