Hlasování: Přihlásil bych se do..
Tjost, kolba, rytířský turnaj
24.00%
12 24.00%
Meele boje, boje nablízko
26.00%
13 26.00%
Turnaj mágu
12.00%
6 12.00%
Turnaj v lukostřelbě
14.00%
7 14.00%
Box
8.00%
4 8.00%
O nejrychlejšího jezdce
16.00%
8 16.00%
Celkem 50 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hráčský turnaj
#1
Když tu máme tu okurkovou sezónu, snad bychom mohli spíchnout nějaký turnaj sami, s vysokou účastí třeba i Stiga překecáme, aby nám s tím pomohl, popř. dodal nějakou speciální cenu (nemluvil jsem s ním o tom, jen přemýšlím nahlas).

Každopádně pokud něco má být, chce to alespoň šest soutěžících, což se bude dávat dohromady těžko, takže si sami vyberte, čeho byste se popřípadě účastnili.
Odpovědět
#2
Rytiskeho turnaje v kolubisti Smile ...
Odpovědět
#3
To tu zrovna nebudu, devatyho odjizdim na dovolenou, takze leda by se o to postaral nekdo jiny.
Odpovědět
#4
Kdybys to odložil ještě o 14dní, myslím že by se to dalo spojit s nějakým tím jarmarkem. prostě větší akce.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#5
Jaký jarmark myslíš? Samozřejmě do těchto věcí nevidím, nicméně:

a) Jarmarky dělala Erin, která odešla do MW důchodu
b) Pokud nějaký jarmark opravdu bude, čemuž upřímně moc nevěřím, bude to pravděpodobně zábava na jeden dva dny. Tady se už hodně dlouho mimo BoC vůbec nic neděje, hráči snad ocení, když bude náplň na více než jeden jarmarkový víkend, připadající na dva měsíce ničeho
Odpovědět
#6
Vracim se 18.9., tzn. ze do hry se dostanu nejdriv tak den pote.
Odpovědět
#7
Planovala sem udelat turnaj s prekvapenim, ale nejak nebylo dostatek casu. Ted sem se vratila z Rima, tak uvidim jestli dotahnu co sem chtela udelat uz davno a turnaje bych se klidne ujala. Bohuzel nic nemuzu slibit.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#8
Pokud budeš mít zájem, rád na tom s tebou budu spolupracovat. Vlatně bych od tebe nepotřeboval skoro nic, mam docela ucházející plány, jak turnaj organizovat a moderovat. Od GM by byl prakticky třeba jen:

- dohled
- dekorace
- propagace pomocí toho gumpu, co se občas zobrazuje při lognutí
- pomoc, když něco selže (epic fail)
- víc mě nenapadá :-)
Odpovědět
#9
No pokud si chcete udelat vlastni turnaj nemam nic proti a rada "jen" dohlednu na prubeh. Specialni turnaj s prekvapenim se muze udelat jindy Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#10
Ne ne, tohle ne, hráči by mě zabili, kdyby kvůli mně někdo odsunul turnaj s překvapením. To si radši ten svůj odložím na neurčito 8-)
Odpovědět
#11
Tak ten muj je na neurcito, protoze to zatim spachat nepujde. Nejak se mi nedarilo to nasriptovat, tak sem to na chvili odlozila a zatim se k tomu nedostala...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#12
(26.08.2010 v 18:40)Poutnik napsal(a): Jaký jarmark myslíš? Samozřejmě do těchto věcí nevidím, nicméně:

a) Jarmarky dělala Erin, která odešla do MW důchodu
b) Pokud nějaký jarmark opravdu bude, čemuž upřímně moc nevěřím, bude to pravděpodobně zábava na jeden dva dny. Tady se už hodně dlouho mimo BoC vůbec nic neděje, hráči snad ocení, když bude náplň na více než jeden jarmarkový víkend, připadající na dva měsíce ničeho

Jarmarky sice dělala Erin, ale není to nic, co by se nedalo nachystat stylem 80% hráči / 20% GM. Nedošlo mi, že turnaj má mít nějakej dlouhodobější průběh, očekával jsem jednorázovou akci, tak jako byly ty v rámci předchozích jarmarků.
Přestože jarmark byl dvoudenní akce, vždycky ohromě zvedl online status na několik následujících týdnů. Samotnýho mě mrzí, že se taková akce dlouho neudála a že se neděje pravidelně, dejmetomu každej měsíc. Pár nápadů mám, zkusim to hodit na papír, třeba se povede tak 293 roku něco uskutečnit.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#13
Menim plany...specialni turnaj se konat nebude...narazila sem na jiste veci, ktere by z turnaje brzy udelaly tuctovy. Jedna se o CS3 Smile...WD vytahl zolika a napsal, ze v CS3 se pocita s taktickym panelem, ktery mel byt prave prekvapenim pro turnaje (sice muj puvodni zamer mel byt rozsahlejsi, ale byla by zbytecnost to delat, pokud by pak byl dalsi panel na neco podobne). Takze az vymyslim nejake jine rozsireni do CS3 turnaju, tak se mozna dockate neceho podobneho.

Jinak klasicky turnaj stale plati...takze mi reknete, jestli si ho chteji zaridit hraci s dohledem GM nebo cele GM Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#14
Nu můj původní záměr pořád platí, nicméně bych byl opravdu nerad, kdyby se nějakou náhodou CS3 dostalo do hry už předtím a já měl pak na krku první CS3 turnaj vůbec Smile

Jak jsem psal, mám vymyšlený způsob, jak moderovat utkání. Kdyby se GM dostavilo s nějakou svou postavu z vyšší společnosti a dodalo tomu punc pořádného turnaje, bylo by to super.

Naši crafti dokáží samozřejmě vyrobit nějakou odměnu výherci, nicméně by to nemohlo být nic, co by hráči nemohli velmi snadno získat i tak, takže nějaká zvláštní cena (jezdítka zatím vždy fungovala) věnovaná do turnaje by určitě našla využití.

Na-addované dřevce bych určitě ocenil, vyrábět x dřevců stejné kvality, to by byl asi potrat (popř. ručně změnit kvalitu těm námi vyrobeným). Klíče od bedny v aréně na jarmarku bych potřeboval každopádně.

Jinak jde hlavně o propagaci a ten punc od GM, hráči spíš uslyší na turnaj s Marinou, než na turnaj s Kristiánem.
Odpovědět
#15
Ale notak, já mluvil o taktice která bude bůhví kdy!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#16
(27.08.2010 v 16:15)Poutnik napsal(a): Nu můj původní záměr pořád platí, nicméně bych byl opravdu nerad, kdyby se nějakou náhodou CS3 dostalo do hry už předtím a já měl pak na krku první CS3 turnaj vůbec Smile
Mno Geo skoro pred dvouma tydny rikal ze by se CS3 mohla dostat do hry cca za dva tydny (i se spozdenim to teda znamena kazdou chvili). Prehled o tom teda ma pravdepodobne vic i WD .. ale kdyby mel Geo pravdu tak by se urcite nikdo (krome kristiana) nezlobil :p
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#17
Definitivní datum: 19. září (neděle), mezi 17-20 hodinami (přesná hodina bude stanovena po domluvě s účastníky). Na můj původní termín nebyla volná GMka, takle nám s tím může na 90% pomoci Stig, popř Marina s podobnou pravděpodobností. A půjde o klání - tjost - rytířský turnaj
Časově omezená nabídka do 2. 9. - přihlášení turnajníci mají možnost získat herolda (svým způsobem, detaily neprozradím), který je uvede do turnaje. Tím, že se o tento bonus přihlásíte ovšem také dáváte najevo, že se opravdu pokusíte dostavit.

Co je k tomu třeba? Jen poslat jméno své postavy (popř. jméno, pod kterým chcete vystupovat) mně jako soukromou zprávu, popřípadě přímo sem. Pokud má být řeč opravdu květnatá, může přidat volitelné detaily:

- účast a výhry v jiných turnajích
- účast v důležitých bitvách a válkách
- svůj cech a pozici v něm
- věci víry (oddaný služebník Moradinův..)
- loajalitu k městu
- etc. etc.
Odpovědět
#18
Začátek "zápisu" účastníků - 19:00
Start samotného turnaje - 19:15
Odpovědět
#19
Uz sa nemuzu dockat, jak dostanu na prdel :-D
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#20
No pánové, tohle byla fuška. Turnajníci předváděli parádní RP, na diváky jsem bohužel neměl čas koukat (většinou jsem ani nestíhal počítat skóre), ale sem tam jsem také něco zahlédl. Musím říct, že sám jsem moc času na nějaké ty RP kudrlinky neměl, ovládat Dalimila a organizovat OOC bylo celkem náročný, člověk musí obdivovat GM, co tohle dělaj pravidelně a v mnohem větším měřítku Smile

Ještě jednou musím poděkovat Marině a Stigovi, kteří na tom všem měli lví podíl.

A samozřejmě miluju všechny, kdo se dostavili. Byl to hodlě ukecaný turnaj, tak snad tam nebylo moc hluchých míst, kde byste se vyloženě nudili.

Omluva všem, na které jsem byl během turnaje OOC kyselej, měl jsem plný ruce práce.

Kdyby měl někdo nějaké screeny, pár mi jich prosím pošlete, až budu dělat RP zápis.

Jo a turnajníci, příště nenechte dámy v publiku jen tak a bojujte za ně ;-)

A abych nezapomněl, kolba se samozřejmě jen tak znovu konat nebude, ale už mám plány na nějaký způsob závodu v běhu či jízdě, který bude ryze akční a celkem nenáročný na přípravu. Na meele turnaj si zatím netroufám.
Odpovědět



Skok na fórum: