Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3(realne) dny ve vezeni
#1
Zdravim uz 3 dny nam branite v normalni hre tim ze jsme zamkli ve vezeni za banalni prohresek . Celkova doba co se neco resilo byla +- 10min.Chtel bych pouzit modifikaci "nedavno" implantovane moznosti->Odejdi kazis mi/nam hru.Sedime tu uz 3-ti den aspon 6 hodin denne a nic se nedeje tohle uz je opravdu prilis.Podle me jsou tu Gm od toho aby hru hracum zprijemnovaly(prvni den jsem to taky tak bral) a ne aby nas od hry odrazovaly prehnanymi "tresty".Jedno Gm nam napise: Napiste si Page... tak ji napiseme.. tam se dozvime ze mame psat na forum.. myslim ze by Gm mezi sebou mohly aspon komunikovat at to nemusim psat 3x...
#2
Jsi v systémovém vězení (hozen GM), nebo v městském (hozen strážným, který tě omráčil)?
Kdy, a za co? Jméno postavy? S kým se to řešilo deset minut?

Pokud jde o postavu "Tris" v Městském vězení Isharu, pokutu u tebe v batohu nevidím, takže to bylo GM, nebo tě to po ukončení trestu nehodilo ven?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#3
Ve vězení je Alvin a Tris. Na příkaz Tabaulda pro prošetření RP prohřešku proti pomáhání Bratrstvu. Já osobně jsme nabádal Tibaulda, aby proces urychlil ale je to na něm a správci města.
#4
Tak tak melo to byt reseno v RP rovine ale jak je videt po 3 dnech stale nic..
#5
Mno chce to popohnat hrace no...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#6
Hraci tvrdi ze to blokuje GM.. Konketne Tibault to tvrdi.
#7
no rekl bych spis jednoho hrace(Tibaulda) kvuli ktereme nemuzem uz 3 dny hrat(a proto rikam: "odejdi" kazis mi hru)
#8
Tyhle veci je potreba resit hned. Ja jsem jednou napadl drowku co se stala o hodinu pozdeji sefkou vrahu a neuspel jsem, prekecali me abych nemazal, tak me soupli do vezeni. Prvni den ok, druhej jeste sel...pak to zacali neustale oddalovat...kralovna nebyla pritomna u pc kvuli pc, sef vojaku co me dostal na starosti mel zkousky...cas se vlekl abyl jsem prvni tejden, druhej tejden...pak me propustili jako otroka, po tydnu jsem potkal kralovnu resili ze nemaj vojaky pro najezd nahoru, a ze muj rinnill je otrokem...kralovna najednou zacala kricet na me at prestanu delat poskoka nejake posahane veleknezce co zanedbava povinnosti...a plnim svoje ukoly LaughLaugh rek jsem nespravnou vetu a sup byl jsem zpatky v base degradovanej na otroka (holt kdyz kdyz vudce rasy zapomina kdo dostal jakej trest:d). A zas dva tydny nic kdyz me pak pustili uz jsem uo nehralAngry

Mozna by stalo za to popremyslet o nejakych hernich galejich (ne takovej opruz jako ty za pravidla) ale neco ve stylu ze misto sezeni v base by hrac musel prinest X kusu urcite rudy aby se vykoupil. Samozrejme by makal v nejakem trestnim arealu Biggrin a ne na svobode.
Podle me Tibault ceka na soudce?
#9
Jste tam od nedele od vecera to je tedy dnes 2 realnej den, resil sem to hned v nedeli vecer a druhej den to predal spravci mesta (momentalne stig) kterej to ted vysetruje dal.
Urcite jako pracujici/studujici lidi pochopite ze on ani ja nemame cas na to sedet u toho 24 hodin. Za zdrzovani se tak akorad muzu omluvit.

Pokud vim tak oba mate i jiny postavy za ktery mate moznost hrat.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#10
Tibauld čeká na správce (?Stiga?) ...
#11
To Elerra :A nebo treba vykoupeni na Kauci.. 2-5zl. treba..
#12
Tibauld neceka na nic, momentalne celou situaci resi starosta mesta (kteryho hraje Stig)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#13
Stihani na svobode bylo zamitnuto.. Je to fuk.. Prvni den nas zavreli, druhy den vyslechli, dnes se nedeje nic... Tibaoulde.... Chapu ze mate sve povinnosti ve skole atd.. pokud je to tak jak pises, mel bys asi tu funkci vzdat, protoze tohle se muze opakovat v budoucnosti klidne nekolikrat.. A dat ji nekomu kdo ma na ni cas a bude ji nezaujate vykonavat.
#14
(25.01.2011 v 22:39)sarja napsal(a): Jste tam od nedele od vecera to je tedy dnes 2 realnej den, resil sem to hned v nedeli vecer a druhej den to predal spravci mesta (momentalne stig) kterej to ted vysetruje dal.
Urcite jako pracujici/studujici lidi pochopite ze on ani ja nemame cas na to sedet u toho 24 hodin. Za zdrzovani se tak akorad muzu omluvit.

Pokud vim tak oba mate i jiny postavy za ktery mate moznost hrat.

To je hezke a taky to chapu(btw: ten cas je to nedele vecer + cele pondeli + cele utery) ale timhle stylem ted nemusim mit treba ja dva dny cas a muze se to tahnou klidne 2 tydny..

je hezke ze mame jine postavy ale ja chci hrat pro cech GORA takze nebudu hrat za jinou postavu(tohle je od tebe hodne spatny argument!!)
#15
Alvin: svoji praci jsem odvedl na ukor uceni ve skole, jsem na icq temer cely den a neni problem me kontaktovat, momentalne to nestoji na me.

To ze si celou situaci beres osobne, neni muj problem. Ja proti tobe nic nemam, to ty me neustale z neceho obvinujes. Za to jak hrajes si muzes sam.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#16
Tady nejde o zlato.

Tady jde o to ze by sis to musel odpracovat. Proste neco co trochu boli. Protoze jinak nema mesto zadne paky. Pak se jim kazdej vysmeje. Chytnou vraha, zlodeje, banditu nebo paseraka, zaplati smesnej poplatek a jde pokracovat? Pak se nedivim ze kazdej druhej je drathartuv pritelBiggrin
Varianta je nechat postavu shnit ve vezeni ale vidis sam jak je tato varianta o nicemSmile
#17
(25.01.2011 v 22:50)sarja napsal(a): Alvin: svoji praci jsem odvedl na ukor uceni ve skole, jsem na icq temer cely den a neni problem me kontaktovat, momentalne to nestoji na me.

To ze si celou situaci beres osobne, neni muj problem. Ja proti tobe nic nemam, to ty me neustale z neceho obvinujes. Za to jak hrajes si muzes sam.

Pokud jsi praci na hre odvedl na ukor uceni tak jsi pro me zavisli clovek...

po tom jak si to ted napsal mi prijde ze prave proti alvinovy toho mas dost.
A ano za to jak hraje si muze sam ale na tom jak hrajes ty zavisi "osudy" i jinych postav(na Alvinovy sice taky ale tam je to trosku jine on je Mistr cechu do ktereho muzes vstoupit nebo odejit dobrovolne ale u tvoji postavy na vyber nemam a musim te respektovat.)
G.O.R.A je mrtva! At zije G.O.R.A!
#18
Neco o antisympatiich budou psat lide kteri si nejsou schopni precist vetu ze vase situace byla presunuta na spravce mesta.

Citace:Jste tam od nedele od vecera to je tedy dnes 2 realnej den, resil sem to hned v nedeli vecer a druhej den to predal spravci mesta (momentalne stig) kterej to ted vysetruje dal.

Jestli je to tak jak rika, nechapu vase neustale navazeni do nej!
Krome toho vas do teto situace privedla vase vlastni hra. Kdyz nechcete nest nasledky tak nas nepodporujteBiggrin
#19
Protoze to slo vyresit hned prvni den..
#20
Vsak to delal ne, ale mesto ma i sve funkcni mechanisny. Pokud mu sef mesta nerekne primo ze to ma dotahnout do konce vcetne trestu tak nic neudela a musi cekat na svyho sefa.



Skok na fórum: