Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erby
#1
No, pro potřeby armády, jsem se pokoušel vyřešit fakt, že svět postrádá jakékoli ofociálně uznané erby, takže jsem se rozhodl, že něco dám dokupy...No, nakonec jsem s Harreovou inspirací stvořil jako návrh městkého erbu tohle a Stig mi doporučil, ať to dám pro případnou diskuzi a jiné návrhy na forum.

[attachment=475]

V lepší kvalitě to boužel nemám, ale v případě potřeby by se to na ni dalo upravit.

Jinak umítám nějaké konkurenčí návrhy či návrhy změn, stejně jako návrh Erbu královského.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#2
Já myslím, že jako znak města je to dobrý, do toho erbu bych dal "barvy" královského rodu, aby bylo patrno, kdo má město ve správě.
Nevím jak se tomu odborně říká, ale nahoru bych přidal ty kudrlinky se zlatou korunkou, aby bylo vidět že je to královské město.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#3
A pri trose snahy by to slo dat na tuniku pro paperdoll s animaci by se asi nikomu hra nechtelo(tam by stacila klasicka tunika). Otazka je zda by to pak Redstar ci nekdo druhy nahral. Pokud je teda vubec misto pro dalsi item...

Modrou vymen za cervenu. Ta by mela byt barvou Isharu.

(Ono by vubec neuskodili i guildovni tarbary Smile)
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#4
Já to tak nějak chápal, že barvou Isharu je modrá a ta červená, že je barvou královského rodu...S tím také souvisí červený štít té plechovky, ale pokud je to červená klidně změním.

Jinak o té tunice jsem taky uvažoval, klidně bych až bude konečná verze erbu vytvořil gumpSmile Pokud by mi tedy bylo řečeno, že to projde...
Pravda tedy je, že si skoro říkám, že by to špatný nejeln u tuniky, ale třeba i u štítu.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Skok na fórum: