Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UO Architect
#41
funkci undo ma snad akorad CentrED..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#42
Jak se dá u předmětu změnit výška jinak, než ho postavit na předmět jiný...teoreticky jsem tam našel move, který působilo že bych přes něj mohl z-ovou souřadnici měnit, ale nějak se mi nepodařilo objekt vybrat (tlačítka pro výběr tam byli, ale neaktivní).
Odpovědět
#43
Tyhle funkce jsou pak na objekt když ho přidáš do hry ... posunuješ celým objektem na strany nahoru dolu atd... Předmět v UO architektu sám o sobě nejde měnit výškou.
Odpovědět
#44
[Obrázky: 46aea78d5e.jpg]

Něco z nudy Sokara Smile
(pozn.: Uo architect nemá okna této zdi, nemůže splívat cesty atd. takež s nadsázkou Smile
Odpovědět
#45
prosím o reup Smile

Sokar: Hotovo
Lucius Noctius Caleum - Elfí jezdec na Zylanovy (nezvětstný)
Domitius Valero Anwar - Elf Nekromant Zakleje vše co mu přijde do cesty (mrtev)
Bartoloměj Selskej - Zásobuje Ishar jídlem a vaří i z bláta
Henry lahvička - Gnómský Alhymista se třemi prsty
Odpovědět
#46
jak funguje ten Uo architect? to jen stáhnu a můžu si v něm blbnout?
Odpovědět
#47
Da se rici, jen si tam nastavis cestu ke sve UO.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#48
ja pouzival centreD - celkem pohoda, mozna najdu nekde doma par obrazku - teda pokud je jeste mam v druhym HDD.
Odpovědět
#49
Asi jsem fakt tupej, ale když dám uložit a pak otevřít tak se mi jen zřídka uloží podlaha.. (často jen její obvod)... Nevíte čím by to mohlo být ? O.o

Edit: Jo a jak se dělají střechy ? Smile ..

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#50
Nemas nahodou dve podlahy pres sebe? Casto tam lidi nechaji tu hlinu co je tam od zacatku, postavi podlahu na ni a pak ulozi a pri otevreni vidi tu hlinu (s tim uz sem se setkal).. Ja osobne zacinam vzdy tim, ze si vsechno v patrech Foundation a 1 uplne vymazu.

Strechy se delaji dost spatne (pres Architekta). Jsou dve moznosti, ktery vetsinou nastanou:
a) strechy nemas vubec v menu.. za normalnich podminek by mely byt v sekci tusim Extras.. v takovem pripade si je pokrocilejsi uzivatel muze leda pridat do XML souboru (Internal\toolbox.xml) nebo si sehnat XML soubor od nekoho jineho, kdo strechy v menu ma
b) strechy mas v menu v sekci Extras.. v takovem pripade Ti sice strechy umistovat jdou, ovsem casto zjistis, ze Architect je neuveritelne nesikovny nastroj, co se tyce vyskovych souradnic (souradnice Z)

Prace se strechami tedy vetsinou konci tak, ze se na to clovek vyprdne a necha stavbu strechy az na GM, ktere ji postavi primo ve hre skrz nastroj typu napr. Pandora.
Odpovědět
#51
Děkuji, podlahy jsem vyřešil náhodou, když mi to (po delší době) došlo...
Střechu asi vážně nechám na gm a jeho pandoru ... Ještě jednou děkuji Smile

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět



Skok na fórum: