Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení k pádům
#81
Já zrovna házel něco do koše ale nemyslím si že to bylo tím.
Odpovědět
#82
Prověřím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#83
Tohle byl planovany restart nebo to spadlo?
Je možny, že tenhle pád byl moji příčinou.
Kuchl jsem na farmě zvíře (sekáčkem - býka co mi akorat dospěl) a po použití stahovacího nože to padlo
Odpovědět
#84
A loterii vyhrává... někdo s jistým postižením!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#85
(09.07.2014 v 19:59)Whitey napsal(a): A loterii vyhrává... někdo s jistým postižením!
To sem nějak nepobral? Pokus o vtipnou urážku?
Odpovědět
#86
Ne, jen jde o věc kterou nevím jestli smí být veřejná.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#87
(09.07.2014 v 21:09)Whitey napsal(a): Ne, jen jde o věc kterou nevím jestli smí být veřejná.
Já se rád dozvím nový věci Rolleyes
Odpovědět
#88
Zadal jsem úspěšně asi 3 Objednávky přes tabuli v Cyproně (1 z toho s pevně stanovenou odměnou, u zbytku mi to hlásilo, že nesmím odměnu vkládat, tak jsem to zkoušel přes navrhování ceny). Při pokusu o přidání další zakázky (na 7 ks Argenit, bez vložené odměny) to spadlo.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#89
Padlo to kvůli stanovení kvality v gumpu, bude opraveno (bylo restartováno).
Jak to bylo s tou odměnou? Vkládal jsi jen peníze, nebo předměty?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#90
Jenom zlaté a/nebo stříbrné.. Dík moc, si zachránce. Smile Včera už jsem to radši ani nepokoušel, ale opět se mi povedlo tam znovu naklikat ty tři objednávky, pak už jsem radši šel.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#91
Moje chyba, pardon.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#92
Smazání záznamu z ID, vytváření nového s jiným Item Templatem (ClothingTemplate namísto ArmorTemplate) a stejným syst. názvem. "Duplicate type name within an assembly." (pád 18.8.2015 20:27:57).
http://forum.manawydan.cz/showthread.php...0#pid90490

Kód:
System.ArgumentException: Duplicate type name within an assembly.
   at System.Reflection.Emit.ModuleBuilder.CheckTypeNameConflict(String strTypeName, Type enclosingType)
   at System.Reflection.Emit.AssemblyBuilderData.CheckTypeNameConflict(String strTypeName, TypeBuilder enclosingType)
   at System.Reflection.Emit.TypeBuilder.Init(String fullname, TypeAttributes attr, Type parent, Type[] interfaces, ModuleBuilder module, PackingSize iPackingSize, Int32 iTypeSize, TypeBuilder enclosingType)
   at System.Reflection.Emit.ModuleBuilder.DefineTypeNoLock(String name, TypeAttributes attr, Type parent, Type[] interfaces, PackingSize packingSize, Int32 typesize)
   at System.Reflection.Emit.ModuleBuilder.DefineType(String name, TypeAttributes attr, Type parent)
   at Server.Runtime.RuntimeTypeBuilder.Define(String name, Type parentType) in c:\Root\Beta2\Core\RuntimeTypeBuilder.cs:line 22
   at Server.Runtime.RuntimeTypeBuilder.DefineItem(String typeName, Type parent) in c:\Root\Beta2\Core\RuntimeTypeBuilder.cs:line 139
   at Server.ScriptCompiler.FindOrCreateTypeByFullName(String fullName, Type parent) in c:\Root\Beta2\Core\ScriptCompiler.cs:line 433
   at Server.Items.ItemsDatabase.NewTypeGump.OnResponse(NetState sender, RelayInfo info) in c:\Root\Beta2\Core\Items\ItemsDatabase.cs:line 2331
   at Server.Network.PacketHandlers.DisplayGumpResponse(NetState state, PacketReader pvSrc) in c:\Root\Beta2\Core\Network\PacketHandlers.cs:line 1189
   at Server.Network.MessagePump.HandleReceive(NetState ns) in c:\Root\Beta2\Core\Network\MessagePump.cs:line 299
   at Server.Network.MessagePump.Slice() in c:\Root\Beta2\Core\Network\MessagePump.cs:line 132
   at Server.Core.Main(String[] args) in c:\Root\Beta2\Core\Main.cs:line 569
Odpovědět
#93
Založen bug1412. Uvidím jak se na co dostanu, teď nemám čas ani na CS4, ani abych prošel a vykopal lidi co nesplnili povinnost zápisu činnosti (jestli jsou).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#94
Při sebrání jiné odrůdy tabáku to spadne
(při stavu zralá 2x klik na rostlinu pro sebrání, následoval lag a následně to padlo, při sebráni vyhozena hláška "listy se ti zdají nějaké jiné, nebudeš je moci míchat")
Odpovědět
#95
Mrknu až dorazím co jsem zas zkonil.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#96
Chvíli po tom co jsem vytvořil SpellHolder to padlo.
Odpovědět
#97
A zase bez hlášení. Jdu prověřit!!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#98
Tím to asi nebylo. Sice se mi to podařilo shodit pomocí [dupe na SpellHolder, ale není to ono. Pokud se teda nedupuje spellholder u každého pádu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#99
Crash. 22:30

Nikdo nic podle konzole poradne nedelal...
A my se dohadujem, ze smazeme SpellHoldery. Jsou absolutne nepouzitelny.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Ty to nedělaj.
Proč jsou nepoužitelný? Jediné co jim chybí je doplnit definice v XML.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: