Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UO Architect
#1
Zajímalo by mě jaké s tímto programem máte zkušenosti.Pokuď v něm stavíte ať pro nějaký shard či jen tak pro zábavu nebojte se svým výtvorem pochlubit nebo poprosit o radu.Boužhel stránky a výtvory okolo UO architectu zmizeli do ztracena.Těším se na vaše skvělé výtvory Smile


Pro ty co neví co je UO architect : UO architect je stavěcí program pro Ultimu Online kde krom programu vlastně nepotřebujete nic krom vaší fantazie.

download : UO Architect <--- změna ... tady máte i všechny update rovnou



Nějaké vytvory :
Odpovědět
#2
Ja jsem si s nim jednu dobu hral ale zavrhl jsem ho po tom co mi nekolikrat exportoval nektere casti domu o nekolik poli posunute.
U nas vsichni stavi pandorou, i kdyz to vypada ze mozna zavedeme centrED.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#3
ja bych si nekdy moc rad pro zabavu neco postavil, jakej program byste mi doporucili? pokud mozna co nejvic user friendly rozhrani
Odpovědět
#4
nejlepsi je stavet pandorou na vlastnim serveru, ale i architektem to jde.
Odpovědět
#5
Obecně bych řekl že výhoda architectu je : Rýchlá stavba ... větší objekty se tu staví prostě hodně rychle. Boužhel není tak přesný nedají se v něm dělat detaily.
Odpovědět
#6
No Jak na to tak koukám xD ... tak jste se na to vykvakly Wink ... a já se těšil na nějaké pěkné stavby Smile
Odpovědět
#7
No já něco málo začal, ale chybí tam dost věcí a hlavně dekoračky. Co by to bylo stavění bez dekorování? :)
Odpovědět
#8
Mno ono tyhle programy sou hlavne na hrube stavby...tj. podlaha, strop, steny a to je vse. Doplnky, nabytek apod., to se obvykle dela ve hre.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#9
Neni nad to hazet kazdou sebemensi vazicku na stole, postele, bedny, skrine atd. na stavak, pak musi clovek kvuli posunuti jedny pitomosti na stavak a prosit o nahrani patche, na postelich nejde spat, bedny se nedaj otvirat, atd.. Smile
Uzsi vyber mi v architectu ani nevadil, stejne se tech par detailu doladi jinak. Akorat me nekdo vylekal s tim, ze se to spatne importuje do hry (rozhozeni veci o nekolik policek), to by pak pro me ztracelo smysl.
Ma nekdo zkusenosti s importovanim z architecta do hry takovou, ze mu to vubec nedelalo problemy?
Odpovědět
#10
Jednou sem to zkousela a problemy mi to delalo celkem obstojne..nakonec to zkopcilo i neco kolem Biggrin. Lepsi je program na vytahovani statiku ze stavaku, pokud chces tohle, akorat nevim jak se jmenuje. Zeptej se Rada. Tam akorat oznaciss kus mapy a ono ti to vytahne..myslim Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#11
UO Architekt funguje celkem v pohode. Pravda ma obcas problemy s Z souradnici, ale nic hroznyho.
Co se vytahvani statiku ze stavaku tyce, tak .... statiku (ze souboru) vytahnout jednoduse nejde, ale tu na stavaku (v podobe itemu) bez problemu pomoci prikazu [wscexport a [wscimport
Odpovědět
#12
mozna jsem mel nejakou starsi verzi, ale me se pri primem exportu casto posouvali nektery zdi o X .. a bylo to dost nepravidelny
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#13
mě to šlo vždy v pohodě =)
Odpovědět
#14
Helmova kaple a sídlo Helmových bojovníků

[Obrázky: 26252625prvni%20patro.jpg]

[Obrázky: 11801180druhe%20patro.jpg]

[Obrázky: 11871187treti%20patro.jpg]

Můj první vážně míněný pokus pro Cypronu. Ale nebojte se, tohle bude jen těžko stát, jen na střechu ve třetím patře by nás RT nutilo vysolit odhadem tak 3000 kamenů, když si vezmeme stěny, no řekněme za 10000, o dřevu ani nemluvě. To všechno by nám dalo dohromady stovky herních hodin, strávené při nudném dolování, o čemž pochybuji, že by je chtěl někdo investovat do jednoho baráčku Smile

Odhady jsou samozřejmě jen odhady, nicméně vycházím z cenu za opravdu budov, které prakticky nebyly vůbec poškozené.
Odpovědět
#15
nepodarilo by se ti vubec dostat do patra, akorad by si na schodech "vrazel hlavou do podlahy".
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#16
Schody se dají opravit. Jinak hezká stavbyčka. Pokuď ti ji RT dovolí milerád ti ji postavím. Pokuď ten materiál na nové domy bude takový pochybuju, že do příštích vánoc bude Cyprona dostavěná.... protože místa na domy je tam spousta.
Odpovědět
#17
Jsem rád, že se stavba líbí. Takže schody jsou zfunkčnit jak, odstarěním jednoho políčka nad dalším stupínkem schodů?
Odpovědět
#18
myslím že to jsou 3 políčka.
Odpovědět
#19
3 políčka u každé linie schodů? Uh, to mi ani neříkej, vždyť bych se u levé linie v prvním patře dostal mimo stavbu Smile Doufám tedy, že myslíš 3 políčka ve smyslu jedno pro každou linii.

Screenshoty aktualizovány.
Odpovědět
#20
Nezapomen taky, ze kdyz mas schody do L, tak tam musi byt u toho pocatku taky nahore dira. Zkus se podivat na nejake jine stavby, jak jsou resene schody do L. Ale nevim jestli bez GM modu nejake najdes Smile. Spis si zapni vlastni svr s nasima souborama Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: