Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Pavučina
#1
Celou noc zabralo jednání. Ale na konci už bylo vše jasné a pevně dáno. Ale věci zde ujednané, se téměř okamžitě rozšířily v isharském podsvětí, neboť začalo kolovat prohlášení Pavučiny:

Na jednání Pavučiny se uzákonilo následující:
1. každý zloděj který bude vykonávat svoji živnost v Isharu a okolí je povinen si koupit licenci. Licence se platí jednou za 28 dní. Cena je stanovena následovně: 100 stříbrných po první tři platby, poté 200.
2. každý, kdo bude chycen při činu, nebo se prozradí ztrácí možnost krytí Pavučinou. Tyto věci se považují také za porušení „zlodějské“ etikety, vedoucí ke ztížení práce organizace a z tohoto důvodu budou tvrdě trestány!
3. Ishar je nyní doménou organizace Pavučina

Kdo poruší bod 1 nebo bod 2, bude čelit mnoha nepříjemnostem pramenících z této činnosti a reakce organizace.
Pavučina
Odpovědět
#2
*Sedel na namesti a nacuval rozhovoru dvoch ustrachanych hobitov. Zahaleny v tieni, bez slova, rozmyslal nad Pavucinou o ktorej sa prave dopocul...*

Hmm Pavucina? To bude nejaka zdejsi sebranka, ty jejich pravidla... to ma byt vtip? V tehle dobe, kdy sou straze nabrousene na kazdej sum, kazdej pohyb v stine a na kazdeho blazna, si dovoli zakladat spolocenstvi a tym vice se zviditelnit?! Ted o nich vi uz cele mesto.. hah! budis, sem zvedavej ako dlho im to vydrzi. By mne zajimalo... jak chteji vymahat stribrnaky od kazdeho zlodeje v Ishare, kdyz je to povinne? *usmal se* Sou vazne divni... to by si mne museli nejdriv najit a presvedcit mne, po dobrym to nepude.. Buh vi co to ma znamenat "byt kryty pavucinou" pochybuji, ze maji dostatecny vliv na meststkou straz nebo nekoho v blizkosti krale aby mi mohli neco poskytnout... Tak se asi mam bat.. budu tvrde trestanej, hahaa desiveee!.....

*Natiahol ruku, potichu odrezal pytlik z hobitova opasku a znova nepozorovane zmizol v tieni ulic*
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#3
Pavučina, že by Isharské sdružení zlodějů, jež chrání ty, kteří se zapíšou mezi jejich řady? Zvláštní. Zatím jsem o nich neslyšel. Nejspíš nic takového ani neexistuje a je to jen výplod fantasie některých slabomyslných jedinců pobíhajících po tomto světě. I přesto se, ale pokusím něco o Pavučině vypátrat a pokud je skutečná...hmmm. Snad by se našla nějaká zlodějská značka podle, které by se dalo vypátrat nějákého zástupce Pavučiny nebo možnost jak ji kontaktovat. Možná se ozve sama...

Toulám se Isharem a jejím okolím a doufám, že pokud je Pavučina skutečná tak si mě všimne a zanechá mi znamení nebo odkaz jak ji mohu zkontaktovat...
Odpovědět



Skok na fórum: