Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení k pádům
0:19
Pohnul jsem s itemem "Hlava Elitního Murthyorského žoldnéře" v baťohu a okamžitě to spadlo
Odpovědět
Kdo?! Proč?! Vás zapalim proč zrovna teď :-D
Odpovědět
Jdu to opravit. Klasika s dumpem.

Edit:
Opraveno SVN 3785: (bylo restartováno)

Dale jsem dostal hlaseni od hrace, kdy bude mit bondnutyho medveda. Jeho BondingBegin je nastaveno na 1.1.0001 0:00:00. Mrkl jsem do script a nikde se sem pri startu bondovani neprirazuje hodnota, takze jsem ji tam prihodil.

Oprava je v SVN 3786: (bylo restartováno)
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Je otázka jestli se ta hodnota pro peta používá, protože doteď to fungovalo bez problémů a nic se tam neměnilo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Jako taky jsem se trosku zarazil, jestli tohle neco neposere, ale myslim ze by nemelo..
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Podle všeho se opravdu nepoužívá, a mohla by se odstranit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Hm asi jo
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Já jen, že pořád není bondnuty Angry

Edit: už ano,někdy dnes, takže ok diky
Odpovědět
Nechal jsi perk aktivní (červený)? Přerušení perku přeruší proces navazování. Také je pravděpodobné že proces přeruší pád nebo restart - nevím teď jestli perk po něm zůstává zapnutý (jestli se jeho stav ukládá).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Save systém se někde hodně pokazil. Kdykoliv se server pokusí o save tak to spadne
edit: problem bude nejspíš dneska vykopana truhla, na místě vykopání dala natrvdo spawner npc, které se mají objevit jen jednorázově a po zabití se tam neustale spawnuji.
pozice poblíž 1262 1429 0
Odpovědět
Neni to nahodou mnou? Biggrin 
Vzdy, ked sa nalognem, tak to spadne. Nechapem preco, pretoze som hral vcera celu noc a nebol ziaden problem. Idem skusit lognut, ci to zase spadne.
Georgwell

EDIT: Spadlo. Na konci mi vypisalo chybu: Klient bude uzavren kvuli chybe: Object reference not set to an instance of an object.
Odpovědět
a Bum ... 23:22
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Červený je pořád, tak ještě počkám do čtvrtku...
Jinak ty pády jsou teď docela nebezpečné, máme savnute postavy v dungu
Odpovědět
(09.09.2015 v 22:21)Amanda napsal(a): Neni to nahodou mnou? Biggrin 
Vzdy, ked sa nalognem, tak to spadne. Nechapem preco, pretoze som hral vcera celu noc a nebol ziaden problem. Idem skusit lognut, ci to zase spadne.
Georgwell

EDIT: Spadlo. Na konci mi vypisalo chybu: Klient bude uzavren kvuli chybe: Object reference not set to an instance of an object.

Děje se mi (posledních několik málo hodin) to samé, vždy když nalognu postavu Sindri (byl jsem s ní ve hře skoro celé odpoledne), spadne to, i když na serveru nikdo jiný není, pokud nalognu jinou postavu z tohoto účtu, běží to normálně.
Píše mi to tu samou chybu.
Odpovědět
Pada to na nejaky problem v uniformach pri kontrole enchantu. Server jsem zastavil do vyreseni problemu.
Odpovědět
Omluva, to bude něco ode mne. Zatím netuším co, protože lokál mi jel bez problémů. Opravím hned jak se dostanu domů k PC a logům.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Školácká chyba v podmínce (== místo !=). Čučel jsem na debugem daný řádek dvacet minut, než mi to docvaklo.
Server nabíhá.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
I mistr se někdy utne, ale děkujem za ukončení naší vynucený odvykačky :-D
Odpovědět
Hlásím že vymývání hlíny pravděpodobně shazuje server. Do přemývací misky vložím hlínu pak naliju ze džbánu vodu, dám přemývání a u konce to spadne s hláškou přírodní katastrofa zničila svět. Hlína byla natěžena z jeskyně ve skrýši pod nulldenem.
Odpovědět
Dík za hlášení, hned se na to podívám.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: