Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení k pádům
SVN 3936, bylo restartováno. Po restartu lze opět vymývat bez pádů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Nemáte někdo tušení co to teď bylo? Nefungovala ani konzole, ani připojení na server hostingu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Rucni restart ode me ze hry, posilal jsem fix jednoho bugu.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Ok. Přišel jsem teď domů, a a nešel právě ani přístup na hosting.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ve 21:53 katastrofa zničila svět.
Mám vážné podezření, že je problém s pozitivní energií při boji.
Odpovědět
Pokud používá MagicMissile, pak ano. Je opraveno, jen scházel restart - tj. po tomto pádu by to mělo být OK.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
při nasazení nově očarované zbraně -> aktivace timeru to spadne Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Ahoj, rád bych nahlásil pád serveru. Když chci si půjčit něco od Vendora Sullican, který je v Isharu, tak to shodí server.
Odpovědět
Moje chyba, opraveno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
nevím jestli jsem to byl já, ale na postavě Mikky Lesák jsem otevřel svůj batoh přes paperdoll postavy a hned se ukázalo zničení světa
Odpovědět
Stale nam to pada kvuli domovnimu stitu Angry
Odpovědět
Divné, vždyť jsem to opravoval!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak ještě jednou, SVN 5446 (bylo restartováno).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tréninkové figuríny při použití shazují server. Tímto se omlouvám všem zúčastněným. Smile
Odpovědět
Dík za hlášení. Oprava SVN 5669, bylo restartováno.
Dokud to nebude restartované tak prosím neútočte na itemy.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Takze... Za poslednich par hodin spadl server opakovane. V logach nic neni, zadny chybovy hlaseni. Jediny co mohlo nastat je nejake zacykleni serveru nebo server odstrelilo neco zvenci a nebo vypadava network. Pokud jde o zacyklovavani serveru, tak prosim vsechny hrace, ktery byli vzdy pred padem online, aby napsali co v tu danou chvili delali.

Pokud jste zazili vic padu najednou a pred kazdym padem jste delali tu samou vec, tak to muze byt pricina tech padu, takze ted je to na vas a vasem feedbacku. Ja s tim zatim nic vic udelat nemohu. Bohuzel.

Zatim jsem preventivne zkratil automaticky savovani z 15min na 10min, abyste neprichazeli o tolik, kdyz se vzdy po restartu vraci save.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
sejmul jsem hnědého medvěda bleskem do licence v galu gundu
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Já zase pokaždé vyrábím lektvary (hmoždíř, sud s tekutinou, nějaký přísady a flakónky), ale přijde mi, že je to s tím nesouvisí, protože se to vyrábí pokaždé stejně a ten pád přichází v náhodné době při výrobě...ale je možné, že nastane nějaká podmínka (kvalita výrobku, nedostatek surovin určité kvality, atp.). Nejde o konkrétní recept (spadlo to při dvou různých).
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
Kopal jsem v trpasličím dole, mám pocit že 2x to spadlo když jsem byl na stejném místě, jednou když jsem byl u kádě.
Odpovědět
SVN 5899, bylo restartováno.
Podle toho co jsem našel způsobovala pád AI mága a past použitá určitým způsobem.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: